Kam se chystáš?: 7 kapitola

23. prosince 2012 v 22:23 | Zuzanka |  Zázraky se dějí
Dny ubíhaly jak voda. Bylo to právě čtrnáct dnů, co spolu Sakura a Sasuke chodili. Sakura byla velmi šťastná a když přišla důmů, překvapila ji usmívající Tsunade. Sakura nevěděla co se děje, že má Tsunade tak mimořádně dobrou náladu.
,,Dobrý den, Tsunade. Dnes máte velmi dobrou náladu. Dějese snad něco?" optala se překvapená růžovláska.
,,Ahoj Sakuro. Ano dnes mám velmi dobrou náladu a taky mám pro tebe velmi dobrou zprávu." odpověděla ji Tsunade.


,,Jakou?"
,,Zjistili jsme, že tvůj děda ještě žije a taky kde. Za necelý měsíc se vracíš spátky a budeš s ním bydlet."
,,To jako fakt?" zděsila se pomyšlení, že by měla dál žít bez Sasukeho "Ale vždyť mě se tady líbí? proč tady nemůžu zůstat? A navíc já nevím, jak to řeknu Sasukemu. Navíc ho velmi moc miluju a nechci od něj jen tak z ničeho nic odejít. A kde vůbec můj děda teď bydlí?"
,,Na severu Californie. Jo a byla bych ráda, kdybys Sasukemu zatím neříkala o tom, že se budeš stěhovat. Bude to tak lepší. Nejlepší by bylo, kdyby to nevěděl vůbec. Prostě bys jen zmizela a zanechala ho tu. Sice by byl zničený, ale za chvíli by se s tím srovnal. Tím jsem si jistá."
,,Tak to nevím, jak to zvládnu. A ostatní to vědět můžou?"
,,Byla bych radši, kdyby to ani oni nevěděli."
,,Ale jsou to moji nejlepší kamarádi. Já je nechci ranit."
,,To vím, ale není jiná možnost. Bude to tak pro ně lepší. Postupem času se s tím smíří a třeba ti i odpustí. Postarám se, aby pak věděli pravdu jak to bylo. Ale myslím, že už je pak stejně nikdy neuvídíš. Pokud bys je nepřijela až budeš dospělá někdy navštívit. Souhlasíš s tímto návrhem? Je to velmi důležité pro všechny."
,,Tak dobře pokusí, se to nějak vydržet, když je to pro dobro všech."
,,No nic musím jít zpátky do práce, takže se opatruj a brzy pro tebe pošlu, ať se dostavíš u mě v nemocnici na kontrolu z důvodu bližších informací, ale to ostatní vědět přece nemusí."
,,Dobře, tak zatím naschle. Ať se vám daří v práci. Mějte se."
,,Ty taky." a s tímhle Tsunade odešla.
Sakura myslela, že se rozbrečí, jenže neměla šanci, neboť přišel Naruto i se Sasukem v patách.
,,Co se děje Saky, vypadáš dost smutně?" ozval se hned Sasuke a už stál u ní a objímal jí ,,Potkali jsme Tsunade. Chtěla po tobě něco?"
,,Ne, jen že mám v blízké době přijít na kontrolu, nic víc." řekla Sakura a pokusila se o úsměv, jenže marně.
,,To se mi nelíbí, Tsunade jen tak nechodí a neříká o návštěvách, za tím musí něco bý." ozval se z čista jasna Naruto.
,,Neboj nic vážného se neděje." snažila se to zakecat růžovláska.
,,To doufám, jinak ať si mě nepřeje." prohlásil trochu nabroušený Sasuke a políbil Sakuru.
Další dny ubíhaly celkem v klidu, ale na Sakuře bylo znát, že je něco v nepořádku, i když jim na jejich otázky typu je všechno v pohodě? odpovídala, že se nic neděje. Ale jeden den se všechno pro naši růžovovlásku zvrtlo. Tsunade si jí pozvala k sobě do ordinace s tímže má přijít sama, jelikož Sasuke říkal, že půjde s ní, aby věděl co jí je. Ale stejně ničeho nedocílil.
,,Tak ráda tě zas vidím Sakuro. Aby jsme to měli rychle za sebou. Odjíždíš 12 června, do vesnice Westlake. Tady máš listky na letadlo a prosím schovej je velmi dobře před Sasukem, ano?"
,,Dobře. Ale ten odjezd je velmi brzo když to tak vemu tak za necelé tři dny. To se snimi ani nestihnu pořádně rozloučit, aniž by to oni věděli."
,,Neboj se, oni to překousnou. A už běž čekají mě další pacienti."
,,Jak si přejete. Naschledanou."
,,Ahoj a opatruj se Sakuro."
,,Jo,jo budu. Myslím, že se potkáme ještě na letišti." a odešla.
Měla se hned, co skončí u Tsunade zastavit u Sasukeho, a tak s trochu lepší náladou vykročila do parku, kde se měli sejít. Když tam došla černovlásek tam ještě nebyl a tak si sedla na jejich oblíbenou lavičku. Čekala tam na něj dost dlouho, nakonec stejně nepřišel, proto se vydala domů.

Ve škole

Než vešla do třídy, potkala na chodbě Karin, která se velmi divně usmívala. Ale jí se nakonec nevšmala. Bavila se s partou a přicházel na ni smutek, vždyť už zítra v pět ráno odlétá zpět do Californie. Jenže to netušila co se ještě stane.
,,Sakuro? Můžu s tebou mluvit. Je to velmi důležité. A myslím, že by tě zajímalo, co včera dělal Sasuke, když nepřišel do parku." ozvala se za ní Karin.
,,Neříkej a ty to snad víš? To ti nějak nevěřím a je mi to jedno. Fakt promiň, ale musím jít." otočila se zpátky a šla domůsi zbalit věci.
,,Ani to, že byl se mnou v posteli?" snažila se jí naštvat.
,,Fakt promiň, ale musím jít. Potřebuju si zbalit věci, neboť zítra odlétám k dědovi, nejspíš na furt, takže ti udělám radost, jelikož budeš konečně mít Sasukeho jen sama pro sebe." s těmito slovy odešla a zanechala Karin za sebou na ni hledět s otevřenou pusou.
Najednou měla Karin nutkání přemýšlet o tom jestli ta lež za to stála, ale nakonec se na to vykašlala a zamířila domů.

Doma u Naruta

Sakura sebou flákla do postele a rozbrečela se. Nakonec vstala a začala si balit, když měla zbaleno, tašky schovala, aby Naruto neměl nějaké podezření, že se něco děje. Byla dost smutná z toho co slyšela od Karin, ale s tím teď nic neudělala. A tak se šla umýt a spát. Neměla na nikoho náladu a navíc musela velmi brzo vstávat. Ve tři ráno jí zbudil Narutův otec vzal jí věci a snesl je dolů. Sakura se nasnídala a začala se loučit s milovaným místem. Pak jeli na letiště. Tam na ně už čekala Tsunade.
,,Sakuro toto je naše nejspíš poslední sbohem. Doufám, že se ti tam bude dařit. A nezlob dědečka." pak jí objala.
,,Taky se tu mějte pěkně a nezapomeňte jim to pak říct." odpověděla Sakura. Ještě se rozloučila s Narutovým otcem a pak se vydala do letadla.

Ráno byl Naruto překvapený, že Sakura nemá věci v pokoji a že tam není. Ale s tím si teď nechtěl zatěžovat hlavu. A tak šel udělat raní hyygienu a nasnídat se.

Ve škole

,,Čau Sasuke. Nevíš kde je Sakura?" optal se hned když vešel do třídy.
,,Kde by měla být troubo. Moment jí se něco stalo? Já jsem s ní včera nebyl, jelikož z neznámých důvodů nepřišla, i když já se jí potom ani nedivím, když jem nepřišel předtím na schůzku, doufám, že se tu ukáže. Chci jí to vysvětlit." odpověděl černovlásek.
Ale to už do třídy vešla Karin s vítězným úsměvem a klukům došlo, že za tím má prsty.
,,Co si jí provedla Karin?!" vyštěkl na ni Sasuke.
,,Skoro nic. Jen jsem jí řekla, že jsi nepřišel proto, že jsi se mnou spal, no i když ta lež celkem byla zbytečná, jelikož mi oznámila že je to stejně jedno, neboť se vrací domů, víš?" a rozesmála se.
Sasuke po těch slovech ztuhnul a třeštil na í oči. Ale to už se ozval nechápající Naruto.
,,Jak, že se vrátila domů? Vždyť se o ničem nikomu nezmínila a proč by nám to laskavě tajila?! Můžeš nám říct."
,,To nevím, proč vám to neřekla, jen vím, že už tu nikdy nebude. Toť vše."
,,A nevíš aspoň kam jela?" optal se rychle Sasuke.
,,Ne to neřekla, ale měla na krajíčku. Asik jí to štvalo, že vám to nemůže říct." odpověděla docela v klidu.
Sasuke myslel, že zešílí. Začal si balit věci a chystat se na odchod ze školy. Jenže to se ještě stihl Naruto zeptat, kam se chystá.
,,Sasuke, co blbneš, kam jedeš?" ozval se okamžitě Naruto, když zaregistroval černovláskovu reakci a balení školních věcí do baťohu.
,,Za Tsunade. Ta jistě ví, kde je Saky a pokud mi to neřekne rozmlátím jí nemocnici. Beztak v tom má prsty ona." zasyčel Sasuke a zmizel dřív než Naruto stihnul něco podotknout, že to není správné, takhle se honit.
Jenže to ho Sasuke už neslyšel a štrádoval si to naštvaně k Tsunade a Karin jen pěnila, že jí Sasuke stejně nedal šanci, i když je Sakura venku ze hry.

Další díl: Kde tě mám hledat?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 29. prosince 2012 v 13:30 | Reagovat

jsem zvědavá jak to bude pokračovat...doufám, že se Sakura vrátí...jinak je to fakt pěkné

2 Zuzanka Zuzanka | 30. prosince 2012 v 14:46 | Reagovat

dík a uvidíš... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama