K Akatsuki: 2

11. ledna 2013 v 19:50 | Zuzanka |  SayonaraSakura se vydala za tou neznámou chakrou, která postupně slábla. Když doběbla na místo odkud vycházela, uviděla jeskyňku. Zamářila do ní a málem přišla o život, když na ni někdo zaútočil. Vyhla se tomu a pokračovala dál. Došla na místo odkaď na ni ten dotyčný zaútočil a poznala jednoho z Akatsuki.
,,Ty jsi z Akatsuki, co tady děláš, zvlášť když kolem běhá Anbu?" zeptala se aniž by čekala.
,,Co by skrývám se i s šéfem. A zmizni odsud nebo tě zabiju." odpověděl jí Deidara
,,Už se bojím. Cítím tu slábnout chakru. Není někdo zraněný?"
,,Je Pein, náš šéf a nejspíš umře." podíval se směrem, kde ležel Pein.
,,Tak tomu se dá zabránit." a bez dalších poznámek si to zamířila k němu.
Jakmile k němu došla, klekla si vedle něho, prohlídla si jeho zranění. Jen pronesla ,,Je to vážné." a pustila se do léčení. Bylo jí jedno, že právě teď léčí nepřátele. Deidara i Pein na ní hleděli s vykulenýma očima.
,,Ty umíš používat lékařské taijutsu?" optal se nevěřícně Deidara.
,,Jo proč?"
,,Jen tak. To musíš být hodně dobrá. Moment, nejsi ty z Konohy?" a hned se stavěl do obrané pozice, neboť stále Sakuře neviděl do obličeje přes kapuci, která jí zakrývala hlavu.
,,Za prvé, nejsem moc dobrá. Za druhé, jsem z Konohy, ale odešla jsem, protože mě to tam přestalo bavit. Za třetí, mě hledá Anbu a já se před nimi schovávám. Za čtvrté, je mi momentálně jedno, že jste mí nepřátelé, pomůžu ráda, když je potřeba. Za páté, nikdo to vědět nebude, a jestli mi nevěříte tak mě můžete zabít. A za šesté, jsem momentálně na cestách a prozkoumávám okolí, i když už jsem ho proszkoumala a pamatuju si ho na zpaměť." řekla s klidným hlasem.
Teď na ni ti dva hleděli, ještě jako na většího blázna.
,,Hotovo. Ještě chvíli ležte a pak můžete jít. Mějte se. Já mizím než mě tady podle chakry najdou. Vsadím se, že je tam s nimi Kakashi. Doufám, že mě nezačal hledat ještě někdo jiný." odcházela.
Deidara se podíval na Peina, kterému hřál na rtech úsměv. Nikdy nikoho takového neviděl. Vždy je chtěl každý jen zabít, ale ona ne. Zmizela jim z dohledu, když Peina napadlo, že by se k nim mohla přidat. Hodila by se jim tam. Mohla by jim dělat medika a pokud by chtěla, mohla by být i v nějakém týmu a chodit na mise, hodila by se jim její zmapované území, jelikož ho znala na zpaměť. Měli by mapu a to by jim hodně pomohlo.
,,Dei. Pomož mi vstát. Musíme jí dohnat. Něco mě napadlo." ozval se najednou Pein.
,,Jasně šéfe. Myslíte, že příjme nabídku?"
,,Jak víš na co myslím? No měla by ochranu. Nenašli by ji."
,,Nebylo to těžké uhodnout. Přemýšlel jsem o tom samém." usmál se Deidara.
Sakura měla namířeno pryč od jeskyně. Ucítila, že jí dohání Anbu a tak přidala. Neměla se kam skrýt a nechtěla se vrátit zpět do Konohy. Najednou se před ní objevil Deidara, který podpíral Peina.
,,Pojď s námi. Schováme tě tak, že už tě nikdy nikdo nenajde." řekl rychle Deidara.
,,Nemám na vás čas pronásleduje mě Anbu. I když to místo by se hodilo, ale co za to chcete?"
,,Skoro nic, jen by ses přidala k Akatsuki a zbytek je na tobě. Buď bys u nás v úkrytu dělala medika nebo by ses přidala do nějakého týmu a chodila s nimi na mise. A pomohla bys nám zmapovat území. Nic víc, nic míň. Je to jen na tobě. Přidáš se tedy k nám?" vysvětlil a zeptal se jí Peina ještě dodal ,,Jak se vlastně jmenuješ? Abychom věděli, koho nezabíjet, kdyby ses nám někdy připletla do cesty, kdyby si odmítla nabídku."
,,Jmenuju se Sakura Haruno. A myslím, že bych se k vám mohla přidat. A co u vás budu dělat, to si ještě rozmyslím. Ale území vám pomůžu zmapovat." usmála se růžovláska.
,,Tak, vyráží se. Mimochodem já jsem Deidara."
,,Ráda tě poznávám."
,,My tebe taky." usmáli se oba dva.
Sakura přišla k nim a společně se přenesli do sídla Akatsuki. Sakuřa, když to tam spatřila, začalo se jí tam líbit. Pein svolal ostatní členy do hlavní místnosti, aby se s ní seznámili a ona s nimi. S Konan si hned padla do oka. Itachi byl zraněný, takže si jí nevšímal, ale jakmile se Sakura objevila vedle něho a začala ho okamžitě léčit, zpozorněl.
,,Takže ovládá lékařské taijutsu?" promluvil a Sakura strnula. Ten hlas jí byl až neskutečně povědomý.
,,Přesně tak Itachi." odpověděl Deidara a ještě dodal ,,Jestli bude chtít se přidat do nějakého týmu, tak se přidá ke mně a Konan. Takže máš smůlu Uchiho." po blonďákových slovech růžovlásce přejel mráz po zádech. Nebylo divu, byl to Sasukeho starší bratr.
,,Jo tohle jsou další členi: Sasori, Tobi, Hidan, Kisame, Kakuzu a Zetsu."
,,Rádi tě poznáváme Sakuro." řekli všichni naráz.
,,Já vás taky."
,,Tak chceš tedy být medik nebo se přidat do týmu? Jak už se rozhodlo, kdyžtak bys patřila do týmu s Deidarou a Konan. Měla jsi na to dost času." zeptal se jí Pein.
,,Prosím pojď k nám do týmu." prosila jí Konan.
,,Tak já se přidám k Deidarovi a Konan." usmála se Sakura a způsobila tím, že Konan byla nesmírně šťastná.
,,Dobře ale než se k nim přidáš, nejdřív nám pomůžeš zmapovat to území a musíš ještě o něco víc zesílit." rozhodl Pein.
,,To beru. Aspoň se nebudu nudit. A kdyby někdo potřeboval něco vyléčit, přijďte za mnou, postarám se o to, kdykoli." růžovláska se usmála a vydala se za Peinem, který jí vyzval, aby šla za ním. Dostali se na chodbu a vydali se směrem k pokojům.
,,Ukážu ti, kde bude tvůj pokoj, nechám ti čas na převléknutí. Tím myslím, že ode dneška budeš nostit oblečení, které ti bude víc slušet. Oblečení organizace Akatsuki. Konan ti už stihla něco navybírat. Snad se ti to bude líbit. Pak se se mnou vydáš do kanceláře a naplánujem pár věcí. Jako, kdy začneš trénovat, myslím, že zítra by si už mohla začít pracovat na té mapě. Můžeš i u sebe v pokoji, ale i klidně v té místnosti, ve které jsme byli. Jo Konan tě pak provede po sídle. Sama se nabídla." usmíval se Pein. Konečně měli dalšího člena.
,,Dobře. Už se těším. A kdo mě bude trénovat? Jestli se můžu zeptat?"
,,Já sám osobně. Udělám z tebe dobrého člena Akatsuki. Uvidíš, že se v mnohých věcech hodně zlepšíš."
,,To doufám. Už se těším." oplatila mu úsměv. Zjistila, že lidé tady jsou velmi milí, aspoň v některých ohledech.
,,Tak jsme tady. Tvůj pokoj. Máš času kolik chceš. Až se převlékneš přijď na chodbu. Jakmile naplánujem pár věcí vyzvedne tě Konan, možná s Deidarou a provede tě a doprovodí k tobě na pokoj. Aby si nezabloudila, i když s tvou pamětí je to nemožné. Pak budeš mít fůru času si tam třeba uklidit nebo udělat cokoliv potřebuješ."
,,Rozumím." a odešla do pokoje.
Pein měl pravdu, Konan jí opravdu navybírala oblečení a dokonce se jí i líbilo. Tak se začala převlékat. Když se převlékla, porozhlédla se ještě po svojem novém domově a vydala se spátky k Peinovi. Ten na ní jen hleděl a nic neříkal.


Pak se spolu vydali do Peinovy kanceláře. Po cestě potkali pár členů Akatsuki, ale to bylo vše. Jakmile došli do šéfovy kanceláře, začali plánovat. Domluvili se, že trénovat začne až po dokončení mapy a co všechno se bude učit a co zlepšovat. Pak jí vyzvedla Konan a šla jí ukázat sídlo. Sakura jí ještě stihla pochválit výběr oblečení, za což byla Konan velmi ráda a nakonec se vrátila na pokoj, aby si tam udělala pořádek a začala pracovat na té mapě.
Bylo už pět ráno a Sakura dokončovala poslední úpravy na mapě. Pracovala na tom skoro dvanáct hodin v kuse. Pracovala by dál kdyby někdo nezaklepal na dveře.
,,Dále." jen zavolala a snažila se dál soustředit na mapu.
,,Ahoj Saky. Ty ještě nespíš? Jestli se neprospíš, dopadne to špatně." objevil se ve dveřích Sasori.
,,Neříkej. Za chvíli půjdu spát, jen dokončím pár posledních úprav na mapě."
,,Ty už jí máš hotovou?"
,,Skoro."
,,Seš dobrá. Donesu ti něco k jídlu. Nejspíš si nejedla od příchodu. Neviděl jsem tě totiž na večeři."
,,Jedla jsem večeři. Konan byla tak hodná a donesla mi ji." usmála se růžovláska a ještě dodala ,,Ale děkuju. Jsi hodný."
,,Neříkej." a začal se smát.
Sakuře se s ním velmi dobře povídalo, ale on pak odešel a vrátil se za pět minut i s jídlem. Sakura odložila už hotovou mapu a najedla se. Za nedlouho usla, takže jí Sasori položil na postel a přikryl jí. Pak odešel se slovy ,,Dobrou Saky."

Další díl: Nový tréning
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 20:38 | Reagovat

pěkné...napiš další(co nejdřív)

2 Zuzanka Zuzanka | Web | 12. ledna 2013 v 12:51 | Reagovat

[1]: dík... pokusím se co nejdřív...

3 Aki Aki | Web | 16. května 2013 v 11:41 | Reagovat

Wau super dielik už aby tu bolo pokračovanie.

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 17. května 2013 v 23:24 | Reagovat

[3]: děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama