Půlnoční boj

26. června 2013 v 0:11 | Zuzanka |  Jednorázové díly


Naruto, Sakura a Sasuke dostali misi. Naruto se už dávno naučil ovládat Kyuubiho a Sasuke chidori. Sakura objevila růžné techniky, které byly velmi účinné. Kakashi jim tu misi dal, aby se ukázalo, čeho jsou jako tým schopni bez něho. Měli se postavit ninjům, kteří sloužili Orochimarovi.
Sakura byla stále zamilovaná do Sasukeho, jenže ten byl stále ledový jako led. A tak to vzdala, narozdíl od Ino.
Na misi vyrazili krátce po setmění. Běželi lesem a Sasuke měl zapnutý sharingan, aby věděli, kdyby se něco dělo anebo by je někdo sledoval. Naruto byl zase ve spojením s Kyuubim, kdyby náhodou potřeboval jeho pomoc. A Sakura si kecala se svým druhým já, tím temným. Sakura přemýšlela, jak to udělá, věděla, že se po misi má přidat k Anbu, kam se jí nechtělo. A co bylo nejhorší, nemohla to říct svým kamarádům.
Doběhli do lesa poblíž Zvučné kolem půlnoci. Najednou je Sasuke upozornil na blížící se nepřátele. Naruto zbystřil a nechal to na Kyuubim a jeho smyslech a Sakura se spojila v jednu bytost se svým druhým já. Černovlásek se choval stále klidně a vyrovnaně, i když uvnitř něho mu jeho vnitřní hlas říkal, že tu něco nesedí. Ale rozhodl se to ignorovat. Po pár minutách byli kolem nich ninjové ze Zvučné vesnice, kterou "ovládal" Orochimaru.
,,Kdopak se nám to tady ukázal? Není to náhodou nějaký odpad z Listové?"
,,Asi tě zklamu, ale my nejsme žádný odpad." křikl na něj Naruto.
,,Ale, ale neříkej. A kdo tedy jste, když ne odpad?"
,,Já jsem Uzumaki Naruto, budoucí Hokage. A toto je Uchiha Sasuke, který je jeden z nejlepších v našem týmu. A jako poslední člen našeho týmu je Haruno Sakura, výborná kunoichi. My jsme Tým 7 s naším senseiem Kakashim."
,,Hm. Tak po dnešku z vás zbude jenom prach." vysmíval se jim jeden z nich.
Ale to ještě netušil, jakými schopnostmi oplývají. Oni byli dobrý a sehraný tým, i když se Naruto se Sasukem občas předháněli, kdo je lepší.
,,Když myslíte, ale abyste toho pak nelitovali. Velmi lehce se dá přecenit nepřítel." ozval se tentokrát černovlásek.
,,Hele nevyskakuj si. My to moc dobře víme, na rozdíl od vás." s tím na ně zaútočili.
Tým 7 jim začal oplácet útoky v plné své síle. Nejvíc je ale zarazilo, když růžovláska vykřikla Fubuki no jutsu a zmizela jim před očima. Z ní se stala smrtelná zbraň. Květy třešňových kvítků, ve které se proměnila je zraňovaly, jako smrtelná zbraň, které se nedá ubránit. Sasuke s Narutem vůbec netušili, jakou sílu Sakura ovládá. Dlouho se totiž neviděli, jelikož každý měl svůj trénink, proto byli velmi překvapeni, když viděli, jak růžovláska zesílila. Už nebyla ta, kterou museli neustále zachraňovat a ochraňovat ji, byla jiná. Víc sebejistá a dělala si, co chtěla a co uznala za vhodné.
,,Hej, co je to za jutsu? To není normální, abychom byli takhle mrzačeni lístky Sakury." obořil se na něj jeden ninja.
,,To kdybychom věděli." zašklebil se Naruto.
Co dořekl svoji větu, objevila se Sakura a usmívala se.
,,Toto je jedno z mých speciálních jutsu. A jestli chcete vidět další, klidně vám ho ukážu." uchechtla se.
,,Tak to jsme zvědaví." zasmál se jeden, čehož následně litoval.
Růžovláska nashromáždila do ruky chakru a pěstí vrazila do země. Ta se hned začala bořit a vznikla tam velká díra, ve které ten dotyčný skončil. Hlína ho následně zasypala a on se z tama nemohl dostat a z nedostatku kyslíku umřel.
,,Jak si to udělala Sakuro-chan?" zajímal se Naruto.
,,To je tajemství." usmála se.
,,Áha." na víc se nezmohl.
Sasuke přemýšlel, jak to že tolik zesílila a kdo jí trénoval, že je najednou tak jiná. Přemýšlel, kdo má v Konoze podobnou sílu jako ona a přišel jen na jedinou a tou byla Tsunade, jejich nynější Hokage. Věděl, že Naruta trénoval Jiraiya a jeho si vzal do parády Kakashi, jelikož byl také vlastníkem sharinganu.
Naruto také překvapoval své soupeře, zvlášť když použil rasengan, techniku, kterou vymyslel čtvrtý Hokage, jeho otec. Zasáhl tím jednoho ze svých protivníků, který byl na místě mrtvý. Sasuke zase šermoval kolem dokola svým chidorim, ale musel dbát na svůj limit.
Naruto znovu překvapil, když se kolem něho objevily zlověstné plameny. Za chvilku jeden z jeho protivníků shořel na popel.
,,Tak nevím, kdo tady shoří na popel, jestli my anebo vy." ušklíbl se Sasuke.
,,Ty jeden malej zmetku." vykřikl jeden a hned se rozběhl proti černovláskovi.
,,Copak něco jsem řekl, čím jsem tě urazil? Že o ničem nevím."
,,Já tě.." nedořekl.
,,Co?" škádlil ho.
Věděl, že když ho naštve, nebude schopný kontrolovat své pohyby. A to se mu úspěšně povedlo. Za chvíli ležel na zemi v kaluži své krve.
Sakura si se svými protivníky poradila podle svého a oni se sami nestačili divit, jak rychle jejich přivrženci umírají. Ale nechtěli se vzdát. Stejně jako jim tak Týmu 7 docházela chakra a byli čím dál víc slabší. Nakonec se jednomu z nich podařilo přelstít Sakuru a ze zadu jí vrazil kunai. Sakura zasyčela bolestí.
,,To nebylo od vás fér. Útočit na někoho ze zadu, zvlášť když jste v přesile. To je velmi podlé. Ani já takové věci nedělám."
,,Můžeš si za to sama. Mělas být více opatrná." zašklebil se ten, co jí vrazil kunai do zad.
Jenže když to dořekl růžovláska ho zabila. Vrazila mu do břicha katanu, kterou následně vytáhla. Její protivník se svalil k zemi. Ona si vytáhla kunai ze zad a než se protivníci nadáli, po ráně nezbylo ani stopy. Naruto s Sasukem na ni hleděli, jak na zjevení. A než stihli něco říct, jejich rány také zmizely. To už nechápali vůbec.
,,T-ty umíš lékařské taijutsu?" vyjekl překvapeně Sasuke.
,,Jo. Je s tím problém Sasuke?" pozvedla pravé obočí.
,,Ne, není. Jen si mě překvapila. Toť vše."
,,Aha." a dál si všímala svých protivníků.
Nakonec se jim společnou silou podařilo pozabíjet všechny jejich protivníky. Ale jim nezbyla žádná chakra, takže šli pomalu pěšky pryč z místa, kde byli zmasakrováni Orochimarovi lidi.
Našli si jeskyňku, do které se vlezli všichni tři a začali odpočívat, aby nabrali aspoň trochu síly. Sakura pak šla na dříví, které následně Sasuke zapálil. Bylo jim tam příjemně teplo a po chvilce usnuli až na růžovlásku. Ta se zase upřela ke svým myšlenkám, jaké to bude už netvořit Tým 7 a nebýt poblíž černovláska. Věděla, že ho stále miluju, i když boj o něj už vzdala. Proto se rozhodla následovně. Za tu chvilku, co přemýšlela, se jí podařilo nasbírat trochu chakry na přemístění do Konohy. A tak se zvedla, vyšla na mýtinu před jeskyňkou a použila jutsu, aby se dostala do Konohy.
Objevila se přímo v kanceláři Hokage. Oznámila jí, jak dopadla mise a že kluci dorazí pozdějc.
,,Sakuro a proč si nepřišla s nimi?" zeptala se zvědavá Tsunade, která si všimla, že na ní něco nesedí.
,,Jak už víte, zítra mám nastoupit u Anbu, ale nemůžu to nikomu říct. Čím dýl bych byla s nimi, určitě bych se prořekla. A oni by o tom věděli. Proto jsem odešla dřív. Budou si myslet, že jsem zmizela, nebo se mi něco stalo. Zvyknou si, že už nejsem s nimi. Do jejich týmu se přidělí nový člen, který bude lepší než já a oni budou konečně šťastní."
,,Do jejich týmu? Snad i tvého týmu ne?"
,,Tsunade, já už do týmu nepatřím. Při východu Slunce se stávám oficiálně členem Anbu. A Slunce už vychází. Už nejsem člen Týmu 7." zesmutněla.
,,Ale jestli dobře vím, ty si k Anbu nechtěla a jsi smutná."
,,Ano jsem. Nechtěla jsem tam, ale byla jsem přinucena svými rodiči. Jsem smutná, protože budu muset opustit své přátele a už je nikdy neuvidím. To je ten důvod, proč jsem smutná."
,,Myslím, že to se časem zpraví, uvidíš. A bát se nemusíš. Mise ti budu zadávat přímo já, jako svoji žačce. Takže si užiješ spoustu zábavy."
,,Jak to myslíte, že mi budete zadávat mise?"
,,No. Domluvila jsem se s velitelem, že budeš pode mnou. A budeš plnit mise, které já ti zadám osobně. Takže by se dalo říct, že budeš jako Anbu, který bude plnit mé příkazy."
,,Aha."
,,Máš ještě nějaké dotazy?"
,,Jo. Kam mám teď jít?"
,,Do budovy přidělené Anbu. Bude to tvůj nový domov. Stav se u velitele. Dá ti všechny potřebné věci, které budeš potřebovat."
,,Dobře." s těmito slovy odešla.

Mezitím u Naruta a Sasukeho

,,Sasuke vzbuď se." naléhal na něj Naruto.
,,Co je. Chci spát." zabručel.
,,Sakura zmizela."
Hned jak to blonďáček řekl, Sasuke stál na nohou a třeštil na něj oči.
,,J-jak je to možné?"
,,Nevím. Ale už jsem se snažil prozkoumat okolí a po ní ani památka. Není tu už delší dobu."
,,Si ze mě děláš srandu? A proč si mě nevzbudil dřív?"
,,Protože si spal jak pařez, proto."
,,Fakt?"
,,Tak né asi. Budu si vymýšlet. Musíme co nejdřív do Konohy, abychom to nahlásili Tsunade. Musíme jí za každou cenu najít."
,,Výjimečně s tebou souhlasím."
,,No aspoň se na něčem shodnem. Tak padáme, ne?"
,,Jasně. Snad se jí nic nestalo."
Naruto si všimnul, že má Sasuke na tváři ustaraný výraz.
,,Sasuke? Děje se něco?"
,,Ne, co by se mělo dít?" dělal nechápavého.
,,Ale nic. Jen se tváříš divně. Tenhle výraz ve tvé tváři jsem ještě neviděl."
,,Neříkej." dělal překvapeného.
Kluci uhasili oheň a následně vyrazili ke Konoze. K večeru se k ní blížili. Už z dálky viděli, že je před branami Konohy čeká Kakashi. Ten také nevěděl o tom, že se Sakura měla přidat k Anbu.
Doběhli k bráně, přešli ji a smutně se přivítali s Kakashim.
,,Kde máte Sakuru?"
,,Nevíme. Zmizela." řekl smutně Sasuke.
Kakashi povytáhl obočí.
,,Jak zmizela?"
,,No pobili jsme ty ninji, ale neměli jsme žádnou chakru. Tak jsme si našli jeskyňku, do které jsme se schovali. Sakura po chvilce došla pro dříví a já ho zapálil. Pak jsme usli. Když jsme se probrali, respektive Naruto, Sakura tam už nebyla. Hledal ji po okolí, ale nenašel ji. Pak vzbudil mě."
,,Já za to nemůžu, že se mi tě nepodařilo hned na začátku zbudit." stěžoval si Naruto.
,,V tom případě musíme za Tsunade a nahlásit jí to."
,,Jasně." a vydali se ke kanceláři Hokage.
Došli k budově Hokage a vyšli schody do nejvyššího patra a zaklepali na dveře Tsunade.
,,Dále."
Jakmile tohle slyšeli vstoupili všichni do místnosti.
,,Copak potřebujete?" optala se Tsunade, i když to věděla.
,,Sakura zmizela. Chceme, abyste dala po ní pátrat." řekl zostra Sasuke.
Tsunade na něj hleděla a neměla slov.
,,Promiň Sasuke, ale to neudělám."
,,Proč ne?" vykřikl na ni Naruto.
I Kakashi byl udivený. Byla to její žačka, měla by mít o ní strach.
,,Protože nemáme dostatek lidí a navíc se dokáže o sebe postarat. Neboj, ona se jednoho dne vrátí. Snad."
,,Když myslíte." a naštvaně odešli, všichni tři.
Tsunade si zavolala jednoho ze svých Anbu a poprosila ho o pomoc. Potřebovala, aby Sakura vytvořila svůj klon, který by byl mrtvý a ten by našel Naruto a Sasuke. Věděla, že se ti dva spiknou a půjdou ji hledat. Takže když najdou její mrtvé tělo, budou se muset smířit s tím, že tam už s nimi není. Do týmu jim pak někoho přidělí, aby mohli chodit na mise. A oni se časem přes to přenesou.
Anbu poslaný Tsunade, přišel za růžovláskou a řekl jí, o co jí Hokage-sama žádá. A Sakura musela vyhovět. Sasuke opravdu s Narutem šli hledat Sakuru, ale to co našli, je vůbec nepotěšilo. Donesli v domnění Sakuřino tělo do Konohy, kde pak bylo pochováno.
Sasuke se jednou procházel po vesnici a narazil na Ino, která mu hned skočila okolo krku.
,,Sasuke, ani nevíš, jak ráda tě zase vidím."
,,Ale já tebe ne. Promiň, ale nemám na tebe náladu a byl bych ti velmi vděčný, kdybys mě nechala na pokoji."
,,To neudělám a ani nechci. Je mi líto, co se stalo Sakuře, ale život jde dál. Neboj, brzy k vašemu týmu někoho přidělí a vy budete moct zase chodit na mise jako dřív."
,,Jenže my nechceme s Narutem někoho jiného. My chceme zpátky Sakuru."
,,Sasuke, jenže Sakura tady není a aspoň nebudete muset neustále ji zachraňovat."
,,Ty nevíš, jak za tu dobu, co každý trénoval se svým senseiem zesílila."
,,Možná nevím, ale za to vím, že..." odmlčela se.
,,Co?"
,,Umíš udržet tajemství?"
,,Jasně."
,,Že Sakura není mrtvá. Byla to jen kamufláž Tsunade. Domluvila to s jedním Anbu a následně to po něm vyřídila Sakuře. Zaslechla jsem, že jí rodiče donutili se přidat k Anbu a je pod velením Tsunade. Také jsem slyšela, že tam nechtěla a byla opravdu z toho smutná. A ta mise, co jste spolu jako tým měli, měla být pro ni s vámi poslední. Hned ráno za úsvitu se měla hlásit u Anbu. Možná proto jste ji ráno už nenašli." dokončila to co odposlouchala za dveřmi.
,,Víš, že bych tě od radosti objal?" zasmál se ,,Divím se, že si nic neschytala za poslouchání za dveřmi."
,,Když to umíš a nikdo tě při tom nechytí. Holt jsem byla zvědavá, no co."
,,A víš, co se říká, kdo je zvědavý, bude brzo starý."
,,Jo to znám, ale nevěřím tomu."
,,Aha. No já musím. Aspoň zvednu Narutovi náladu a vymyslíme plán, jak ji dostat zpátky."
,,Asi tě zklamu, ale to se ti nepovede. Sice tam nechce být, ale něco mi říká, že se s vámi nevrátí."
,,Vrátí. Přinutím ji."
,,Jsem fakt zvědavá, jak to chceš udělat." zakroutila hlavou.
,,To je tajemství. Možná tenkrát, když jsem měl zlé tušení, měl jsem na něj dbát a nehodit ho za hlavu. Něco mi nesedělo, ale já to blbec ignoroval. Tak teď to mám. Kdybychom to věděli, nenechali by jsme ji odejít a přidat se k Anbu. Klidně by jsme ji i svázali, aby byly s námi. Náš tým nikdo nikdy nerozdělí." pokýval hlavou.
,,Ani smrt?"
,,No dobrá, tak smrt možná ano, ale ta je ještě daleko."
,,Nikdy nevíš. Také jsem zaslechla, že Tsunade Sakuru poslala na velmi obtížnou misi. Bůh ví, jestli se z tama vůbec vrátí."
Sasuke poděkoval Ino a běžel za Narutem. Hned jak ho potkal, vylíčil mu vše, co mu řekla Ino a zamířili s to spolu k Tsunade. Samozřejmě se domluvili, že jí za žádnou cenu neřeknou, kdo jim to prozradil. A tak také udělali. Po tom, co rozrazili dveře od kanceláře Hokage. Tsunade na ně hleděla, jak na dva cvoky.
Sasuke si na ní vyřval plíce. A Narutovi se podařilo po chvilce Sasukeho uklidnit. Blonďákovi se podařilo vyzvědět, na jakou misi se jejich kamarádka vydala a pak tam už nebylo ani Naruta ani černovláska.
Rychle běželi k místu, kde měla být Sakura a bojovat proti samotnému Orochimarovi. Když tam doběhli, viděli, že bojuje už ze svých posledních sil. Orochimarovi se ji podařilo zasáhnout a Sakura protože už tak ztratila hodně krve a nestíhala si všechny rány léčit, skončila na kolenou. Čekala na svoji vytouženou smrt. Jenže ta bohužel pro ni nepřicházela. Když zvedla hlavu, uviděla před sebou Sasukeho s Narutem. Potom bylo jenom černo. Sasukemu s Narutem se podařilo zabít Orochimara, výjimečně se proti němu spolčili, věděli, že sami za sebe by nic nezmohli. Pak přiběhli k ležící osobě na zemi. Podle masky, člena Anbu. Sundali mu masku, aby se ujistili, že je to tentokrát skutečná Sakura. A byla to ona, Sasuke to cítil a moc dobře věděl proč.
,,Sakuro." Zašeptal.
Ale ona na vyslovení svého jména nereagovala. Naruto se jí snažil dodat chakru, pomocí Kyuubiho, ale i to bylo houby platné. Nechtěla se probrat. Sasuke si ji přivinul k sobě. A pevně ji svíral ve svém náručí. Nedbal ani na upozorňování Naruta, že ji rozdrtí kosti. Ale blonďák věděl, jak posledně vyváděl, když našli jen mrtvý Sakuřin klon. Takže byl rád, že nevyvádí jako tenkrát. Pak se s ní vydali zpátky do Konohy. Na noc si našli úkryt, kde se schovali. Sasuke měl stále u sebe Sakuru a nechtěl ji pustit z očí. Jako by se bál, že mu zase zmizí.
V noci se Sakura probrala a cítila se velmi šťastně a nevěděla proč. Když se porozhlédla kolem, došlo jí, co se stalo hned, jak uviděla Naruta, ale Sasukeho nikde neviděla, což jí připadalo divné. Vsadila by život, že tam byl taky.
,,Takže už jsi vzhůru." ozvalo se za ní.
Sakura se lekla a nadskočila.
,,Chceš, abych z tebe dostala infarkt?"
,,Ne. A můžeš mi vysvětlit, proč si nám neřekla o tom, že se máš přidat k Anbu?"
,,Měla jsem to zatrhlé. Jinak bych vám to řekla. Myslíš, že mě to neštvalo, že vám to nemůžu říct? A z kama vůbec víš, že jsem se přidala k Anbu?"
,,To víš, prozradila mi to jedna bytost, kterou ty dobře znáš, ale Naruto ani Tsunade to není." zazubil se, i když to ve tmě nešlo vidět.
,,Aha. A proč mám takový pocit, jako by si ztratil hlasivky?"
,,Možná proto, že jsem si je vyřval na Tsunade. Kdyby mě nezastavil Naruto, nevím, jak by to dopadlo."
,,Asi mu vděčíš za záchranu. Nejspíš by sis prohlédl Konohu z výšky, jako Naruto už několikrát."
,,Nejspíš bych mu měl poděkovat. Tsunade jak vidím, zná velmi dobře."
,,Jo to jo."
,,Měla bych jít a děkuju za záchranu." řekla smutně.
,,Ne ty nikam nejdeš, nepustím tě. Neuděláme zase tu samou chybu. My chceme být v týmu s tebou a né s někým jiným. Je mi jedno, co říkají ostatní, prostě chci být s tebou a Naruto taky. Slyšeli jsme, že tě do toho rodiče donutili, ale my se jim klidně postavíme a uděláme všechno proto, aby si byla zase s námi v týmu."
,,Mé rodiče neobměkčíš."
,,A jak to ty můžeš vědět."
,,Protože jsem to zkoušela, neplatí na ně nic."
,,Ani kdybys čekala dítě?"
,,Sasuke, já ho ale nečekám a čekat nebudu. Je ti to jasné. I když to je jedna z věcí, kvůli které bych mohla odejít z Anbu, ale pochop, já už se nikdy do nikoho nezamiluju."
,,A to jako proč? A kdo říkal, že se budeš muset do někoho zamilovat? Já ti snad nestačím? Nebyla si to náhodou ty, kdo tvrdil, jak moc mě miluje?"
,,To je ale minulost Sasuke. Ty si o mě nestál, tak jsem to vzdala."
,,V tom případě je tady jeden problém."
,,Jaký?"
,,Já jsem totiž zešílel." prohlásil a kamsi jí odtáhnul, dál od Naruta, aby se nevzbudil.
Začal Sakuru líbat a ona se po chvilce k němu přidala.
,,Nevěřím, že by se tvé city ke mně změnily." řekl jenom a pokračoval dál ve své činnosti.
A to zbavování Sakury oblečení. Ti dva spolu prožili nádhernou noc, a když se pak spolu vrátili Naruto se začal probouzet.
,,Kde jste byli?"
,,To je tajemství." a černovlásek se záhadně usmál a měj jiskřičky v očích.
,,Sakuro, měla si vědět, jaký strach jsme o tebe měli. Zvlášť tady Sasuke. Nechtěl tě vůbec pustit a vypadalo to, že tě rozmačká v náruči, i přes mé varování. Ani si ho neviděla, jak vyváděl, když jsme našli tvého mrtvého klona. Myslel jsem, že zešílel. Jeho reakce byly dost divné a to že byl i na pohřby bylo také zvláštní. Pak se hodnou chvíli neukázal, a když už se objevil, tak šílel, že žiješ a že tě chce. Nebo aspoň něco v tom smyslu říkal."
Sakura se tázavě podívala Sasukemu do očí, který je radši sklopil k zemi.
,,Jo já ti vlastně zapomněl říct jednu důležitou věc." bouchnul se do čela.
,,Jakou?" vyzvídal Naruto a Sakura se na něj dívala trošku zmateně.
,,Já jsem se do tebe zbláznil a miluju tě z celého svého srdce. Takže už nikomu nedovolím, aby mi tě sebral přímo před nosem."
Sakura pootevřela pusu z toho šoku, jelikož nevěřila svým uším a Naruto taky ne. Sasuke toho využil a políbil ji.
,,Jsem svědek, že se tenhle maniak do tebe zbláznil a zešílel." vybuchl smíchy blonďáček.
Po té se vrátili do Konohy s tím, že Sakura dostala sprda, a když se Tsunade dozvěděla, že s tím vlastně nemá nic společného, velmi se divila, kdo jim to tedy prozradil. I Kakashi si byl stěžovat, že to šlo mimo něho a on by něco takového měl v první řadě vědět. Po dvou měsících se přišlo na to, že je Sakura těhotná, což naštvalo její rodiče, protože už nemohla být u Anbu. A když se dozvěděli s kým to má, málem dostali mrtvici. Sasuke jí následně na to požádal o ruku. Sakura byla velmi šťastná, s Ino se dokonce usmířila a zakopali válečnou sekyru. Ino se zalíbil jeden kluk jménem Sai, který krátce na to přišel do Konohy. Tým 7 se vrátil a hned jak to bylo možné se Sakura s Sasukem vzali. Pak se pár měsíců na to narodila růžovlásce holčička.
Tsunade se nakonec rozhodla, že přenechá Narutovi židli Hokageho a Sasukemu ještě stihla přidělit vlastní tým, takže z něho byl sensei.
Sasuke si žil spokojený život se Sakurou a jejich malou dcerkou, o kterou se starala Sakura a pomáhal jí i Sasuke, i když ten musel trénovat i svůj tým, aby potom mohli chodit na mise. Takže růžovláska zatím trávila čas jenom doma anebo na procházkách s holčičkou. Nebo kecala s Hin, která se dala dohromady s Narutem a Ino. Ale Sasuke plánoval další přírůstek do rodiny. Teď už Tým 7 nebyl jako kdysi Tým 7, ale byli rádi, že zůstal i s původními členy. A možná někdy se vrátí.

THE END
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ady-chan Ady-chan | 26. června 2013 v 8:43 | Reagovat

Krása :) Píšeš Cool jednorázovky :D

2 Janča-san Janča-san | Web | 26. června 2013 v 15:12 | Reagovat

páni :) krásne, dlhé a úžasné :) veľmi sa mi páči ten štýl písania, čo máš :) len tak ďalej :)

3 Aki Aki | Web | 26. června 2013 v 15:18 | Reagovat

Krásne aj ja by som chcela vedieť písať také nádherné jednorázovky.

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 26. června 2013 v 18:03 | Reagovat

[3]: děkuju vám... :D

5 Misha Misha | E-mail | Web | 26. června 2013 v 19:46 | Reagovat

pěkně...opravdu se ti to povedlo Zuzko :-)

6 Pariah Pariah | Web | 26. června 2013 v 20:05 | Reagovat

Ahoj máš hezký blog a tato povídka se ti vážně povedla :-) Moc dobře napsané :-)

7 Zuzanka Zuzanka | Web | 26. června 2013 v 20:25 | Reagovat

[6]: děkuju vám dvoum..

8 Michyseji Michyseji | Web | 27. června 2013 v 13:57 | Reagovat

no mna normálne dostalo to Sasukeho chovanie , dig keby sa takto choal aj mange či anime asi by som sa usmiala k smrti :) skveléé

9 Zuzanka Zuzanka | Web | 27. června 2013 v 19:56 | Reagovat

[8]: děkuju...

10 Uloro Uloro | 3. července 2013 v 14:35 | Reagovat

OMG "zaplý sharingan"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama