Nový začátek: 2 kapitola

18. října 2012 v 22:17 | Zuzanka |  Zázraky se dějí
Tady je další dílek.


O deset let později

Doktoři se rozhodli, že vzdají boj a Sakuřino bezvládné tělo odpojí od přístrojů. Už byl květen v proudu a blížil se úplněk. Jedna doktorka přemluvila ostatní, aby dali ještě Sakuře šanci do konce měsíce. V den kdy byl úplněk se o půl noci Sakura probrala z bezvědomí. Nevěděla kde to je, a nebyla si jistá jestli je ta samá Sakura. Byla vyšší, měla dlouhé růžové vlasy, stále smaragdově zelené oči, ale bylo na ní spoustu dalších změn, kterým se divila. Nevěděla, že už od nehody uplynulo tolik let. Doktorka Tsunade se šla na Sakuru podívat. Vešla dovnitř a nevěřila svým očím. Ona se probrala po tak dlouhé době. Za chvíli zburcovala celou nemocnici, takže byli všichni vzhůru a na nohou. Sakura byla vyděšená, kdo se jí to nahrnul na pokoj, ale po chvíli se upokojila. Po chvilce se zeptala:
,,Kde to jsem? A co tu dělám? Co se to se mnou stalo?"
Tsunade, dlouhovlasá blondýnka s hnědými očima,měla ráda saké a hazardní hry, se jí snažila odpovědět:
,,Jsi v Konožské nemocnici, po havárii letadla jsme se pokoušeli zachránit tvůj život a nakonec se nám to povedlo. Měla si zlámaná žebra, přelámané další kosti, nebudu je teď všechny jmenovat a rozbitou hlavu. Jenže od havárie uběhlo deset let. Tech deset let si byla v bezvědomí. Teď si se zázrakem probrala."
Sakura na ni hleděla, jakoby spadla z višně. Pak sebrala poslední zbytky své odvahy a pokoušela se promluvit. Nakonec se jí to podařilo.
,,A moji rodiče? Co se s nimi stalo?
Tsunade se objevil zármutek ve tváři. A po krátkém tichu řekla:
,,Tvoji rodiče tu havárii nepřežili, byli na místě mrtví. Jsou pohřbeni na hřbitově za Konohou- tímto městem. Až se zotavíš, tak tě k nim zavedu. Ještě nejmíň týden si tu pobudeš. Rány za tu dobu už máš zahojené, takže problémy moc mít nebudeš. Za dobu co tu budeš odpočívat najdeme ti náhradní rodinu v které budeš bydlet, dokud nezjistíme, jestli máš ještě nějaké příbuzné, jako je babička, děda, teta, strýc a tak dále. Málem bych zapomněla. Jak se jmenuješ?"
,,Jmenuji se Sakura Haruno a pocházím z Californie. Můj děda byl japonec."
,, Dobrá tedy, teď si odpočiň sestřička ti přinese jídlo, až budeš mít hlad. Stačí zmáčknout tohle tlačítko. Jo a odpojíme tě od přístrojů teď už je nepotřebuješ" usmála se Tsunade.
Pak odešla i s ostatními.

U Naruta doma

Yondaime přišel domů. Yondaime byl bloňďatý s modrými očima, vysoký muž, hodný a milý. Jeho manželka už dávno zemřela, ale zůstal mu syn Naruto. Bloňďáček s modrými očima, který byl usměvavý a miloval rámen a byl hyperaktivní. Bylo mu patnáct.
Naruto ho přišel přivítat, ale zarazil se, když vedle něho uviděl Tsunade.
,,Dobrý den Tsunade-sama, ahoj tati." pozdravil je Naruto.
,, Ahoj Naruto." odpověděli oba dva naráz.
Yondaime se náhle zeptal Naruta:
,,Synku? Nechtěl bys mít sestřičku?"
,,Naný, a k tomu si jako přišel jak. Neříkej, že sis někoho našel." řekl trochu zmatený Naruto.
,, Ne, ne, nenašel, já jen, že v nemocnici je jedna dívka, která přišla o rodiče před deseti při havárii letadla a teď se probrala. Tsunade pro ni potřebuje náhradní rodinu po dobu než najdou nějaké její příbuzné. Jmenuje se Sakura Haruno."
,, Aha, no mě to nevadí. Bude se mnou chodit do školy? Jaká je? Jak vypadá?" ptal se Naruto Tsunade, protože věděl, že už se Sakurou byla.
Tsunade mu prostě odpověděla:
Bude s tebou chodit na Střední Konožskou, ale nejdřív se musí zotavit a doučit věci, které neumí. Je milá a hodná. Má růžové vlasy, smaragdově zelené oči, je vysoká a štíhlá. Stačí ti takový popis Naruto?
,,Jasně, že stačí. Kdy jí propustí z nemocnice?" zeptal se prozměnu Narutův otec.
,,Za týden." řekla Tsunade.
,,Já se o ni postarám, nemějte strach Tsunade. Bude jako v bavlnce. Řeknu Ino, aby jí pomohla z učivem, neboť já na něj nejsem zrovna odborník." vykřikl Naruto a zmizel. Ale ještě se stihl rozloučit.

S kamarády

Naruto přiběhl ke skupince, kterou velmi dobře znal. A vykřik na ně:
,,Ahojte. Mám pro vás novinku. Budu mít nevlastní sestru. Jmenuje se Sakura Haruno, růžovláska s smaragdově zelenýma očima. Bude sice u nás jen dočasně, ale Ino prosím, že ji budeš doučovat, byla deset let v bezvědomí."
Všichni na něj hleděli jako na idiota. Nakonec se chytla slova Ino- blondýnka s modrými očima, veselá, vždy s dobrou náladou, hodně zvědavá.
,,To víš, že ji budu doučovat. Už si jí viděl? Seznámil ses s ní?"
,,Ještě ne, ale chystám se do nemocnice jí navštívit, půjdete se mnou viďte? Chtěl bych vás s ní seznámit, aby si nepřipadala tak sama a měla tady už nějaké kamarády.
,,To víš že půjdem" řekl Gaara- červenovlasý kluk se světle zelenýma očima.
Sai, Hinata, Shikamaru i Temari s tím taky souhlasili. Sai byl černovlasý a černooký, milý kluk. Hinata byla modrovláska s šedými očima, a byla velmi plachá a kamarádská. Shikamaru byl pohodář s černými vlasy sepnutými do culíku a měl černé oči. Temari byla blondýnka s čtyřmi culíky do stran, modrýma očima.
Jak řekli tak udělali. Začali si to štrádovat k Konožské nemocnici. Po cestě, ale narazili na Sasukeho Uchihu, který s nimi chodil do třídy na Základní škole. Byl černovlasý s čerými očmi, byl povrchní a velmi populární. Nikdy nebyl doopravdy zamilovaný.
,,Kampak jdete," začal se jim vysmívat ,,vy jste vážně ubozí."
,,Do toho tobě nic není Sasuke, kliď se nám z cesty." řekl Naruto, který ho neměl rád, neboť mu Sasuke neustále nadával do blbců.
Nakonec každý šel svým směrem.

V nemocnici

,,Prosím vás, nevíte kde leží Sakura Haruno" optala se Ino.
,,Ano, vím. Leží na pokoji 205." odpověděla jim vrchní sestra.
,,Děkujeme." řekli všichni najednou s úsměvem na tvářích.
Když došli k pokoji, tak zaklepali na dveře.
,,Dále." Ozvalo se děvče s tichým a milým hlasem.
Kamarádi vešli do pokoje a mile ji pozdravili. Sakura se divila, nevěděla co jsou zač. A tak se zeptala:
,,Kdo jste? Co tady děláte."
Naruto se okamžitě chopil slova, než ho někdo předběhne.
,,Jsem Naruto Uzumaki a budu, nebo nejspíš už jsem tvůj nevlastní bratr. Toto jsou mí kamarádi: Ino, Gaara, Shikamaru, Temari, Hinata a Sai. Ino ti pomůže dohnat učivo, neboť já bych tě asik nic s mým přístupem nenaučil, takže pak s námi půjdeš na Střední Konožskou a budem v jedné třídě. A budem na tebe dávat pozor." nakonec vykouzlil ohromný úsměv na tváři.
Sakura se musela smát.
,,Já jsem Sakura Haruno a ráda vás poznávám."

S novými kamarády, kteří jí chodili navštěvovat, jí ten týden uběhl velmi rychle. Pak se nastěhovala k Narutovi a jeho otci, se kterým se stihla seznámit ještě v nemocnici. A Ino jí začala ve svém volném čase doučovat. Naruto jí ukázal město a kam budou chodit na školu. Tsunade jí ještě ukázala hrob jejich rodičů, který jí slíbila v nemocnici.
Tím začal pro Sakuru nový začátek.

Další díl: Náhoda je blbec
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Demi&DE Demi&DE | Web | 19. října 2012 v 14:30 | Reagovat

Hodně štěstí s nový blogem.

2 sasuke-sharingan sasuke-sharingan | 19. října 2012 v 17:50 | Reagovat

děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama