Kde tě mám hledat?: 8 kapitola

5. ledna 2013 v 18:47 | Zuzanka |  Zázraky se dějí
V nemocnici u Tsunade


Sasuke rozrazil dveře od kanceláře Tsunade, jenže ta tam nebyla a tak zamířil na ošetřovnu, kde už ji našel.
,,Dobrý den Tsunade. Můžu s vámi mluvit?!"
,,Ale jistě, co se děje Sasuke? Není ti dobře? Potřebuješ s něčím pomoct?"
,,Jo. Jaktože se Sakura vrátila domů a my o tom nic nevíme? A kam vůbec jela?"
,,Moment, ona ti to řekla? Vždyť měla nakázané o tom nemluvit, že vám to pak sama oznámím až bude vhodný čas."
,,Ne Sakura nám nic neřekla, jenom Karin do ní ryla, že se prý se mnou vyspala, což není pravda, a tak jí řekla, že už jí nebude překážet a důvod. Toť vše a já se těď hodlám sbalit a jít hledat Sakuru a přivést jí zpátky do Konohy. A nic mi v tom nezabrání, i kdyby jsem jí měl hledat věčnost."
,,Aha, to je mi líto. Připadalo mi lepší, když o tom nebudete vědět."
,,Tak připadalo! A na city tady nikdo nehledí?! Vy asik nevíte jak nám teď všem je, že?! Je nám hrozně. Přišli jsme o kamarádku a já o dívku, kterou miluju a udělal bych pro ni všechno na světě, jen aby byla šťastná. Tak jestli byste byla tak laskavá a řekla mi, kde ji najdu, jinak za sebe neručím.! A navíc už z tudma chci vypadnout a začít jí hledat kdekoliv na světě."
,,No jo pořád. Sakura odletěla do severní Californie. Tam ji někde snad najdeš."
,,Děkuju a naschle. Doufám, že se nad svým činnem pořádně zamyslíte, abyste věděla jak moc velkou chybu jste udělala, když jste nám to chtěla zatajit." s tímto odešel, aniž by počkal na odpověď Tsunade.
Pak si šel koupit letenku do severní Californie, takže měl letět další den ve 12 hodin. A šel domů si sbalit pár věcí potřebných na cestu. Nakonec vyčerpáním usnul.

Další den ráno brzo vstal snesl si věci dolá do přízemí a šel se nasnídat a následně udělat raní hygienu. Zkontrolaval barák, aby se do něj nikdo nedostal a pak ho zamkl a vydal se na letiště. Na letišti bylo rušno, takže si pomalu neměl kam sednout. Tak si sednul na tašku a čekal než přiletí letadlo, které ho mělo následně odletět do severní Californie.
Po hodině čekání si v letadle sedl na místo, které mu příslušelo podle letenky. Letěli dost dlouho ale jemu to bylo jedno. Jakmile doletěli do severní Californie. Pospíchal, aby zjistil jak to tady vypadá. Ušlo to. S věcmi vyrazil k jednomu taxiku a poprosil řidiče jestli by mu nebyl nápomocen. Ten souhlasil a když zjistil Sasukeho plán, říkal, že to nikdy nezvládnou, jestli neví, kde přesně ta dívka bydlí. Nakonec ho Sasuke překecal. Začali jezdit po různých městech a ptát se na dívku, kterou tak moc miluje. Jenže marně. Nikde po ní nebylo ani slechu ani vidu. Řidič si vzpoměl ještě na jednu zapomenutou vesnici, vesnici jménem Westlake.
,,Je tady ještě jedna vesnice Westlake. Možná tam by mohla být. Ale ta je hrozně daleko. Tak týden odsaď."
,,Opravdu? A nepomohl byste mi ještě? Moc jí chci vidět."
,,No. Bude mi potěšení, jestli to dobře dopadne, tak všichni budeme šťastní."
,,Děkuju."
,,Tak nasedej. Měli bychom vyrazit, abychomtam byli co nejdřív."
,,Rozkaz." usmál se Sasuke.
Jeli týden a když dojeli, tak nikdo jim nedokázal říct, jestli tady ta dívka je. Jakmile se Sasuke zmínil, že má růžové vlasy od přírody. Hned je jeden chlapec navedl k jistému baráku.
Za půl hoďky byli u něj. Sasuke zazvonil na zvonek. Z bytu se ozvalo hlasitě moment a černovlásek poznal, že ten hlas patří Sakuře. Jeho obličej se rozzářil nadšením, že svou milovanou po tak dlouhé době znovu uvidí. Sakura za pět minut otevřela a zůstala v nich stát s otevřenou pusou dokořán a hleděla na něj jak na zjevení. Po chvíli se její obličej začal měnit v mnohem šťastnější.
,,Ahoj Saky."
,,Sasuke, co tady děláš? Jak jsi se sem dostal? A jak víš, že jsem tady?"
,,Tsunade říkala, že tě najdu v severní Californii. Tak jsem si tě musel najít. Tady pan Asuma mi s tím pomohl. Překvapená? Kdyby se Karin nezmínila o tom co ti nalhala a že jsi odjela, nejspíš bych to nikdy nezjistil. Chtěl jsem Tsunade zabít." smál se černovlásek.
,,Překvapená jsem. A co Karin provedla?"
,,Jak ti nalhala, že se se mnou vyspala. Chtěla se tě zbavit. Tu jsem uškrtit taky nestihl."

Další díl: Odpustíš mi?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | Web | 7. ledna 2013 v 12:43 | Reagovat

pěkné...jsem zvědavá, co mu Sakura řekne, na to, že jí Karin lhala

2 Zuzanka Zuzanka | 7. ledna 2013 v 12:44 | Reagovat

dík a uvidíš.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama