Chci ti říct dvě slova a to Miluju tě: 6 díl

22. ledna 2013 v 23:00 | Zuzanka |  Ten kdo miluje


Sakura se probrala až ráno a velmi se divila, že leží v posteli. Velmi se lekla, jakmile vedle sebe uviděla spícího Sasukeho. Původně chtěla křičet, ale nakonec si to rozmyslela a pozorovala ho, jak spí, dýchá. Cítila se v jeho přítomnosti velmi divně. Připadal jí jiný, když spal. Pak vstala a šla si udělat snídani. Jakmile přišla dolů, nikdo tam ještě nebyl. Nachystala tedy snídani pro všechny a sama si sedla ke stolu a začala snídat. Jako první přišel dolů Sasuke, který se probudil a když zjistil, že Saky vedle něj není, rozhodl se vstávat.
,,Dobré ráno. Jak ses nám vyspala?" zeptal se Sasuke.
,,Ahoj. Jo. Vyspala jsem se dobře. Co ty?" optala se pro změnu.
,,Výborně. Co je dobrého k jídlu?"
,,Tousty." usmála se ,,Chceš taky, je dost pro všechny."
,,Jasně. Velmi rád." a přisedl si k ní.
Po chvilce začal i snídat. Občas nenápadně pozoroval Sakuru. Po půl hodině se k nim přidal i Naruto s Hin, kteří si užili menší radovánky a následně i Sai s Ino a Gaara. Všichni začali snídat a plánovat, co ten den podniknou. Blízko chatky mělo být jezero a tak se rozhodli, že se odpoledne půjdou koupat. Na dopoledne si naplánovali hry. Jednou z nich byla flaška, čehož pak využil Naruto. Flaška totiž padla na Sasukeho.
,,Tak Sasuke, copak ti dáme za úkol? Už vím, políbíš Sakuru." a tajemně se usmál.
Sasuke mu chtěl jednu vrazit. Takhle ho napálit a to sliboval, že nebude nic podnikat. S takovou bude zabouchnutý ještě víc. A co pak, když ho odmítne. No vlastně ještě ani neví, kdy jí to poví.
,,Hm."
Vstal ze svého místa, kde seděl a zamířil si to k Sakuře. Sakura se začala bát. Nikdy ještě nikomu nedovolila, aby jí políbil. Ale co měla dělat, byla to jen hra. Pro jednou to přežije.
Sasuke k ní došel, naklonil se a věnoval jí nádherný, dlouhý a procítěný polibek. Sakuře se z toho zatočila hlava. Jakmile černovlásek přestal, šel si sednout na své původní místo. Pak točil flaškou on. Padla na Hinatu. Dal jí úkol, aby provedla něco Narutovi. Tak vstala ze svého místa a sedla si mu do klína, čímž Sasukeho nepotěšila. Pak točila ona. Flaška padla na Sakuru. Dala jí úkol, oplatit Sasukemu polibek, který jí před chvílí dal. Sasuke už nevěděl co dělat. Maximálně ukončit flašku. Nakonec přestal přemýšlet, jelikož růžovláska stála přímo před ním. Naklonila se a opětovala mu polibek, sice krátce ale stálo to za to.
Pak točila ona. Flaška padla na Saie. Měl provést něco Ino, takže ten jí akorát políbil. Pak točil Sai. Flaška padla znovu na Sakuru.
,,Saky. Tvůj úkol bude, sednout si Sasukemu do klína a zůstat tam až do konce her." usmál se.
Sasuke si už zoufal, tohle mu snad dělaj naschvál. Sakura si povzdechla, zase měla být v jeho blízkosti. Nevěděla, proč jí srdce bije jako splašené pokaždé, když je blízko něho. Už od doby co na ni spadnul. Rozhodně na sobě nechtěla nechat nic znát a tak se zvedla a šla si sednout černovláskovi do klína. Ostatní z toho měli docela srandu, ale tvářili se normálně, hlavní bylo, že plán zatím vycházel. Saky si sedla Sasukemu do klína a ten nijak neprotestoval. Hráli pak další hry, jako karty nebo člověče nezlob se.
Kolem jedenácté šly holky dělat oběd, takže se kluci někam zdejchli. Na oběd měli palačinky. Pak se hoďku dívali na televizi a potom šli k jezeru.
U jezera bylo nádherně. Kluci hned skočili do vody a dívky je po chvilce následovaly. Chvíli na sebe cákali vodu, pak začali plavat. Celou tu dobu Sasuke nevěděl, co má dělat. Jestli s ní na chvíli zmizet nebo je jen tak pozorovat. Nakonec se rozhodl, že zmizí na chvíli, tak aby si ho nikdo nevšiml. Bohužel se mu to tak moc nepovedlo. Viděla ho Sakura, která nechápala, proč odchází. Přestala si toho všímat.
Čas ubíhal a růžovláska se začala strachovat, že se mu něco stalo. Tak se oblékla a vydala se směrem, kterým zmizel. Prošla lesem a dostala se k malé vyvýšenině, u které byl strom, o který se opíral Sasuke.
,,Můžu si přisednout?" zeptala se.
,,Jo. Co ty tu?"
,,Byl si pryč docela dlouho, tak jsem se začala bát, že se ti třeba něco stalo."
,,Aha."
,,Proč jsi odešel?"
,,Chtěl jsem být nějaký čas o samotě. Urovnat si myšlenky. Snad to znáš."
,,A urovnal sis je?"
,,Popravdě?"
,,Jo."
,,Ne."
Začali se nahlas smát. Bylo jí s ním dobře, pomalu si začínala uvědomovat, proč. Bylo to proto, že ho milovala. Přemýšlela, kdy se tak stalo, ale nakonec na to nepřišla.
,,Nad čím přemýšlíš? optal se jí černovlásek, když uviděl její zasněný výraz.
,,Taková malá drobnost mi teď vrtá hlavou. Nic hrozného."
,,A můžu ti s ní pomoct?"
,,No radši zatím ne."
,,Proč?"
,,Nechtěj vědět."
,,Ale já chci."
,,Myslím, že bys to nepochopil."
,,Třeba jo."
Povzdechla si. Asi mu nakonec bude muset říct, že ho miluje. Jinak bude neustále vyzvídat. Nadechla se a spustila.
,,Přemýšlím, kdy jsem se do tebe zamilovala."
,,C-cože?"
,,Miluju tě. Neslyšel si mě snad?"
,,No slyšel."
,,To mi na to víc neřekneš?"
,,Bohužel." náhle ho přerušila.
,,Aha."
,,Nepřerušuj mě. Ještě jsem to nedopověděl."
,,Tak pokračuj."
,,Bohužel, já tě taky miluju. Už od prvního dne, kdy jsi přišla k nám do školy."
Sakura na něj hleděla, jak na blázna.
,,V tom případě, nechápu, proč říkáš bohužel."
,,Protože ty mi šanci nejspíš nedáš."
,,A to říkal kdo? Já? O tom bych věděla, kdybych něco takového řekla." začala se smát.
,,A dáš mi teda šanci?"
,,Počkej musím si to promyslet." a dělala, že přemýšlí ,,Ano."
Sasuke chtěl skákat štěstím, ale místo toho jí radši políbil. Už né kvůli hře, ale kvůli tomu, že se stala jeho holkou a on se už přestal ovládat.
Dál tam spolu seděli, ale už trošku jinak.


Po nějaké době se zvedli a šli za ostatníma. Oba byli šťastní a drželi se za ruce. U jezera už nebyli, a tak se vydali k chatce. Když tam přišli, všichni na ně hleděli s otevřenou pusou, ale nic neříkali. Tohle přesně chtěli, dát je dohromady. Mezitím, co byli pryč, oni naplánovali opékačku.

Další díl: Já a ty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 23. ledna 2013 v 20:19 | Reagovat

hezky ses nám rozepsala Zuzko

2 Zuzanka Zuzanka | Web | 23. ledna 2013 v 20:46 | Reagovat

[1]: fakt? já si nemyslím :D

3 Hinata Hinata | 7. září 2013 v 21:16 | Reagovat

Úžasný :)

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 10. září 2013 v 21:53 | Reagovat

[3]: děkuju...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama