Minulost: 1

5. ledna 2013 v 13:57 | Zuzanka |  Tým 7
Tady je první dílek nové povídky. Snad se bude líbit.
Postavy:
Kakashi Hatake- bělovlasý, černooký, úchyl, je vedoucí Týmu 7.
Sasuke Uchiha- černooký, černovlasý ninja z Listové.
Naruto Uzumaki- blonďatý, modrooký ninja, který našel lásku u Hinaty.
Sakura Haruno- růžovláska se smaragdovýma očima, která byla od mala zamilovaná do Sasukeho, jenže ten jí odmítnul s tím že je otravná a odešel. Od toho dne byla Sakura jiná, zavrhla ke komukoliv lásku, aby znovu netrpěla.
a další

,,Je to tak dávno, co jsi odešel, co jsem tě prosila, abys zůstal. Tak moc jsem tě milovala, ale tys mě odmítnul, tím svým "jsi otravná". Nechal jsi mě na lavičce a vůbec ses nezajímal, jak mi pak bude." vzpomínala Sakura na okením parapetě ,,Pak jsem tě jednou za deště potkala v lese. Byls jiný. Opíral ses o strom a já jako zblázněná musela k tobě doběhnout a prosit tě znovu, aby ses vrátil. Tys mi jen řekl ať tě nechám na pokoji a zapomenu na tebe. Jak ale mám na tebe zapomenout?


Byli jsme tým společně s Narutem a Kakashim, milovala jsem tě. Aspoň Naruto našel lásku, když jsem mu jí já neopětovala. Konečně nedávno otevřel oči a zjistil, že ho miluje Hinata, ta se stala mojí nejlepší kamarádkou. A s Ino jsme se tak nějak udobřily a znovu se spolu kamarádíme, ta se zamilovala do Saie a dokonce už s ním chodí. Přeju jim to." růžovlásce stékaly po tvářích slzy, ale jakmile někdo zaklepal setřela je, vzchopila se a řekla dále. Už to dávno nebyla ta stará Sakura, která byla ta slabá a musel ji pokaždé někdo zachraňovat. Byla silnější a nedávala v přítomnosti jiných svůj smutek najevo. Taky se před rokem přidala k Anbu. Byla velmi úspěšná.
,,Ahoj Sakuro." vešel do pokoje Kakashi ,,Zítra přijď na tréning. Začíná o půl druhé. Buď tam včas. Jo a neber si Anbu oblečení a masku. Pro teď k Anbu nepatříš." a odešel než stačila Sakura cokoliv namítnout. Tak si jen povzdechla.

,,Zajímalo by mě, proč mám přijít tam, kde jsme obvykle trénovali. Myslím, že to je jedno, prostě tam budu a budu čelit všemu, co mě čeká, i když mám pocit, že to nebude něco pěkného." a ponořila se zpátky do svých vzpomínek. Do vzpomínek na něj.
,,Pamatuju jak jsem tě poprvé potkala. Mé srdce se rozbušilo o stošest. Jak pak bylo zlomené si ani nedokážeš představit. Změnila jsem se už nechci lásku, sice jsem na tebe nedokázala zapomenout, ale už tě nemiluju. Už nikdy se po tobě nebudu shánět, myslet na tebe, doufat, že tě ještě někdy uvidím. To už nejsem já. Jsem silnější a začala jsem tě tenkrát nenávidět, za to co jsi udělal. A proč? Jen kvůli tvé pitomé pomstě." Sakura přestala pak vzpomínat a šla si lehnout. Stejně ještě ráno měla misi jako Anbu. A pak měla mít tréning s Kakashim. Za chvíli usla a ponořila se do říše snů.

Naruto se procházel po venku s Hinatou. Narazili na velmi známou osobu. Ta osoba byl Uchiha Sasuke. Naruto na něj hleděl na zjevení, ale Hin nějak překvapená nebyla.
,,Tak ty řeči, že ses vrátil jsou pravdivé." řekla jenom na přivítání a s arogancí v hlase.
,,Moment, tak proto Kakashi chce abychom se zítra se Sakurou dostavili na tréning. A já proč tak najednou." řekl ještě překvapený Naruto.
,,Jo je to pravda, že jsem se vrátil. Naruto jak se daří Sakuře? Dlouho jsem jí neviděl. Jsem tu pomalu měsíc a ona nikde. Nevíš něco o ní?"
,,Tak to je fakt super. Tenkrát jí odkopneš a teď se o ni zajímáš. Jinak myslím, že se jí daří dobře. A vůbec se ti nedivím, že jí skoro nevídáš. Má moc práce, než aby se zahazovala s takovým ňoumou." řekl naštvaný Naruto a Hin se ho snažila trochu zbrzdit polibkem.
,,Aha. Tak se nerozčiluj. Jen jsem se zeptal. Co vlastně dělá? A jsem rád, že sis konečně někoho našel." usmál se.
,,Sklapni.! Co já vím, co teď dělá, jsem rád, když jí jen občas zahlédnu, poslední rok tady skoro vůbec není. A novinky pro tebe, Hin je její nejlepší kamarádka, Ino chodí se Saiem a kamarádí se znovu se Sakurou."
,,To vím, že blondýnka chodí se Saiem. Potkal jsem je. Jsem rád, že se ty dvě udobřily."
,,No nic. Musím už jít. Tak se mějte a zítra se Naruto uvidíme na tréningu." a zmizel než stačili oba něco říct.

U Sasukeho

,,Takže jsem se toho moc nedozvěděl o Sakuře. Je zvláštní, že mi o ní skoro nic neřekli. Proč?" přemýšlel Sasuke v posteli ,,Jaktože poslední rok nebývá skoro vůbec v Konoze? Co dělá? Kde ji mám teď najít? No je pozdě, takže stejně už nejspíš spí. Zajímalo by mě jak teď vypadá. Je stále krásná a nebo krásnější? Naruto mi asi nikdy neodpustí, že jsem odešel a přidal se k Orochimarovi, jenže ten je teď mrtý a můj brat taky. Už se na bratra nezlobím. A na Konohu se taky zlobit nemůžu, protože ten co to tenkrát způsobil je už mrtvý. Pamatuju si přesně jak mi Sakura vyznala lásku, ale já ji odmítl, neboť jsem měl hlavu plnou pomsty. Jaký blázen jsem byl." s těmito myšlenkami nakonec usnul.

Další den

Sakura ráno vstala, oblékla si Anbu oblečení a nasadila masku. Vydala se na sou misi, kterou měla splněnou v pravé poledne. Tak šla domů se převléknout, najíst se a nachystat na tréning. Před půl druhou vyšla, aby tam byla na čas, i když věděla, že Kakashi vždy chodí pozdě. Byla tam právě v čas, když se objevil Kakashi. Kupodivu na čas a chvilku po něm Naruto a Sasuke. Sakura myslela, že bude vraždit. Nasadila kamený výraz a snažila se Sasukeho přehlížet. Jenže ten jí nenechal.
,,Ahoj Sakuro, hodně jsi vyrostla do krásy." usmál se na ni Sasuke.
Sakura ho ale srazila na zem se slovy ,,A ty jsi kdo?" a nadále se mu nevěnovala.
Sasukeho to velmi zaskočilo. Nechtěl, aby na něj zapoměla.
,,Sasuke Uchiha. Pamatuješ? Byli jsme tenkrát spolu v týmu." nechtěl se nechat odradit.
,,To je možné, ale to jméno mi nic neříká a nepleť se mi pod nohy laskavě."
,,Hm." černovlásek se z toho nedokázal vzpamatovat. Ona fakt na něj zapoměla. Věděl, že jí řekl, aby na něj zapoměla, ale nechtěl to.
,,Saky?" ozval se Naruto.
,,Copak?"
,,Jak dlouho ho budeš ještě trápit? Nevidíš jeho výraz. Představ si, že se dokonce na tebe ptal, včera."
,,Neříkej. Víš, ale on si to zaslouží. Nechci ho ani cítit po tom všem. Jdu pryč. Třeba mi Tsunade dá nějakou misi, na které nebude on." a odcházela.
Sasuke na ni hleděl jak na zjevení ,,Přece se tak moc nemohla změnit." říkal si v duchu.
To by ale nebyl Kakashi kdyby jí neuzemnil ,,Sakuro Haruno. Tsunade ti žádnou misi nedá. Máte teď spolu trénovat, aby jste se sehráli a pak budem chodit na mise zase všichni, jako kdysi. Smiř se s tím. A jestli se ti to nelíbí, tak si dej zápas se Sasukem. Když vyhraje on. Přestaneš se chovat jako malá a budem zas tvořit Tým 7. A když vyhraješ ty, tak si můžeš dělat co chceš. Berete to?"
,,Jo." řekli dvojhlasně.
Takže se může začít.
Sasuke začal bojovat se Sakurou. Nechtěl jí zranit, proto začal opatrně. Ale Sakura ho překvapila tím, jak moc zesílila. Už to nebyla ta slabá dívka, kterou znal.

Další díl: Zase Týmem 7
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 6. ledna 2013 v 17:12 | Reagovat

dobrá povídka...to s tou Sakurou mě to docela překvapilo

2 Zuzanka Zuzanka | 6. ledna 2013 v 17:44 | Reagovat

dík

3 Aki Aki | Web | 13. května 2013 v 9:00 | Reagovat

No pekné Sakura do toho len mu daj.

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 16. května 2013 v 21:42 | Reagovat

[3]: díkes

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama