Svítání: 3

4. dubna 2013 v 21:50 | Zuzanka |  Časy se vrací


Sakura se začala pomalu balit. Pomáhala jí s tím Hinata a Naruto mezitím někam zmizel. Saky se těšila, až zase uvidí tu paní, která jí už párkrát pomohla, když nemohla Hin nebo blonďák.
Naruto se z ničeho nic objevil před Sasukem, který šel s pitím do pokoje a usrkával ho. Jeho pití skončilo na jeho tričku a on začal kašlat, jak mu zaskočilo. Blonďáček se přemístil za něj a několikrát ho poplácal po zádech.
,,Co blbneš proboha. Chceš, aby mě trefil šlak? Jo omlouvám se za své chování a děkuju. Jak se zdá byl si jediný, kdo se mi snažil o tom říct. Jo ještě otázka." Naruto ho přerušil.
,,Jaká? No mě se omlouvat nemusíš, to spíš někomu jinému." ukázal mu své zuby.
,,Jo já vím, Sakuře. No chtěl jsem se zeptat, jestli se Sakuře taky zdají ty sny."
,,No jestli chceš vědět pravdu, tak zdají. Už hodně dlouho. Pak se nemůžeš divit, že už nezvládá ty tvoje narážky."
,,Neboj. Já už jsem se rozhodl, že s tím přestanu." usmál se na něj.
,,To je dobré rozhodnutí. Jen jsem zvědavý na reakci ve škole, ale ta se zjistí později."
,,Jak později? Já se jí omluvím hned zítra, nemíním čekat."
,,Jenže ona zítra nebude ve škole a nebude tam delší dobu a doma jí taky nenajdeš, takže s tím budeš muset počkat. Neboj, ještě nikoho čekání nezabilo. Neříkej, že se tvoje city k ní změnily?" vyzvídal Naruto.
,,Jak nebude doma a ani ve škole? Jo a moje city se z důsledků snů a mojí nespavosti, kvůli tomu nejspíš změnily. Pořád si tím nejsem jistý. A kde bude? A ty sny, přestanou se mi někdy zdát? Já bych se totiž velmi rád pořádně vyspal a né se probral zpocený z noční můry." sklopil hlavu, ale následně jí zase zvednul.
,,No, kde bude, ti říct nemůžu. Nemám její povolení a je lepší když to vědět nebudeš. A bude chybět kvůli jejímu bezpečí. To ti časem vysvětlím. Neboj, jen, co se naučí ovládat své schopnosti a přestane hrozit nebezpečí, že by jí zabili, tak se vrátí. A ty se taky budeš muset naučit ovládat své schopnosti, nejspíš už ze snů víš jaké. Jenže u tebe to bude snazší. Jo a měl bys vědět, že tě bude trénovat Kakashi." pak zmizel, aby se ho dál na nic nevyptával.
Sasuke osaměl. Když si přebral všechny jeho slova, seběhl do kuchyně, na stůl položil pití, doběhnul se převléct, a co nejrychleji běžel k Sakuře, aby jí ještě zastihnul. Bohužel když dobíhal k jejímu domu, ona nasedla do nějakého auta a s kýmsi odjela. Černovlásek posmutněl. Ale rozhodnul se, že jakmile se vrátí a nějak tušil, že to bude jako první vědět, hned za ní dojde a omluví se jí.
Sakura seděla na sedačce spolujezdce a pozorovala okolí. Jela v autě s Kurenai, která věděla, kam jí má odvést. Měli jet několik hodin, a tak se Sakura rozhodla, že se prospí, aby byla potom odpočinutá.
Další den ve škole se všichni divili, že růžovláska není ve škole. Naruto jí omluvil, že je nemocná a že delší dobu nebude ve škole. Sasuke, ale nic z toho nevnímal. Přemýšlel, kde by mohla být. Najednou ho vytrhl Kakashi.
,,Uchiha Sasuke mohl byste dávat laskavě pozor? Po hodině se stavte ke mně do kabinetu.
,,Ano pane učiteli." a znovu přestal vnímat.
Kakashi ho nechápal. Ale byl rád, že si s ním konečně může o samotě promluvit a domluvit s ním začátky tréninků. Po hodině Sasuke šel s Kakashim do jeho kabinetu, kde začali řešit začátky tréninků. Sasuke se divil, že si ho tam zavolal kvůli tomuhle a nedávání pozor byla jenom zástěrka.
,,Tak Sasuke, kdy budeš schopný začít trénovat? Je docela na čase, aby ses naučil zacházet se svými schopnostmi."
,,Klidně už tenhle víkend." usmál se.
,,Dobře, v kolik hodin?"
,,Co třeba od desíti do pěti hodin?"
,,Jo to by šlo. Domluveno, můžeš se vrátit do hodiny. Uvidíme se v sobotu."
,,Jo. Naschle." a odešel z kabinetu.
Po škole šel Sasuke domů. Myslel na Sakuru. Co asi dělá, jak se má, vzpomene si na něj vůbec někdy. A nejvíc ho trápilo, jestli mu ještě někdy odpustí.
Sakura už dorazila dávno na místo. S Tsunade se přivítala zvesela. Jenže úsměv jí zmizel ze tváře, když zjistila, co bude dělat, po dobu schovávání před bůh ví čím. Měla se naučit ovládat pro ni neznámá jutsu a spoustu dalších věcí. To že má druhou mysl, zjistila už dávno. Takže jí tahle informace nebyla nová. Ale ostatní. Opravdu netušila, jak to zvládne. A tak po tom, co si odpočinula po cestě, se dala do práce.
Sasuke na tom byl podobně, akorát zatím chodil do školy a čekal, až nastane víkend. Aby mohl začít se svým tréningem. Často kecal s Narutem. Za tu dobu se stali docela dobrými kámoši.

V horách

,,Tsunade, už tu takhle blbneme snad deset hodin. Kdy budu mít odpočinek?" vyzvídala unavená Sakura.
,,Až zvládneš techniku." odpověděla a zaútočila na ni.
Sakura se jí vyhnula a použila jedno z jutsu, které jí Tsunade naučila. Za nějakou chvíli jí nečekaně překvapila a udeřila. Porazila svého učitele, což znamenalo náležitý odpočinek.
Šla se osprchovat, najíst a do postele. Cestou mezi kuchyní a postelí si vzpomněla na Sasukeho. Za celý den na něj ani jedinkrát nemyslela, jelikož se soustředila na boj s Tsunade. Teď jí bylo líto, že jí porazila. Její hlava byla totiž plná černovláska s uhrančivýma očima. Ale když si lehla do měkoučké postele. Hned byla v říši snů. Ty sny se zase týkaly jejích minulých životů. Aspoň se jí nezdály noční můry. Měla výjimečně poklidný sen.
Takhle uběhlo dalších několik dnů. Tsunade jí neustále učila něco nového a zdokonalovala jí ve schopnostech, které měla. Sakura za tu dobu, co tam byla, hodně zesílila.

V Konoze- na Kakashiho oblíbeném místě

,,Znovu." opakoval Kakashi.
,,Mě už to nebaví. Jak dlouho to děláme? Trénujem a trénujem, přijdu domů a trénuju. Už pomalu nedělám nic jiného, než trénuju." stěžoval si Sasuke.
Jenže Kakashiho odpověď zněla jenom "znovu", což černovláska rozčilovalo a myslel, že z toho zešílí. Kakashi neměl vůbec v úmyslu ho šetřit. Musel ho připravit na to, co ho čeká.
,,Jestli chceš ochránit Sakuru a chceš, aby se dřív vrátila, tak makej. Když nebudeš silný ty, tak kdo tedy? Nejdřív musíš zvládnout ochránit sebe a pak můžeš chránit někoho dalšího."
,,Jo já vím. Jenže za jak dlouho se to naučím. Kolik máme času, ne se tu ukáží ti, kteří velmi rádi ubližují?"
,,To nikdo neví. Proto si musíme pospíšit a přitvrdit. Jo a odměnou za to, že zvládneš své schopnosti a všechno ostatní k tomu, tak tě naučím přemísťovací jutsu. Budeš se moct přemístit kamkoliv jen budeš chtít. Buď vyřkneš místo kam chceš být přemístěn anebo si vybavíš osobu, které chceš být nablízku. Rozmysli si, co je pro tebe výhodnější." usmál se Kakashi.
Věděl, že když řekne tohle Sasukemu, bude se víc snažit, aby se pak mohl přemístit k dívce, kterou miluje, ale ještě stále si to nepřiznal. Přemýšlel jen nad tím, jak dlouho na něj vydrží Sakura čekat. Tušil, že sdílejí stejné pocity, i když nejsou spolu.
Když se blížil večer, Kakashi propustil černovláska ze svých spárů, aby si šel odpočinout. Sasuke rovnou zamířil domů. Neohlížel se na to, že byl pozvaný ke kámošům na večírek. Stejně, co by tam dělal? Upřímně nic, poslouchal by písničky a hleděl do stropu a myslel na Sakuru. Jakmile došel domů, vzal si něco malého k snědku a vykašlal se na jakékoliv mytí a rovnou lehl a spal jako zabitý. Zdál se mu opravdu hodně divný sen. Hodně skutečný, až to nebylo možné. Ale byl pěkně příjemný. Hřál u srdce.

Další díl: Kdo to vymyslel?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ady-chan --- Tvé SB Ady-chan --- Tvé SB | E-mail | Web | 6. dubna 2013 v 16:25 | Reagovat

Hezu pokráčko :)

2 Zuzanka Zuzanka | Web | 6. dubna 2013 v 22:39 | Reagovat

[1]: dík.. jo a brzy bude

3 Misha Misha | E-mail | Web | 9. dubna 2013 v 14:25 | Reagovat

dělej chci, aby si napsala pokračování a to co nejrychleji :-)

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 9. dubna 2013 v 14:26 | Reagovat

[3]: nó, tak to ti slíbit nemůžu.. už se k tomu dostanu, tak uvidíš... :D

5 ShiO_O ShiO_O | Web | 14. dubna 2013 v 10:22 | Reagovat

Šup šup :) očekavám pokráčko :DDD  Ale přiznam se povídka MISE TYPU A mě zaujala o něco víc, tady se hned zamilovali, není tam vůbec nic skrytýho :) jinak jo je hezká.

6 Zuzanka Zuzanka | Web | 14. dubna 2013 v 10:31 | Reagovat

[5]: dík

7 Aki Aki | Web | 18. května 2013 v 14:40 | Reagovat

Pekný dielik šup sem pokračko.

8 Zuzanka Zuzanka | Web | 18. května 2013 v 15:15 | Reagovat

[7]: děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama