Ztracená láska: 2

26. února 2013 v 14:35 | Zuzanka |  Časy se vrací


Další den jim učitel Kakashi oznámil příchod dvou nových spolužáků. Třída byla zvědavá, co jsou zač.
,,Tak třído toto jsou vaši noví spolužáci: Hinata Hyuuga a Naruto Uzumaki." Sasukeho po jednom jméně málem kleplo.
,,Hinato prosím začni s představováním." poprosil učitel.
,,Jmenuju se Hinata Hyuuga a chodím s Narutem. Moje nejlepší kamarádka je Ino Yamanaka a Sakura Haruno." tím skončila.
Černovlásek ztuhnul, ten dívčí hlas slyšel včera u Sakury. A navíc včera, jak byl u doktorky, ona tu dívku, která pomáhala Sakuře, taky pojmenovala Hinata.
,,Teď ty Naruto." řekl Kakashi.
,,Jmenuji se Naruto Uzumaki a jak už víte, chodím s Hinatou. Moje kámoška je Sakura Haruno. Jo a štve mě Sasuke Uchiha."
Sasuke málem vybuchl. Jak on ho může štvát. A navíc to byl on, co se u něj záhadně zjevoval.
,,No, teď ale přemýšlím, kam vás posadím." prohlásil Kakashi.
Jenže ti dva to vyřešili za něho. Hin si šla sednout za Sakurou a Naruto si sedl před ně do volné lavice. Hodina pak začala normálně pokračovat. Někteří ve třídě nechápali, jak to že se znají se Sakurou a proč jsou na ni tak hodní, když všichni jsou na ní zlí. No ale časem se to nejspíš dozví. Anebo je poštvou proti ní. Sasuke celou hodinu probodával pohledem Naruta, ale ten si ho nevšímal.
,,Můžu vědět důvod, proč toho blonďáka probodáváš pohledem? Proč se radši nezaměříš na růžovku?" optal se ho Neji.
,,Protože by mě zajímalo, čím štvu Naruta. Dokonce bych rád zjistil, odkud se s nimi zná Haruno." odpověděl mu černovlásek.
,,No to by mě taky zajímalo, ale to není důvod, proč ho musíš probodat pohledem."
,,Hm."
Po skončení hodiny se chtěli všichni shluknout okolo nových spolužáků, jenže ti vstali a odešli ze třídy se Sakurou na chodbu. Celou třídu to zmátlo. Proč se s nimi nechcou bavit. A Sasuke měl ještě víc mrzutou náladu než předtím. Už to byl druhý den, kdy nenaštval Sakuru. Najednou ztuhnul. V jeho mysli se mu objevil obrázek, jak se s ní líbá. Nechápal to, vždyť tohle s ní nikdy nedělal a ani nechtěl, tak proč? Začal mít podezření, že začíná být nemocný, ale nevěděl z jakého důvodu.
Hodiny ubíhaly docela rychle, ale černovláskovi se v předposlední hodině udělalo blbě, tak šel domů. Doma si lehnul do postele s horečkou. Přál si, aby tam s ním někdo byl, ale věděl, že to se mu nevyplní, protože jeho rodiče zahynuli z neznámých důvodů. Po chvíli usnul. Ale jeho spánek nebyl zrovna normání jako vždy. Zdály se mu divné sny o něm a Sakuře. Nechápal, proč v nich jsou spolu a proti něčemu bojují a ani to, že vždy v jednom jeden z nich umře a ten druhý truchlí nad ztrátou milované osoby. Nakonec se probral z noční můry po tom, co v jednom ze snů zabili Sakuru.
,,Tak už si přišel na to, z kama znáš Sakuru?" optal se ho Naruto.
,,N-naruto? Co tu děláš?" nechápal Sasuke a už vůbec ne jeho otázku.
Naruto si jen povzdechnul a začal vysvětlovat.
,,Ty sny nejsou obyčejný, tak jak by sis myslel. Jsou to vzpomínky na dva tvé minulé životy. Protože jsi tam byl společně se Saky, proto ti tvoje intuice napovídala, že se z někama znáte. Jenže tys nevěděl proč. No teď už to víš. Bohužel ti nemůžu pomoct zvládat ty sny, jelikož si nechtěl mou pomoc. No nic, tak já mizím. Čau." a vypařil se dřív, než stihnul Sasuke něco podotknout.
Sasuke začal přemýšlet nad jeho slovy.
,,Jaktože on věděl o mojích minulých životech? No jo teď si vzpomínám, v těch snech byl přece i on a Hin. Moment, nebylo tam mnohem víc známých tváří? Proč mám pocit, že tam byli skoro všichni, které znám. Já už jsem asi fakt padlý na hlavu. Oni tam byli taky, ale jsou tam osoby, které taky ještě neznám. Teď když nad tím přemýšlím, Sai říkal, že chodí s nějakou Ino Yamanaka. Není to náhodou i nejlepší kámoška Hinaty? Zajímalo by mě, jestli o tom ví Sakura. Nejspíš se pak za ní stavím a zeptám se jí." ve svých myšlenkách znovu usnul.
Zas se mu promítaly určité části z jeho minulého života a čím dál víc zjišťoval, jak moc miloval Sakuru. To ho nejvíc děsilo. Jeho nenávist vůči ní začala mizet a začal si uvědomovat, že jí miluje.

Další den Sasuke ve škole chyběl. Kluci se o něj strachovali, jelikož se jen občas stalo, že by byl nemocný. Sakura byla nadšená, že tam není, nemohl se totiž do ní navážet. I když jí ho bylo líto. Včera jim Naruto oznámil, že se Sasukemu začaly zdát taky sny, zajímalo jí, jak to asi zvládá. Ale za ním jít nechtěla. Už tak jí ublížil. A tak na to přestala myslet a věnovala se svým povinnostem. Po škole ho šli kluci s neblahým tušením navštívit. Přemýšleli, jestli ví už co je zač, ale byli si jisti, že to brzy zjistí.
Zazvonili na zvonek a za chvilku jim otevřel ospalý Sasuke.
,,Vidím, že si naprosto zdravý. Jen by mě zajímalo, když ti už nic není, proč nejsi ve škole?" zeptal se Neji.
,,Se mě tam jít nechtělo. Ani nevíš, jak moc jsem unavený."
,,Copak špatné sny?" optal se Gaara.
,,Jo. O mě a Sakuře. Dost divné, abych pravdu řekl. Co vůbec dnes ve škole dělala?" zajímal se Sasuke.
,,Skoro nic. Jen se smála a vypadala šťastně. Proč?" zeptal se Sai.
,,Jen tak." ušklíbl se.
,,Můžeme dál nebo tu budem trčet?" zeptal se Kankurou.
,,Jo pojďte dovnitř. Já si aspoň budu moct zase lehnout."
,,A co říkáš na své minulé životy? zajímal se Kiba.
,,Vy jste o tom věděli a nic mi neřekli?!" zařval na ně černovlásek.
,,No uznali jsme za vhodné, když o tom vědět nebudeš. I když nám bylo líto Sakury. Měl by ses jí pak omluvit, pokud se ti to povede." řekl pro změnu Gaara.
,,Tak vy jste uznali. Takže tu snahu o to, abych to věděl, měl jen Naruto. Asi mu budu muset poděkovat a omluvit se za své nevhodné chování." bručel Sasuke.
Když kluci zpozorovali, že nemá zrovna dobrou náladu, tak se s ním rozloučili a vypadli.

U Sakury

,,Jak to myslíte, že musím odtud pryč?" nechápala růžovláska.
,,No hrozí ti nebezpečí a nás napadlo, že bychom tě vzali na bezpečné místo. Někam, kde tě nikdo nenajde. Fakt nechcem, aby tě zabili. A navíc se už konečně musíš naučit ovládat své schopnosti." odpovídal jí Naruto.
,,Aha. A co si všechno mám vzít s sebou? A co škola?" zajímala se Sakura.
,,No ve škole tě omluvíme a já nevím, co si máš s sebou vzít na to je expert Hin." řekl blonďák.
,,Sebou si vem pohodné oblečení, nejlíp teplé. Jelikož tě ukryjeme v horách. A víc prozatím vědět nemusíš. Bát se nemusíš. Sasuke tam nebude. A bude tam Tsunade, která tě bude učit." usmála se na ni Hinata.

Další díl: Svítání
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | Web | 7. března 2013 v 14:29 | Reagovat

pěkné...jsem zvědavá, jak to bude pokračovat

2 Zuzanka Zuzanka | Web | 9. března 2013 v 12:39 | Reagovat

[1]: dík

3 Aki Aki | Web | 18. května 2013 v 14:33 | Reagovat

Bomba dielik.

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 18. května 2013 v 15:15 | Reagovat

[3]: děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama