Odcházím: 1

11. ledna 2013 v 0:01 | Zuzanka |  Sayonara
Tady je nová povídka. Snad se bude líbit.Postavy:
Sakura Haruno- růžovláska se zelenýma očima. Tvrdohlavá dívka, která se rozhodla se opustit Konohu.
Sasuke Uchiha- černooký černovlásek, kdysi odmítl Sakuru a odešel k Orochimarovi, aby zesílil.
Naruto Uzumaki- modrooký blonďák, snažil se najít Sasukeho a následně i Sakuru bohužel marně. Otevřel oči a spatřil Hinatu.
Hinata Hyuuga- modrovláska s šedýma očima, zamilovaná do Naruta.
Ino Yamanaka- blondýnka s modrýma očima, kdysi rivalka Sakury. Po tom co růžovláska odešla, neměla s kým soupeřit. A změnila se k nepoznání.
a další

,,Bylo mi 16 let, když jsi odešel. Půl roku tě Naruto a ostatní hledali, ale marně. A teď když je mi 17 let taky odcházím, ale z úplně jiného důvodu, než ty. Přestalo mě to tady bavit. Žádné mise, moc kamarádů zrovna taky nemám, rodiče jsou mrtví. Musím ale uznat, že za ten rok jsem docela zesílila. Naučila jsem se ovládat lékařské taijutsu a spoustu dalších technik. Opravdu se omlouvám těm, kteří mě měli rádi a budou možná smutní z toho, že tady nejsem. Naruto prosím, nehledej mě. Já už nechci s nikým soupeřit, obzvlášť ne s Ino. Kdyby nebylo toho pitomého Sasukeho, nejspíš by jsme byly stále kamarádky a ne rivalky. To je minulost. Kdyby se Sasuke jednoho dne rozhodl vrátit, je tvůj Ino. Protože já tady už nebudu a nikdy se nevrátím, alespoň myslím. Na stole v mém baráku v kuchyni jsem pro vás nechala dopis. Snad ho časem najdete. Ale bude se mi po některých stýskat. Například po Hinatě, Narutovi, Tsunade, která mě toho hodně naučila, Shikamarovi, Gaarovi a spousty dalších. Doufám, že se Lee nezhroutí. Tolik si věřil, když Sasuke odešel, ale já jsem ho stejně odbyla. No myslím, že je čas opustit můj dům a vydat se na cestu. Věci jsem právě teď dobalila. Mám všechno, co potřebuju. Zbraně, jídlo, nějaké oblečení, peníze. To by mohlo stačit." růžovláska se naposledy rozhlédla po svém pokoji a použila přemísťovací jutsu, aby se dostala za bránu Konohy nepozorovaně.
Když se dostala do lesa za bránu Konohy. Oddychla si, pak se vydala na cestu. Přes hlavu měla přehozenou kapuci, aby jí nikdo neviděl do obličeje a nepoznal ji. Bylo krátce po půlnoci. A Sakura se rozeběhla po stromech pryč od jejího rodného města. Rozhodla se, že prozkoumá okolní kraje. A zažije něco zajímavého. Už dávno nemilovala toho černovláska. Dostala se z toho. Teď chtěla, aby znala dokonale své okolí mimo Konohu.
,,Tak kam se vydáme? Že bychom nejdřív prozkoumali okolí Vesnice skryté v mraku? No můžem to zkusit." a tak se vydala na cestu.
K ránu se blížila k jedné z vesnic. Tam se stavila na jídlo, prozkoumala vesnici a vydala se dál na cestu. Zkoumala každičký kousek okolí. Když se blížilo poledne, sedla si na strom a z batohu si vytáhla sušené ovoce a chleba namazaný máslem. Když dojedla, vydala se zvovu na cestu. Tentokrát směrem k vesnici Země Blesku, o které toho moc nevěděla. K večeru se utábořila u vodopádů, na které náhodou narazila. Navečeřela se a šla spát. Brzo ráno vstávala, celkem unavená a rozlámaná. Ale věděla, že si na to brzy zvykne. Nasnídala se a vydala se znovu na cestu. Za necelých pár hodin běhu, uviděla v dálce jednu z vesnic a tak k ní zamířila, že si tam dá pořádný oběd.

Mezitím v Konoze

,,Bábi Tsunade, neviděla jste někde Sakuru? Nemůžu jí nikde najít." vtrhl do kanceláře Hokageho Naruto.
,,Naruto! To tě neučili klepat? Ne neviděla jsem Sakuru. A navíc je skoro dospělá, může si dělat co chce. Třeba si usmyslela, že teď pár dnů nevyleze z baráku. Co já vím." odpověděla mu Tsunade.
,,Ale já jsem u ní zvonil a nikdo mi neotevíral."
,,Tak třeba se jí pokazil zvonek. Nebo ho prostě ignoruje. Přece si pamatuješ, že tohle už jednou udělala. Ne?"
,,To ano. Ale mám o ní strach."
,,O ní se bát nemusíš. Umí se o sebe postarat. A teď už běž, mám práci." a vykopla ho z kanceláře.
,,Jo beztak jen popíjet saké. A tomu vy říkáte práce." a odešel.
Tsunade byla zdrcená. Ráno když šla za Sakurou se jí zeptat, jestli by pro dnešek nevypomohla v nemocnici nebyla doma. Nějak se jí to nezdálo a tak se přemístila dovnitř baráku. V kuchyni našla jen dopis s nápisem "Nezlobte se" a to bylo všechno, co po ní zůstalo. Dopis si přečetla, ale nehodlala zatím o tom říkat jejim kamarádům. Tušila, co by Naruto udělal. A navíc už za ní poslala tým Anbu v čele s Kakashim. Takže by ji měli najít docela brzo.
Naruto bloumal po městě a přemýšlel, kde by ještě mohla Sakura být, když vrazil do Hinaty.
,,Promiň, nestalo se ti nic?" zeptal se Naruto a ještě dodal ,,Omlouvám se měl jsem dávat pozor."
,,Nic se neděje a taky se omlouvám, též jsem měla dávat pozor. Co tady vlastně děláš?"
,,Hledám Sakuru. Nikde není k naleznutí. Bábi Tsunade si myslí, že jí nefunguje zvonek, či co."
,,Aha." posmutněla.
,,Děje se něco?"
,,Nic. Jen, že jsi..." radši to nedořekla.
,,Co jsem?"
,,To je jedno."
,,Není, řekni mi, co máš na srdci. Já tě vyslechnu."
,,Tak dobře. Po pravdě, jsi mě změnil. J-já t-tě m-miluju u-už d-dlouho."
,,Naný? A-ale vždyť...? nestačil to doříct, jelikož mu dala letmou pusu.
,,Já to nechápu. Asi jsem fakt idiot. Nebo jsem spíš slepej."
,,To není pravda. Jsi úžasný."
,,Jak pro koho."
,,Pro mě jsi."
,,Děkuju za poklonu."
,,Není zač. Ale to nebyla poklona, ale pravda."
,,Aha."
,,No nic já už musím domů, tak se měj."
,,Ty taky Hin." a pak se každý vydal svou cestou.

Ubíhaly dny a Tsunade stále neměla žádné zprávy o Sakuře. Jako by se po ní slehla zem. Taky, že se růžovláska snažila před nimi pořádně schovat. Proto Tsunade byla stále smutnější. A bylo to na ní vidět. Nakonec se musela svěřit a říct o Sakuřině zmizení jejím kamarádům a kamarádkám. Když se to dozvěděl Naruto, začal nadávat. Hinatě bylo smutno. Byly si v poslední době trochu blízké. Naruto se rozhodl okamžitě. Když jí nemůže najít Anbu s Kakashim najde si jí sám i s týmem, který utvoří na její nalezení. V tu dobu tam byl i tým Gaary.
,,Takže půjde Neji, Gaara, já, Shikamaru, Kiba, jestli chce jít Hinata, klidně může." usmál se na ni, viděl, že chce jít s ním a pokračoval ,,Sai, Lee, a Ino, když vidím, jak se tváří, nejspíš chce jít taky."
,,Tak dobře, ale brzy se vraťte. Potřebujeme vás tady. A né aby jste byli na toulkách půl roku jako to bylo u Sasukeho."
,,Jasně Bábi Tsunade." usmál se Naruto, pak ještě řekl, kdy bude sraz a vedoucího týmu.

Sakura už prozkoumala pěkný kus země, měla zvládnuté uzemí Zvučné, Mlžné, Dešťové, Písečné a vesnice jako Vesnice skrytá v kameni, Vesnice skrytá v vodopádu, Vesnice skrytá v trávě a Vesnici skrytou v mraku. Ty území si pamatovala na zpaměť. Teď se převážně skrývala před Anbu, netušila, že jí budou tak brzy hledat. To jí ale moc nevadilo. Zvykla si na trochu divočejší život, který se jí líbil. Najednou, ale ucítila cizí chakru. Chakru, kterou neznala.

Další díl: K Akatsuki
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 17:22 | Reagovat

zajímavé...jsem zvědavá na pokráčko

2 Zuzanka Zuzanka | Web | 11. ledna 2013 v 18:25 | Reagovat

[1]: tak to si asik ještě chvíli počkáš

3 Aki Aki | Web | 16. května 2013 v 11:33 | Reagovat

Super hned sa vrhám na pokračovanie.

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 17. května 2013 v 23:24 | Reagovat

[3]: díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama