Náhoda je blbec: 3 kapitola

26. října 2012 v 19:00 | Zuzanka |  Zázraky se dějí
Tady je další díl.Velké prázdniny se chýlily ke konci. Sakura se stala nejlepší kamarádkou Ino a Hinaty, velmi si rozuměla taky s Narutem a ostatními. Poslední den prázdnin si zašli na bowling. Utvořili dvě družstva- dívky proti chlapcům. Sakura se musela naučit zacházet s koulí a pravidla hry. Po chvíli jí to začalo jít. Hráli dost dlouho, do doby než byli všichni zmožení. Šli zaplatit a pak se vydali do pizzerky. Objednali si obrovskou pizzu. Byla to pizza s kukuřicí, šumkou, sýrem a kečupem. Najedli se, zaplatili a rozešli se domů. Sakura se těšila na zítřek, neboť to měl být její první den ve škole.
,,Naruto, jak to vypadá ve škole?" zeptala se po chvíli Sakura, aby zavedla konverzaci.
,,No, je tam nuda. Však uvidíš sama." odpověděl Naruto.
Když přišli domů přivítali se s Yondaimem. Byla tam dokonce Tsunade, která se přišla podívat na Sakuru, jak se jí vede. Sakura ji velmi ráda viděla.
,,Dobrý den Tsunade. Jak se vám vede? Co je nového v nemocnici?" optala se zdvořile Sakura.
,,Mám se skvěle. V nemocnici je to pořád stejné. Co ti tu budu vykládat. Jak se těšíš do školy?" řekla Tsunade.
,,Ani nevím. To zjistím zítra." odpověděla Sakura.
,,No nic, já už půjdu mám ještě hodně práce." s těmito slovy Tsunade odešla.
Chvíli si povídali s Yondaimem, a pak šli hrát videohry, u kterých ztvrdli až do večera, kdy se šli najíst umýt a spát, neboť to měl být náročný den.

První den ve škole

Bylo ráno Sakura se probrala do nádherného dne. Oblekla se, šla zbudit Naruta, nasnídat se a udělat raní hygienu.
Rozloučili se s Yondaimem a vydali se do školy. Po cestě potkali všechny svoje kamarády, takže se všichni začali vítat. Když dorazili do školy, došli si dát do třídy věci, tím si zabrali lavice, které chtěli a šli se porozhlédnout po škole. Jakmile ji celou prozkoumali vrátili se do třídy. Sedli si na svá místa, která byla pro jednoho člověka- Sakura seděla u okna v předposlední lavici vedle ní Ino, před Sakurou seděla Hinata, vedle ní Sai, za Ino seděl Naruto a Šikamaru, Temari, Gaara si sedli poblíž nim. Lavice za Sakurou byla volná.
Zazvonil zvonek a do třídy přišel třídní učitel Kakashi. Byl šedovlasé s černými očima a páskou přes jedno oko. Představil se:
,,Jmenuju se Kakashi Hatake a jsem váš třídní. Budu vás učit historii a jeden cizí jazyk. Teď bych rád kdyby jste se mi postupně všichni představili."
Tak se všichni začali představovat, banda, do které patřila Sakura, už některé z nich znala ze základky jako byl například Orochimaru- černovlasej podívín, nebo Karin- červenovláska, která byla šílená do Sasukeho.Nakonec se všichni dopředstavovali, když někdo zaklepal na dveře. Do třídy vešel čerovlásek, nemoh to být nikdo jiný než Sasuke.
,,Heleme se kdo to přišel, opozdilec, který se neumí ani omluvit za pozdní příchod." rýpnul si Kakashi.
Sasuke se jen zamračil a vydal se k poslední lavici u okna. Dívky ve třídě začaly z nově příchozího člena třídy šílet, až na Sakuru, kterou nezajímal.
,,Co takhle kdybys ses nám představil opozdilče." řekl úsečně Kakashi.
,,No dobrá. Jmenuju se Sasuke Ushiha. Je mi patnáct. Stačí." odpověděl naštvaně Sasuke.
Kakashi přikývl a začal vyučovat dějepis.
Když si sedl spočinul mu zrak na růžovovlásce sedící před ním. Nikdy jí v Konoze neviděl. A tak se obrátil na Naruta, který seděl vedle něho a moc nadšený z toho nebyl.
,,Kdo je ta růžovovláska sedící přede mnou, nikdy jsem jí tu neviděl." zeptal se Sasuke Naruta.
,,Zjisti si to sám, měls být na představování. Já ti o ní nic říkat nebudu." osoptil se na něj Naruto. Pak se začal věnovat svým věcem.
Sasuke měl upřený pohled na Sakuře a přemýšlel o tom, kdo by to mohl být. Z jeho myšlenek ho vyrušil Kakashi.
,,Né že jen příjdete pozdě, ale také nedáváte pozor. Můžete mi zopakovat laskavě otázku, kterou jsem vám zadal." řekl mu Kakashi.
,,Promiňte byl jsem zamyšlený." odpověděl Sasuke ignorujícím tónem.
Kakashi chtěl ještě něco říct, ale zazvonilo, takže mu nezbylo než to nechat plavat. Další hodinu byla matika, tak zůstávali ve třídě. Už znali rozvrh, proto si mohli zjistit, kde mají jakou hodinu. Sasuke toho využil a přišel k Sakuře.
,,Jak se jmenuješ? Nikdy jsem tě to neviděl, myslím tím na základce a o prázdninách." řekl Sasuke a snažil se nevypadat moc zvědavě, ikdyž ho Sakura velmi zajímala.
,,Jmenuji se Sakura Haruno a nejsem tu moc dlouho. odpověděla mu Sakura s úsměvem a podívala se na Naruta a řekla:
,,Naruto co je to za povrchního týpka?" Sakura vždy uměla lidi hned odhadnout.
,,Jeho si nevšímej. On byl vždy takový. Jo jdeš se s námi podívat do jídelny jak to tam vypadá?" optal se zas pro změnu Naruto, který byl rád, že Sakura má stejný názor jako celá parta.
Sasuke byl hodně udivený, že se Naruto s ní zná a baví se s ní jakoby nic, ale nic radši neříkal.
,,To víš, že půjdu bráško." odpověděla Sakura, čímž vyrazila Sasukemu dech.
Když odešli ze třídy Sasuke byl stále ještě mimo. Říkal si pro sebe:
,,Narutova sestra, ale vždyť ten baka žádnou sestru nemá, zvlášť ne ve stejném věku a navíc Sakura má jiné příjmení než Naruto. To přece nejde. A nejde aby byla tak jiná než on, kdyby byla jeho sesta byli by si na sebe hodně podobní, ale to nejsou."
Z přemíšlení ho tentokrát vytrhla Karin.
,,Sasí, proč si dneska celý den tak zamyšlený? Vrtá ti také v hlavě ta Sakura? Mě teda jo slyšela jsem že nemá ani základku. Tak proč je na střední? Jsem zvědavá jak to tu bude zvládat. No, ale nevybrala si dobrou partu. Patří k ní už nějak od prázdnin."
,,Karin odpal. Moment co si to říkala o Sakuře? Že je tady nějak od prázdnin a že nemá za sebou základku?" řekl překvapeně Sasuke, který nečekal, že by Karin mohla něco vědět.
,,Slyšels ne oprsklivče, žije u Naruta od začátku prázdnin a vypadá to, že mu na ni hodně záleží." odpověděla Karin a odešla.
Sasuke byl ještě víc zmatený. Nečekal, že tahle dívka v něm začne vzbuzovat nějaký cit jemu do teď neznámý.
A tak škola vyuka pokračovala dál, až byl konec a všichni šli domů.
Sasuke si počkal na Sakuru, neboť ta řekla partě, že si musí ještě musí jít něco zařídit a pak za nimi přijde rovnou do parku. Naruto jí vzal věci a odešel s partou.

Po škole

,,Ty si Narutova sestra? Nevěděl jsem, že má ten baka sestru. řekl Sasuke, když Sakura vyšla ze školy.
,,Já si nemyslím, že je Naruto blbec a dej mu laskavě pokoj." odpověděla namísto toho Sakura. Jenže když to dořekla, tak se jí odělalo hodně zle a začala ztrácet vědomí. Sasuke se jí optal co se děje, jenže Sakura ho poslala do háje. Pak vědomí ztratila, ale Sasuke jí stihl včas chytit. Sasuke nevěděl co má dělat, myslel, že snad zešílí. Tak radši zavolal sanitku. Sanitka tam byla za chvíli, Sasuke jim řek, že pojede s nimi.
Když byli v nemocnici objevila se Tsunade a zeptala se Sasukeho co se stalo, zatímco Sakuru někam vezli.
,,Můžeš prosím popsat co se stalo?" řekla Tsunade.
,,No Sakura vyšla ze školy, já jsem jí čekal před hlavním vchodem. Začal sem se jí ptát nato jaktože je Narutova sestra, ale ona mi řekla ať jí dám pokoj. Pak se sí udělalo špatně a za chvíli ztratila vědomí. odpověděl Sasuke.
,,Přesně jak jsem si myslela." mlela si pod nosem Tsunade.
,,Můžu se na něco zeptat? řekl z ničeho nic Sasuke.
,,Na co." řekla zamyšleně Tsunade.
,,Vy se znáte ze Sakurou?" vyzvídal Sasuke.
,,Ano znám. Mám podezření, že ztratila vědomí kvůli starému zranění." odpověděla po chvíli Tsunade s povzdechem.
,,Jaké zranění?" Sasuke byl překvapený, neboť nevěděl že nějaké má.
Najednou tam přiběhla sestřička a řekla Tsunade, aby šla s ní na sál, kvůli menšímu zákroku u Sakury. Takže se Sasuke nic nedozvěděl, neboť Tsunade odešla s sestřičkou.
A tak tam zůstal a čekal, až bude Sakura na pokoji, aby se jí mohl na něco zeptat, ikdyž nevěděl proč se o ní tak zajímá. Že by láska?

Další díl: Co se stane
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama