Nedám, moje: 8

30. května 2013 v 13:46 | Zuzanka |  Tým 7


,,Co po tobě Sasuke chtěl?" zajímal se Gaara.
,,Nic. Jen na tebe "trošku" žárlil. To se časem podá." usmála se na něj.
,,A viděl jsem dobře, že jsi mu dala pusu?"
,,Nó. Musela jsem ho přece trochu zaměstnat, ne?"
,,Hmm, máš pravdu. Teď tam stojí jako přibytý. Jen abys toho pak nelitovala."
,,Neboj. Já si nějak poradím. Však už si tu pusu zasloužil."
,,Když myslíš."
,,Nemyslím, vím." usmála se.
,,Tak do práce děcka. Nebo na tu misi se nikdy nedostaneme."
,,Ok." řekli všichni současně až na Sasukeho, který byl stále duchem mimo.
Kakashi začal určovat dvojice, ve kterých měli pak proti sobě bojovat. Gaara měl být se Sakurou, Naruto s Temari a Sasuke s Kankurem. Což se mu ale vůbec nelíbilo. Proto začal protestovat, buhužel marně. Kakashi mu na to jen řekl, že to udělal tak, aby byli každý s druhým týmem. Sasuke s Kankurem se měl nejdřív utkat proti Narutovi a Temari. Tento boj byl vyhrán docela rychle, vítězem byl Sasuke s Kankurem. Pak následovala dvojice Sakura s Gaarou proti Narutovi a Tem. Tenhle zápas byl vyrovnaný, ale nakonec vyhrála růžovláska s červenovláskem. A poslední byl mezi Sasukem, Kankurem, Gaarou a Sakurou. Černovlásek se netvářil zrovna stokrát nadšeně. Nechtělo se mu bojovat proti jeho milované, ale musel. Do boje nedával všechno a to se Kakashimu ani Kankurovi nelíbilo.
,,Sasuke přestaň si hrát a začni bojovat, nebo nevyhrajem." zařval naň ho Kankuro.
,,Hm.." řekl jen.
Sakura nahromadila v ruce chakru a bouchla jí o zem a pohřbila Kankura, aspoň si myslela, ale byl to jen jeho klon. Ten záhy na ní zaútočil ze zadu, ale nevyšlo mu to, jelikož se za Sakurou objevil Gaara a jeho písečná bariéra zastavila Kankurův útok. Zepředu na růžovlásku zaútočil černovlásek, ale Gaarův písek se obmotal, jak kolem něho, tak kolem Sakury. A ti dva se do něj nemohli dostat. Ani Sasukeho chidori nepomohlo. Chvíli počkali, co se bude dít. Najednou z tama vystřelil Sakuřin klon s kunaiem a černovlásek mu jen tak tak stihnul uhnout, ale stále měl na břichu pořádný škrábanec od kunaie.
,,Sakuro, tos přehnala, já tady na tebe tak lehce a ty takhle." ušklíbl se.
Jenže se mu odpovědi nedočkalo. Vrhl se proti ní. Jenže když jí trefil, zjistil, že to byl klon, který následně zmizel. Černovlásek se začínal vztekat, takhle ho oklamat a schovávat se za Gaarovou bariérou. Společně s Kankurem zaútočil na tu bariéru a podařilo se jim jí částečně zničit, ale to už byla v pohotovosti Sakura, a jak byli blízko nich, zase udeřila do země a oba skončili v hluboké díře. Akorát se stihli vyhnout lavině půdy, která je málem zasypala.
Ten boj se zdál nekonečný, a jelikož se už pomalu začínalo stmívat, Kakashi řekl, že zápas dokončí zítra.
Sasuke ztratil trochu krve a jakmile Kakashi zavelel, Sakura byla u něj a škrábanec mu vyléčila, takže se vystavila "ala nebezpečí v blízkosti Sasukeho", čehož pak litovala. Než se nadála byla u černovláska v pokoji na posteli.
,,Sasuke, co to zase děláš?" zeptala se ho docela vyjeveně.
,,Co by. Unesl jsem si tě k sobě. Chci být s tebou sám, ne v přítomnosti někoho jiného. Pořád by něco měli a já ti pokud vím, ještě něco dlužím."
,,Že o ničem nevím." nechápala ho.
,,Poděkování za vyléčení rány, kterou mi způsobil tvůj klon. A taky jsem naštvaný za to, že já tě šetřil a ty na mě tak zákeřně, ale zároveň jsem šťastný za tu pusu, co si mi dala. I když nevím proč." usmál se na ni.
,,Áha. No tu pusu sis už zasloužil, ale nepočítej s tím, že ti ještě nějakou dám." a chtěla odejít.
,,Kampak se chystáš?" odvětil jen a přitáhl si jí na klín.
,,Domů."
,,Jo, málem bych zapomněl se ti zmínit, že od teď už bydlíš se mnou." zakřenil se na udivenou růžovlásku.
,,A to jako proč? A navíc, pokud vím, já o ničem takovém nevím a ani jsem s ničím takovým nesouhlasila. Takže nerozhoduj za mě."
,,Budeš u mě, abych tě měl neustále na očích a nebyl tu tak sám. Ani nevíš, jak se mi po tobě stýská, když tu se mnou nejsi. A o tvůj souhlas jsem si teďka řekl." zajiskřilo mu v očích.
,,Že jsem nic neslyšela, že by ses mě ptal na souhlas. Buď jsem se přeslechla anebo si nic neřekl." usmála se na něj.
,,No dobrá. Budeš se mnou bydlet? Prosím." udělal kočičí očka.
,,Ne, ale možná, když budeš hodný, někdy u tebe přespím. Ale to je vše, k čemu hodlám přistoupit." černovlásek po těchhle slovech zesmutněl. Doufal, že Sakura bude souhlasit, ale jak je vidět, mýlil se.
,,A ještě jedna věc, netvař se takhle nebo rovnou odejdu a ani u tebe občas přespávat nebudu."
Sasuke se hned zbrchal a prohlásil, že jde udělat večeři, s tím, že se mu Saky nabídla, že mu pomůže. Proto sešli dolů do kuchyně a začali dělat palačinky se šlehačkou a zmrzlinou. Když to měli hotové, šli se ke stolu najíst a růžovláska se následně dala do umývání nádobí, se kterým jí pomohl černovlásek. Pak si jí přehodil přes rameno a zamířil s ní do svého pokoje. Sakura se jenom smála, ale když si uvědomila, co se nejspíš Sasuke chystá udělat, začala sebou házet.
,,Přestaň sebou házet, nebo si to uděláš ještě těžší." napomenul jí.
Najednou Sakura skončila v koupelně pod studenou sprchou, ve svém oblečení a se Sasukem, který se jenom smál.
,,Tohle si nečekala, viď?"
,,Ne to opravdu ne. Myslela jsem, že máš v plánu něco jiného."
,,No, taky jsem měl, ale radši jsem si to rozmyslel, jinak bys mi zase utekla a to já nechci."
,,Aha. Takže moje tušení bylo správné." pokývala jen hlavou.
,,Možná, ale na to co myslím, stejně nepřijdeš." zazubil se.
,,Co máš v plánu, snažila se nevypadat vyděšeně." jenže to už jí černovlásek začal lechtat a růžovláska smát.
,,Přestaň slyšíš. Haha. Už mě kvůli tobě začíná bolet břicho. Hahaha."
,,Hmm. Tak co s tím uděláme?" začal přemýšlet, na chvilku přestal, pak se natáhl pro polibek a začal nanovo.
,,Hej. To není fér." a při tom se hlasitě smála.
Sasuke nakonec přestal, došel pro ručníky a Sakuře nachystal nějaké svoje oblečení na spaní. Nechal jí, aby se sama usušila a oblekla, a pak se sám šel do koupelny usušit a obléct. Sakura mezitím zalezla do Sasukeho postele a za chvilku spala jako zabitá. Když vešel černovlásek do pokoje, jen se usmál nad pohledem na jeho sladkou růžovlásku. Přišel ke své posteli a zalezl k ní. Přitáhl si jí k sobě a za chvilku usnul ukolébán její vůní a octl se v říši snů a zdál se mu nádherný sen.
Další den se jako první výjimečně probudil černovlásek a s úsměvem na rtech vstával. Podíval se po Sakuře a šel nachystat něco k jídlu. Jakmile ho měl hotové, tak se vrátil do pokoje a vzbudil Sakuru. Ta se na něj usmála a posadila se. Položil jí podnos na klín a sledoval ji, jak jí. Když dojedla, začala vstávat. Došla si do koupelny, už pro svoje suché oblečení a oblékla se. Pak zamířila najít Sasukeho. Kupodivu nebyl v baráku. Tak si řekla, že se přemístí domů, ale to by se za ní nemohl zjevit černovlásek a zezadu jí dát červenou růži. Sakura zůstala stát v úžasu. Poděkovala mu a dala mu děkovnou pusu, akorát si to Sasuke vyložil trošku jinak. A tak její pusu prohloubil v pěkný polibek a růžovláska si to z nějakého důvodu nechala líbit. Ale jakmile si uvědomila, co se děje odstrčila ho od sebe a i s růží zmizela.
,,To mi snad dělá naschvál. Proč mi neustále vzdoruje? K čemu jí to je?" přemýšlel a radši se začal chystat na trénink.
Dnes měli začínat už v poledne. A představa, že musí dokončit včerejší zápas proti Sakuře a Gaarovi se mu příčila. Chvilku přemýšlel, jestli by si nehodil maroda, ale nakonec to zavrhl. Čím dřív budou mít tu misi za sebou, tím líp. Sakura se svalila doma na postel a začala uvažovat, co se stane mezi ní a Sasukem, jestli mu má dát šanci anebo někam zdrhnout, ale věděla, že by si jí černovlásek našel, ať by byla kdekoliv.

Na tréninku

,,Tak jestli si dobře pamatuju, Sasuke, Kankuro, Gaara a Sakura mají dokončit včerejší zápas a pak bych byl velmi rád, kdyby jste se sjednotili a zítra jsme mohli už konečně vyrazit na tu misi, abychom to měli za sebou." oznámil jim opět pozdě příchozí Kakashi.
,,Hmm." řekl jen Sasuke, ale nakonec ještě dodal.
,,A nemohli bychom ten zápas nechat být? Mě už to nebaví. A navíc nechci zranit Saky."
,,Sasuke, žádné odmlouvání, já už se těším, až tě s Gaarou porazíme." oznámila mu nepřítomně růžovláska.
Černovlásek na ní vytřeštil oči.
,,Co se to s ní proboha děje? Proč je dnes na mě tak chladná, včera byla milejší. To se jí tak moc neustále střídají nálady. Proč mám pocit, že jí občas vůbec nechápu." přemýšlel Sasuke, ale z přemýšlení ho vytrhla růžovláska, která na něj zaútočila s kunaí.
,,Hej, to mi děláš naschvál, že?" obořil se na ni.
,,Ne, jen plním, co nám řekl Kakashi. Neber to nijak osobně. Já už tenhle zápas chci mít za sebou."
,,Aha. A proto se mě snažíš přizabít, jestli se nepletu. A proč si vůbec ráno zmizela?"
,,Asi proto, že si mě nepochopil, já jsem ti chtěla dát jen děkovnou pusu, nic víc. Proto jsem zmizela, než by si udělal něco dalšího."
,,Hm. Akorát stačilo říct a já bych přestal, nemusela jsi hned mizet."
,,Když myslíš." ušklíbla se.
,,Nemyslím, vím."
,,Aha."
Zápas trval ještě dlouho, ale nakonec vyhrál Gaara s Sakurou, jelikož to černovláska nebavilo a tak do toho nedal všechno a vůbec se nesnažil vyhrát, nebo někoho zranit. Kankuro nad ním jen kroutil hlavou.
Pak do večera se snažili sjednotit a nakonec se jim to povedlo. Sasuke chtěl být ještě se Sakurou, jenže ta tam už nebyla. Takže se přemístil domů a do postele. Sakura už byla také doma a v posteli, ale z nějakého důvodu se jí nedařilo usnout. Bylo to zvláštní, u Sasukeho usnula hned a tady ne a ne. Fakt nechápala, čím to je.

Další den na misi

Tým Gaary a Tým 7 utíkal lesem, směr Zvučná vesnice. Sasuke běžel vedle růžovlásky, která vypadala nevyspaně.
,,Zase si honila po nocích nějakého pitomce?" optal se jí.
,,Ne, ale nemohla jsem usnout." odpověděla mu.
,,To máš z toho, že nespíš u mě." usmál se na ni.
,,Hmm." a přidala v tempu a dohnala Gaaru, s kterým začala kecat.
Sasuke nechtěl zůstat pozadu, jenže jeho pozornost si nakonec uklohnil Naruto.
Jenže najednou se před nimi objevil Kabuto a další přisluhovači Orochimara. Sasuke je chtěl rozčtvrtit. Ale to by nesměli mít pořádnou přesilu.
,,Co chcete?!" zeptal se Kakashi.
,,Tu růžovku." zasyčel Kabuto.
,,Tak na to zapomeň. Sakuru ti nedám." zařval na něj Sasuke.
,,A můžu vědět důvod, proč mě chcete?" zeptala se v klidu.
,,To se dozvíš, ale ne před nimi."
Přisluhovači je všechny obklíčili a poranili černovláska. A jelikož Sakura stála před ním, Sasuke jí chytnul kolem pasu a nechtěl jí pustit a pohledem dával najevo, že ta je jen a jen jeho. Sakura mu věnovala zaskočený pohled.


,,Víš Sasuke, ona stejně odejde s námi. A ty nic s ostatními nezmůžeš."
Sakura mu nenápadně zahojila ránu a dělala, že se nic neděje, ale Sasuke jí přeze všechno nechtěl pustit. Tým Gaary s Kakashim a Narutem se jim postavili, ale nestačili na ně, i když se po chvilce přidali i Sasuke se Sakurou. Kabutovi se podařilo omráčit Sakuru, rychle jí dostal k přisluhovači Orochimara a ten s ní zmizel neznámo kde. Sasuke se je snažil sledovat a jakmile se růžovláska probrala, začala mu to dělat těžší, než si myslel, a proto je Sasuke dohnal celkem rychle. Podařilo se mu na chvilku ukořistit pro sebe Sakuru. Jenže se tam po pár minutách objevili další a Sasuke jim přestal stíhat, i když měl zaplý sharingan. Růžovláska se na to nemohla dívat a proto se rozhodla, že s nimi odejde. Omráčila ze zadu Sasukeho, s tím, že se mu omluvila, ale ještě mu řekla, to, co měla už hodně dlouho na jazyku.
,,Miluju tě." s tím u Sasukeho všechno pohaslo.

Další díl: Záchrana Sakury
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 30. května 2013 v 18:39 | Reagovat

krásný díleček...jsem zvědavá jak to dopadne s tím únosem Sakury...takový konec jsem fakt nečekala...ale jinak fakt pěkně :-)

2 Zuzanka Zuzanka | Web | 30. května 2013 v 18:42 | Reagovat

[1]: díkes... :D

3 Ady-chan Ady-chan | 30. května 2013 v 18:59 | Reagovat

Good :D

4 Aki Aki | Web | 30. května 2013 v 19:49 | Reagovat

Výborní dielik

5 Zuzanka Zuzanka | Web | 30. května 2013 v 20:12 | Reagovat

[4]: děkuju...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama