Sbohem Kikyo

23. května 2013 v 21:19 | Zuzanka |  Jednorázky


Už je to doba, ode dne, co jsem umřela a ty spíš věčným spánkem na posvátném stromě, propíchnutý mým šípem. Milovala jsem Tě, ale osud nám nepřál být spolu. Teď už vím, že jsem se mýlila. Tos nebyl ty tenkrát, ale Naraku. Chtěla jsem tě zabít a než jsem zemřela já, tak se mi to i podařilo. Teď čekáš, až přijde někdo, kdo Tě bude moct probudit a ten někdo se blíží velmi neskutečnou rychlostí.
Před posvátným stromem se zastavila Kagome, která se dostala do feudální doby pomocí studny u nich doma. Když uviděla spícího chlapce, ztrácela dech. Byl nádherný, ale vypadal smutně. Najednou se tam objevila Kaedy.
,,Co tady děláš děvče. Neměla bys být v jeho blízkosti, on býval velmi nebezpečný do doby, než ho sprovodila ze světa moje sestra Kikyo."
,,Promiňte, já nejsem zdejší, mohla by jste mi říct, kde to jsem? Vím, že jsem doma spadla do studny a objevila jsem se tady. Ten strom mi připomíná, ten u nás, ale nevím proč."
,,Jak vidím, tak jsi z jiné doby. Právě ses ocitla padesát let, před dobou, ve které ty žiješ. Moje sestra ti musela odkázat něco vzácného, jinak by si tady nebyla, ale varuju Tě. Tohle je jiný svět, než ty znáš. Je plný nebezpečí a démonů a taky polovičních démonů, jako je on." a ukázala na spícího chlapce.
,,Aha. A nevíte, jak se můžu dostat zpátky domů? Určitě mají o mě strach."
,,To opravdu netuším. Nejspíš stejnou cestou jakou jsi přišla. A teď pojď. Navštívíš naší vesnici a najíš se. Pak probereme další věci."
,,Dobrá."
A tak se vydali do vesnice. Lidé vítali lady Kaedy a divili se, koho to tam přivedla. K večeru se tam objevil démon a prahnul po Secret jewel. Kaedy jí poslala pryč z vesnice, že se ho pokusí zabít. Jenže se jim to nepovedlo. Kagome se z nějakého důvodu dostala k tomu chlapci a nějakým zázrakem ho probudila. Ten jí řekl, aby mu vytáhla ten šíp z těla a ona tak učinila i přes varování Kaedy. Bělovlasý kluk zabil démona, a když chtěl zabít Kagome a vzít si to po čem tak moc prahnul, Kaedy mu dala na krk řetízek a zařvala na černovlásku, aby mu dala nějaký příkaz. A tak Kagome udělala první věc, která jí napadla a řekla "sedni". Chlapec se zřítil k zemi.
,,Tohle si vypiješ." zavrčel na ni.
,,O tom pochybuju. A jak se vůbec jmenuješ?" zajímala se.
,,Inuyasha a ty?"
,,Kagome. A brzy už tady nebudu, takže se měj." a začala někam odcházet.
,,Hej. Kam jdeš, já jsem s tebou ještě nedomluvil." běsnil.
,,Hm." a už jí tam pomalu nebylo.
Proto se Inuyasha vydal podle jejího pachu za ní, aby jí zastavil, z nějakého důvodu chtěl o ní vědět víc. Připomínala mu Kikyo.
,,Hej. Čekej, kam jdeš?"
,,Domů. Stačí a nesleduj mě."
,,Víš, že mi někoho připomínáš?"
,,To je možné, ale já jsem Tě poznala teprve dneska, takže smůla." došla ke studni a zmizela v ní.
Inuyasha jí chtěl následovat, akorát se mu to nějak nepovedlo a zůstal ve feudální době. Takže jediná věc, kterou v poslední době, co byl zpátky, dělal, bylo, že nadával a čekal až se Kagome vrátí.
Za nějakou dobu byla oživena Kikyo čarodějnicí a Inuyasha nevěděl, co má dělat. Snažil se jí přesvědčit o jeho citech a nakonec se mu to povedlo. Společně začali bojovat proti Narakovi a byli znovu spolu šťastní. Občas se tam objevila Kagome, občas na Kikyo žárlila, že má celou Inuyashovu pozornost, ale co, vždyť jí miloval, takže se nebylo čemu divit. Za tu dobu se seznámila s Mirokem, Sango, Shippem. Jenže Inuyashovi nemohlo jeho štěstí vydržet věčně. Naraku se pokusil několikrát Kikyo zabít a raz se mu to málem podařilo. Pak jí našla Kagome a zachránila jí. A tak život pokračoval dál.
Ale další pokus byl úspěšný. Inuyashovi se nepodařilo jeho milovanou ochránit. Spoustu dní byl velmi smutný a málem se vzdal i života, jenže ho Kagome zadržela a tak musel dál snášet bolest v jeho srdci, ale Kagome se mu snažila ulevit. Po určité době, co se Kagome vrátila domů, se studna uzavřela. Inuyashovi začala Kagome chybět a konečně si uvědomil, že jí miluje. Akorát nevěděl, jestli Kagome cítí k němu to samé. Snažil se dostat do jejího světa, ale marně.
Studna ho nepustila, stejně jako tenkrát. Opravdu nechápal, jak to že Kagome dokáže cestovat studnou a on ne. Chtěl být s ní, ale věděl, že momentálně nemůže, do doby, než najde řešení, jak se dostat do jejího světa. Netušil jestli je to tím, že Kagome je kněžka anebo tím, že on je poloviční démon. Už dal definitivní sbohem Kikyo a smířil se s tím, že tady není, a jediné na co myslel, byla Kagome. Někdy tak nadával a vyhrožoval studni, že jí rozbije, jestli ho nepustí za ní, ale pokaždé to bylo marné. Začal pomáhat vesničanům, dokonce se více spřátelil s Sango, Mirokem a Shippem, ale z hlavy ji nedostal.
Jednoho dne když šel kolem studny, ucítil menší vánek z druhé strany a neváhal. Než se nadál, byl v jejím světě. Když vylezl ven, divil se, jaké jsou tam domy, jak je to město velké. Maminka od Kagome se ho pořádně lekla, ale její děda ho přijal celkem v klidu. Poprosil svoji dceru, aby mu přinesla kšiltovku, aby mohl jít za Kagome do města. Jakmile to udělala, bělovlásek už tam nebyl. Vydal se po jejím pachu a našel jí, jak se učí ve škole. Vyskočil na nejvyšší větev stromu, který byl naproti oknům jejich třídy. Po chvilce ho černovláska zpozorovala a velmi se lekla. Vůbec netušila, co tady dělá a proč má její kšiltovku. Po škole se konečně setkali. Inuyasha během sekundy byl u ní.


,,I-inuyasho, co tady děláš? Jak ses sem dostal?"
,,Jak, jak. Normálně pomocí studny. Ani nevíš, jak dlouho sem jí vyhrožoval, že ji zničím, jestli mě za tebou nepustí." usmál se na ni.
,,A-ale proč?"
,,Proč? No protože jsem Tě chtěl vidět. Chyběla si mi. Za tu dobu, co si tam nebyla, jsem si uvědomil, že Tě miluju." a dal jí pusu.
,,C-co? Ale vždyť Kikyo.." nedokončila.
,,Kikyo je mrtvá a já už jsem se smířil s tím, že už tady nikdy nebude. A tebe také nechci ztratit." něžně jí pohladil po vláscích.
,,Ale tenhle svět je pro tebe nebezpečný." namítala.
,,Jestli je pro mě, tak pro tebe taky. A ještě jsem se nedozvěděl, co ke mně cítíš ty." nechtěl se vzdát.
,,Já, já, to nechtěj vědět. A radši pojď. Vyřešíme to doma." s tím se rozešla k domovu.
,,Ok."
,,A kdyby něco pro mě to tady není moc nebezpečné, protože já nejsem poloviční démon a ani nic podobného."
,,Jak to že ne. Si přece kněžka."
,,To je v tomto světě normální, víš, kolik tady existuje takových lidí?"
,,Ne."
,,Tak vidíš, já nejsem jediná a kněžkou jsem jen ve feudální době, tady ne."
,,Aha."
Došli ke Kagome domů a tam ho představila svým rodičům, bráchovi a dědovi. Dokonce bělovláska přijali i do rodiny.
,,Tak ještě si mi neodpověděla na to, co ke mně cítíš." připomenul se Inuyasha.
,,A potřebuješ to nutně vědět?" optala se s nadějí v hlase.
,,Jo."
,,Dobrá tedy. Po pravdě já Tě taky miluju a už hodně dlouho." a usmála se na něj.
Inuyasha chtěl skákat štěstím, ale radši si to rozmyslel a jen jí políbil.
,,A kde budeme žít? Tady nebo v mém světě?"
,,Nó to nevím. Podle toho jestli by mě moji rodiče pustili a jestli bude studna funkční."
,,Není. Už jsem to zkoušel, takže je rozhodnuto, zůstáváme v tvém světě." a dal jí pusu na nos.
,,Ok."
A tak Inuyasha žil šťastně s Kagome v normálním světě a bylo jim spolu dobře.

KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 23. května 2013 v 23:27 | Reagovat

hezká povídka :-)

2 Zuzanka Zuzanka | Web | 23. května 2013 v 23:37 | Reagovat

[1]: díkes

3 Ady-chan Ady-chan | Web | 24. května 2013 v 15:51 | Reagovat

Hezké,ale nezlob se..odbyté *co to plácáš Ady?!*Jinak pěkné :)

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 24. května 2013 v 16:06 | Reagovat

[3]: děkuju...

5 Aki Aki | Web | 26. května 2013 v 19:20 | Reagovat

Mne sa to veľmi páčilo.

6 Zuzanka Zuzanka | Web | 26. května 2013 v 21:07 | Reagovat

[5]: díky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama