Zase Týmem 7: 2

5. ledna 2013 v 21:37 | Zuzanka |  Tým 7


Bojovali spolu ještě hodně dlouho. Sakura nechtěla prohrát, nechtěla ho mít na očích. A Sasuke byl na tom podobně, akorát s tím rozdílem, že on chtěl být na blízku Sakuře. Proto na to šel jinak.
,,Sakuro? Víš, že ses moc zlepšila. A nejen to dokonce jsi se změnila. Jsi mnohem krásnější. Promiň, že jsem se tenkrát honil jen za pomstou. Nedokázal jsem se zbavit jedné vzpomínky z dětství. Slibuju, že už nikdy neudělám takovou pitomost a neodejdu, aniž bych nedbal na druhé. Víš, celou tu dobu ti chci říct jednu věc." odmlčel se.
Sakura ho mezitím poslouchala a nakonec řekla ,,Hm. Jenže já tě už nemiluju, tak nevím, o co se tady tím proslovem snažíš."
,,C-co? Já se o nic nesnažím. Jsem tu už skoro měsíc a tebe konečně vidím, ale ty se ke mě chováš, jako k nějakému parchantovi. Přiznávám byl jsem jím, ale změnil jsem se."
,,Ty tu si už tak dlouho? Já myslela, že ses vrátil včera, když si potkal Naruta s Hin. To je ale jedno. Já jsem se taky změnila a po pravdě si mi ukradený."
,,Tak to by tě mělo zajímat, že ty mě ne. Nikdy jsi nebyla a nebudeš. Miloval jsem tě a stále miluju, jen jsem to tenkrát tolik nevlímal, přes touhu se pomstít bratrovi a teď toho hodně lituju."
,,Neříkej."
,,Ty nevíš kolik práce mi dalo zabít Orochimara a pak najít bratra a zabít i jeho. A když umíral řekl mi pravdu. Důvod proč vyvraždil klan, a důvod proč mě nechal žít. Litoval jsem a začínal nenávidět Konohu. Ale celá Konoha za to nemůže, jen Hokage, který je už mrtvý a tak není důvod se mstít."
,,Hm."
,,Tebe to nezajímá. Víď?"
,,Ani ne."
Sakuře vrtalo hlavou, jestli to co řekl je pravda. Věděla, že veškerá část je pravda. Spoustu se toho dozvěděla v Anbu. Nebyla si jistá tím, když jí řekl, že ji miloval a miluje. Přestala dávat pozor a Sasuke toho využil. Díky její konečné neopatrnosti, díky přemýšlení nad zbytečnou věcí, prohrála. Kakashi i Naruto byli spokojeni. Tým 7 se konečně vrátil a může zase chodit na mise a dělat spoustu jiných věcí.
,,No dobrá. Vyhrál jsi. Nemysli si ale, že tě budu mít ráda. Jen zase budu v Týmu 7."
,,Jo, jo. Vedla sis skvěle."
,,Jak jsto udělal Sasuke? Pročs povolila Sakuro? Nikdy jsi tohle neudělala. Je to zvláštní." tázal se nechápající Naruto.
Sakura se na něj jen podívala a procedila mezi zuby ,,Tss."
,,Saky. Miluju tě." ozval se za ní černovlásek a otočil si ji k sobě, aby se jí mohl dívat do očí. Následně jí dlouze políbil.
Naruto a Kakashi na něj hleděli jak na cvoka.
,,Co je? Nikdy jste mě snad neviděli?" zeptal se Sasuke těch dvou. Všiml si, že mu Sakura chce jednu vrazit, proto se od ní radši vzdálil.
V Sakuře to vřelo. Nejen, že se nechala porazit, dokonce políbit a nechtěně v ní dokázal probudit její cit k němu. Sasuke se musel usmívat. Tušil na co nejspíš růžovláska myslí.
,,Naruto? Co říkáš kdybychom si zašli na rámen." řekl Sasuke blonďáčkovi.
,,Bezva. To beru, ale platíš." při tom se usmíval.
,,Tak jo. Kakashi? Dete s námi? Možná taky zapijeme, že jsme zase Týmem 7. Saky, že se taky připojíš? Prosím." mluvil Sasuke.
,,Velmi rád půjdu." odpověděl mu na to Kakashi.
,,Já jdu domů. Chci se pořádně vyspat." řekla Sakura a zmizela.
,,To bývá neustále tak unavená?" optal se Sasuke.
,,A odkdy ty říkáš, že jí miluješ?" snažil si ho dobírat Naruto.
,,Miluju ji už hodně dlouho, jenže pomsta mi tak trochu zatemnila mozek." usmál se na Naruta a bral tohle téma za probrané ,,A teď mi odpověz na mou otázku."
,,Tak nějak. Po pravdě to nevím."
,,Sakura měla dopoledně misi. Tak se jí nedivte." řekl znuděný Hatake, který hleděl do své úchylné knížky.
,,Aha a to jako může na mise chodit sama? zajímal se dál černovlásek.
,,Jako Anbu může. A jde se teda na ten rámen nebo tady budem jen tak stát a kecat jak babky na trhu?"
,,P-počkat. Sakura patří k Anbu?" vykřikli oba dva naráz.
,,Jo asi tak rok. Proč?"
,,Nikdy se nezmínila. A pak proč tu vůbec ten rok nebývala. Ta musela mít misí." stěžoval si Naruto a k tomu dodal ,,Jde se."

Vyšli k oblíbené restauraci blonďáka, kde si objednali pořádnou mísu rámenu, neboť jim za tu dobu pořádně vytrávilo. Bavili se až nějak k půlnoci. Nakonec se rozešli domů, aby se taky trošku vyspali. Naruto zamířil k Hinatě, protože už půl roku bydleli spolu. Kakashi zamířil k Tsunade jestli by jim nedala za pár dnů už nějakou tu misi a Sasuke zamířil domů.
Jakmile byl ve svém pokoji, svalil se na postel a myslel na Sakuru. Hodně ho překvapilo, že se přidala k Anbu. Též o tom přemýšlel před čtrnácti dny, že by se k nim přidal, ale nakonec tu možnost zavrhnul. Po chvíli usnul.

U Sakury

Sakura si neustále přehrávala tu scénku, kdy jí políbil. Nechápala, jak mohl přehlížet své city. Přemýšlela proč ho ten měsíc ani jednou nepotkala. To snad byla tak moc zaneprázdněná? Nebo jen nevěnovala okolí pozornost. Přec jen občas bývala s Hin a Narutem, jelikož bydlí spolu. S Ino též občas pokecala, když procházela kolem květinářství. To bylo ale vše. S Tsunade se vídala dost často, neboť jí zadávala mise, ale většinu neviděla, ani nepamatuje. Zívla si a přemýšlela o zítřejším tréningu, který měl rovněž začínat o půl druhé a kdy půjdou konečně na nějakou tu misi. Byla na ně hodně za poslední rok zvyklá. Vždyť dostala jednu, tu splnila a v zápětí měla druhou. Neměla moc odpočinku. Jeden den se vrátila a druhý šla opět na misi. Tak se to celou dobu opakovalo. Jen občas měla volno. Nakonec nějak konem jedné ráno usnula.

Další díl: První mise
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 7. ledna 2013 v 17:26 | Reagovat

dobrý díl...tahle povídka je hodně dobrá

2 Zuzanka Zuzanka | 7. ledna 2013 v 17:37 | Reagovat

to se zjistí na konci :D

3 Aki Aki | Web | 13. května 2013 v 9:42 | Reagovat

super dielik začína sa mi točím dalej viac páčiť.

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 16. května 2013 v 21:43 | Reagovat

[3]: děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama