Nově příchozí: 2 díl

28. prosince 2012 v 16:59 | Zuzanka |  Ten kdo miluje


,,Ahoj Saky, Gaaro." pozdravily je přicházející Ino s Hin před školou.
,,Nazdárek." oplatili pozdrav.
Potom zamířili do školy a po cestě si povídali o všem možném. Když vešli do školy, holky zamířili do třídy a Gaara se Sakurou do ředitelny. U ředitelny Gaara růžovlásku opuslil a šel taky do třídy. V ředitelně řešili jen pár věcí, pak Sakuru ředitel zavedl do kabinetu, kde byl její nový třídní Kakashi.

Ve třídě

Po zvonění vešel Kakashi do třídy s dívkou, kterou nikdo neznal až na Gaaru, Ino a Hin.
,,Tak třído, ode dneška máte novou spolužačku. Buďte na ni hodní. Seznámíte se s ní o přestávce." a Sakuro ,,Běž si sednout do zadní lavice k oknu, prosím.". řekl Kakashi.
,,Jo." a vydala se k lavici.
Když k ní šla prošla kolem černovláska, který se za ní začal otáčet, ale nakonec toho radši nechal. Hodina uběhla celkem rychle, a tak o přestávce se kolem lavice Sakury shromáždila celá třída, až na Karin a Sasukeho s Narutem. Naštěstí jí z toho vysekali Ino, Hin a Gaara.

Po škole Ino, Hinata a Gaara šli k Sakuře domů, jí pomáhat ještě s pár úpravami a dělat blbosti. Den se docela vlekl a tak si ho pořádně užili.

Na tajném místě

,,Hej Naruto? začal konverzaci Sasuke.
,,Copak? Vypadáš nějak divně. Něco tě žere?" optal se Naruto.
,,Jo. Myslíš, že bych se dokázal zamilovat?
,,Si děláš srandu, že jo?! Ještě nikdy jsem tě neviděl s nějakou dívkou se držet za ruce, natožtak se s někým líbat. No, ale myslím, že bys to dokázal." řekl pobavený blonďáček.
,,No tak dík. Příště se ti zas s něčím svěřím." řekl naštvaný černovlásek.
,,Promiň, promiň. Jen mě ta otázka překvapila. A můžu vědět, kterápak se ti zalíbila?"
,,Ta nová, Sakura Haruno. Jen nevím, jak jí to říct. Nejspíš bude lepší když se jí budu vyhýbat."
,,Jsi normální, takhle rychle zahazovat šanci. Sice nevíme jestli s někým chodí, ale to se dá lehce zjistit. Vypadá to, že ji Gaara, Ino a Hin velmi dobře znají."
,,Když myslíš. Ale já bych radši neriskoval, nechci se ztrapnit a nechci mít zlomené srdce. Už tak mi stačí Karin. Její otravování fakt nesnáším." postěžoval si Sasuke.
,,To máš pravdu. Mě taky leze krkem. Kdyby sis našel holku, třeba by dala pokoj. Co myslíš?"
,,No nevím. Podle mě by se snažila dělat samé naschvály a rozdělit nás. Však jí znáš."
,,A co kdyby jsme jí něco nakecali, třeba že jsi smrtelně nemocný?"
,,Radši ne, to by pak měla ještě větší péči o mně. No nic musím jít, doberem téma někdy jindy a radějc nic neplánuj. Nemíním aby si to někdo špatně vyložil." snažil se Sasuke vyvléct z tématu, které se mu nelíbilo.
,,Naný? A kdy to chceš dobrat. Ale jak chceš, já tě do ničeho nutit nebudu. Vždy tu pro tebe budu, kámo. Měj se a nezlob." usmál se Naruto na rozloučenou.
,,Ty taky uvidíme se zítra ve škole." a tak černovlásek odešel. Naruto tam ještě chvíli byl, ale pak šel taky domů.

Další den

,,Ahoj, já jsem Naruto Uzumaki a tohle je můj nejlepší kamarád Sasuke Uchiha. Velmi rádi tě poznáváme." Sasuke nestihl ani zareagovat na Narutovo dílo, které mělo upoutat Sakuřinu pozornost. Chtěl ho zabít.
,,Čao, já jsem Sakura Haruno. Potřebujete něco? Jestli ne, tak já půjdu. Jo a taky vás ráda poznávám." odpověděla jim růžovláska a velmi rychle se vypařila.
,,Jseš trhlej na hlavu? Vždyť jsem tě prosil, abys nic nepodnikal, ale ty ne. Co to mělo být, jestli můžu vědět." obořil se na něj černovlásek.
,,Tak promiň. Jen jsem si říkal, že bychom se s ní mohli seznámit, nic víc. Neboj zatím jsem nic neplánoval. Můžeš být v klidu." usmál se Naruto ,,Jo a děkovat mi nemusíš, udělal jsem to rád."
,,To vidím. Aspoň už tohle mám za sebou, nejspíš bych se nikdy sám od sebe nepředstavil, takže díkes."
,,Není zač. Co říkáš mohli bychom se o ní něco dozvědět od Hinaty? Myslím, že by nám pomohla, kdyby slyšela tvůj "neřešitelněj" problém."
,,To radši ne. Chápu, že by mi to možná pomohlo, ale nepotřebuju, aby si o mě za chvíli povídala celá škola, že jsem se prý zamiloval. Víš co by se stalo, kdyby to zaslechl někdo jako Orochimaru. Né, že Hinatě nevěřím, ale jistota je jistota."
,,Když myslíš. No já to s ní proberu, ale neboj nebudu na tebe upozorňovat. To se můžeš spolehnout."
,,Tak dobře, ale dávej pozor, aby to nevyznělo tak, že po ní jedeš ty sám. Jo a jsem zvědav jak pochodíš ty s Hinatou." zasmál se Sasuke a šel směr škola a třída. Naruto mu byl v patách a dál s ním kecal na téma co má říkat Hinatě.

Další díl: Je tohle normální?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 29. prosince 2012 v 13:34 | Reagovat

pokráčko....:-)...bavilo mě to

2 Zuzanka Zuzanka | 30. prosince 2012 v 14:47 | Reagovat

to si piš.. brzy určitě bude, jen nwm kdy se k tomu dostanu... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama