Prosinec 2012

Recenze- Do nového světa

31. prosince 2012 v 19:18 | Zuzanka |  Do nového světa

Kagome Higurashi se jednoho dne nečekaně dostane přes studnu, do které spadla, do feudální doby. Tam se střetne se spícím polovičním démonem, kterého zasáhl šíp kněžky Kikyo. Ta posléze zemřela a posvátný šperk se přenesl o 200 let dál a Kagome ho nevědomě nosí v sobě. Kagome se setká s tamními obyvateli, které následně napadne démon toužící po posvátném šperku. Kagome chce utéct, aby se zachránila, ale nakonec jí pomůže chlapec zasažený šípem, který se probudí. Zvládne ho včas Kagome osvobodit, aby jí zachránil? Co se stane potom, když poloviční démon bude volný? Jak na to budou reagovat lidé? Stanou se z nich přátelé a zmizí odvěké nepřátelství mezi nimi?

Recenze- Tsuna- Budoucí Vongolský šéf

31. prosince 2012 v 19:07 | Zuzanka |  Tsuna- Budoucí Vongolský šéf

Tsunayoshi Sawada je strašpytel a bojí se bojovat, jenže to se všechno má změnit po příchodu domácího učitele Reborna. Ten mu začne pomáhat, aby se postupem času zbavil své přezdívky "Břídil Tsuna". Najde si nové kamarády, takže po jeho boku nebude stát už jenom Takeshi Yamamoto a Kyoko Sasagawa, ale i další, kteří se postupem času stanou strážci Vongolských prstenů. Co vše bude muset Tsuna udělat, aby se stal dobrým mafiánem a pak převzal Vongolskou mafii? Dokáže to i přes svůj strach z mafiánů a z konfliktů, které můžou nastat?

Recenze- Zvláštní život

31. prosince 2012 v 18:57 | Zuzanka |  Zvláštní život

Amu Hinamori chce změnit svoje já, protože už jí nebaví dělat ze sebe drsňačku a nemít žádné kamarády. V tom jí začnou pomáhat ochránci a záhadný Ikuto Tsukiyomi. Jenže se dějí zvláštní věci, s kterými se musí Amu naučit bojovat. Zvládne to? Proti komu bude muset stát a kdo jí zachrání? Čí láska zvítězí Ikutova a nebo Tadaseho? Koho doopravdy z nich miluje? To musí zjistit, aby se mohla vypořádat s dalšími problémy a nástrahami, které ji čekají.

Recenze- Tým 7

31. prosince 2012 v 18:50 | Zuzanka |  Tým 7

Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha, Sakura Haruno a Kakashi Hatake kdysi tvořili Tým 7. Teď po dlouhé době se stávají znovu Týmem 7 a začínají chodit znovu na mise. Co se stane mezi Sasukem a Sakurou? Bude jejich vztah pořád stejný? A nebo se v něm přeci jen něco změnilo. To se dozvíte v nové povídce Tým 7.

Recenze- Nová škola

31. prosince 2012 v 0:23 | Zuzanka |  Nová škola

Sakura Haruno, Naruto Uzumaki a Sasuke Uchiha se chystají každý z jiné základní školy jít na Uměleckou školu. Tam každý z nich má potkat svou osudovou lásku. Každého z nich ale čeká složitá cesta, za štěstím a úspěchem, na které je spousta problémů a nástrah. Bude jen na nich, jak si s nimi poradí. Co všechno se tam odehraje a jak to dopadne? Kdo nakonec zvítězí: Láska nebo nenávist?Kam se chystáš?: 7 kapitola

23. prosince 2012 v 22:23 | Zuzanka |  Zázraky se dějí
Dny ubíhaly jak voda. Bylo to právě čtrnáct dnů, co spolu Sakura a Sasuke chodili. Sakura byla velmi šťastná a když přišla důmů, překvapila ji usmívající Tsunade. Sakura nevěděla co se děje, že má Tsunade tak mimořádně dobrou náladu.
,,Dobrý den, Tsunade. Dnes máte velmi dobrou náladu. Dějese snad něco?" optala se překvapená růžovláska.
,,Ahoj Sakuro. Ano dnes mám velmi dobrou náladu a taky mám pro tebe velmi dobrou zprávu." odpověděla ji Tsunade.