Pochyby: 4

2. července 2013 v 21:39 | Zuzanka |  Mise typu A


Další den ve škole se Sakura tvářila dost divně a Ino s Hin docvaklo, co se stalo.
,,Saky? Včera u tebe byl Kabuto, viď?"
,,Jo. Začínám zase o sobě a o tom všem pochybovat. Kabuto mě chce a udělá kvůli tomu cokoli. A já vím, že se mu neubráním a věčně před ním zdrhat nemůžu."
,,Neboj, my ti to pomůžeme zvládnout. A není to tvoje chyba, nevěděla si, co je zač." utěšovaly ji holky.
Kluci vešli do třídy a velmi se divili Sakuřinému výrazu ve tváři, jako by o něčem pochybovala a holkám, jak se tvářily ustaraně. Došlo jim, že tady něco nesedí a Sasuke se rozhodl zjistit, co, aby mohl svou růžovlásku ochránit.
Zazvonilo a oni si šli sednout do lavice. Po chvilce do třídy vešla Kurenai, s kterou začínali hodinu v doprovodu bělovláska.
,,Tak třído toto je Kabuto, ode dneška s vámi bude dočasně chodit do třídy." oznámila jim a v Sakuře hrklo.
Černovlásek si všimnul, že není něco v pořádku a propaloval očima jejich dočasného spolužáka. Kabuto se usmál, když viděl na tváři Sakury výraz, který od jisté doby zbožňoval.
,,Paní učitelko, můžu si sednout se Sakurou?" zeptal se a kluci sebou trhli.
,,Sakuro bude ti to vadit?" zeptala se učitelka.
,,Jo, bude." řekla s vystrašeným hlasem, který na ni poznala i učitelka.
,,Je mi líto, ale se Sakurou už sedí Sasuke a navíc s tebou nechce sedět."
,,To je mi jedno." zavrčel ,,Sakura je moje a já jsem tady z jediného důvodu a to jí získat zpátky." ušklíbl se.
,,Kolikrát ti mám říkat, že já tě už nemiluju a nejsem tvoje."
,,A kolikrát ti já říkal, že si tě klidně získám zpátky násilím. A nikdo ti nepomůže ani Hinata s Ino. Doufám, že rozumíš téhle situaci. Za dobu, co tady budu, si tě získám zpátky, ať chceš, nebo ne."
,,Co to do kelu.. neříkejte mi, že on je ten důvod, proč se Saky chová tak divně. Ale já mu ji nedám, klidně ji budu chránit dvacet čtyři hodin denně." přemýšlel černovlásek.
Hin se trochu třásla, bála se o Saky a o to, co by provedl jí, kdyby jí chtěla zase pomáhat.
,,Hin, neboj, to bude v pořádku, nedovolím, aby ti ten blb ublížil." promluvil potichu Naruto, aby ho slyšela jen modrovláska.
Hinata sebou cukla a udiveně se podívala na blonďáka. Naruto už věděl, že jí bude muset říct pravdu o něm i o Sasukem a pokusit se dostat určité informace, které měla nejspíš jen Hin s Ino.
Modrovláska ho chvilku pozorovala a potom nenápadně přikývla a dál se věnovala proslovu Kurenai.
,,Kabuto sedni si prosím za Karin, Kakashi tě když tak pak přesadí někam jinam."
,,No dobrá, ale rozhodně chci sedět se Sakurou a to za jakoukoli cenu."
,,Trochu slušnosti by tě nezabilo. Nezapomínej, že si ve škole. Sice nevím, kde jsi předtím studoval, ale doufám, že si se tam nechoval tak jako teď."
,,Asi vás zklamu, ale já nikam do školy nechodil. Já měl jinou práci, viď Saky." a divně se usmál.
Sakura sklopila zrak a snažila se nevnímat zkoumavé pohledy učitelky a jejich spolužáků. Nakonec si Kabuto sednul ke Karin, která hned na něj spustila, co má společného s Haruno. Akorát jí na její pitomé kecy neodpovídal, naprosto jí ignoroval a jediné co dělal, bylo, že pozoroval Sakuru, co dělá a propaloval černovláska očima.
Sasukeho jeho chování nehorázně štvalo, pořád si v hlavě opakoval dokola, že Sakura je jen jeho a nikomu ji nedá. Ani tomu klukovi, který s barvou vlasů vypadal, jako stařík. Nejvíc ale přemýšlel, co má společného se růžovláskou a proč se ho Saky bojí, vždyť se nebojí ničeho, tak proč najednou zjišťuje, že něco, respektive někdo, existuje. Měl spousty nezodpovězených otázek, na které se chtěl Sakury zeptat, ale věděl, že nejdřív na to bude muset najít odvahu. Což nejspíš chvilku potrvá. Nestane se do té doby Sakuře nic? Zvlášť, když se jim ji nedaří uhlídat a ochraňovat?
Jeho hlavou se honily šílené myšlenky, ani nepostřehl, že zazvonilo na přestávku a první hodina skončila.
Naruto se rozhodl, že ho probere a černovlásek dostal po hlavě.
,,Jau. Seš blbej, nebo co?"
,,Je přestávka a jedinej, kdo je tady mimo si ty."
,,He? Kdy začala?"
,,Chjo."
,,Aha. Já jsem byl tak trošku zahloubanej ve svých myšlenkách, tak jsem nedával pozor."
,,Toho jsem si všimnul. A začala asi před pěti minutami. Jo a Kurenai ti dala pětku za to, že si nedával pozor, a když tě vyvolala, tak si nereagoval."
,,Co? A to si do mě nemohl drcnout, nebo cokoli?"
,,Mohl a taky udělal i Sakura se snažila tě přivést mezi živé, ale nedařilo se jí to. Tak jsme to vzdali."
,,Jaj, to jsem zase něco vyved."
,,Jo, máš pravdu, vyved."
,,Doufám, že si to nějak vyžehlím."
,,Neboj. Jo a Saky s Hin šly tam, kam vždy a Kabuta se mě zatím daří držet ve třídě. Stále ho něčím zaměstnávám." a ukázal na bělovláska.
Sasuke vyprskl smíchy. Kabuto byl přilepený na židli a kolem něj bylo mokro, takže se nemohl moc pohybovat, nebo by uklouzl a spadl. A byly na zemi i kuličky, takže to bylo docela nebezpečné, zvlášť v chvíli kdy po nich, dalo by se říct, běhal.
,,Hej Naruto, jak si to udělal?"
,,To radši nechtěj vědět." ušklíbl se.
,,A co si to řešil s Hin v hodině?" optal se zvědavě.
,,No, domluvil jsem se s Hin, že nám řekne, co se stalo mezi tím staříkem a Sakurou. Ale my ji budeme muset říct, co jsme zač. Je to takový menší obchod, výhodný pro obě strany, víš?"
,,Aha. Radši nechci vědět podrobnosti, co ste všechno rozebírali."
Blonďák se zazubil. Věděl, že si to Sasuke dokáže živě představit. Škola nakonec skončila a Sakura s Hin se vydaly domů. Hin se nedala odbýt a doprovodila růžovlásku domů a pak zamířila na sraz domluvený s Narutem. Velmi se divila, když tam uviděla i Sasukeho.
,,Naruto já myslela, že to budeš vědět jen ty?" začala.
,,No, víš, my v tom se Sasukem jedeme společně. Sice si myslím, že nám nebudeš věřit, ale je to fakt pravda. Já nejsem moc dobrý ve vysvětlování, tak to nechám na Sasukem." a podíval se na svého parťáka.
,,Ach jo. A to jsme se neměli prozradit. Ale když už je to tu, slib, že to nikomu neřekneš."
,,Slibuju."
,,Tak to bychom měli. Pravda je taková, že jsme tajní agenti a dostali jsme misi chránit Saky. Proto potřebujeme vědět, co má společného s Kabutem, abychom jí dokázali lépe ochránit. A to byl také důvod, proč jsme vás neustále hledali. Jelikož jsme měli za úkol vám, nebo spíš jí, být na blízku."
,,E-h. Tomu se fakt věřit nedá, ale z nějakého důvodu vám věřím. No co má Sakura společného s Kabutem? Byl to její kluk, dokud..." odmlčela se, hledala správný výraz ,,dokud nezjistila, co je zač a s čím je zapletený. Kvůli němu zemřeli Sakuřini rodiče. A dalo by se říct, že Saky měla kvůli němu pletky s mafií. Rozešla se s ním a chtěla na všechno zapomenout, jelikož viděla své rodiče umírat. Jenže Kabuto jí chce zpátky a udělá proto cokoli. Už raz jí málem ublížil a několikrát vyhrožoval, ale stále se to dalo zvládnout. Ale teď když jí je tak blízko, nevím, nevím. A včera byl za ní doma, ještě štěstí, že se jí podařilo zmizet v domě a jemu zabouchnout před nosem. On je jediný člověk, kterého se Saky bojí. Nebo aspoň jediný, o kom já s Ino víme." dokončila to povzdychnutím.
,,Jak kvůli němu zemřeli její rodiče?" zajímal se černovlásek.
,,Kabuto tvrdí, že byli v nesprávný čas na nesprávném místě. Ale skutečnou pravdu ví jen Sakura. Nám řekla jen něco, protože jí moc do mluvení o tom nebylo. A navíc si s Ino myslíme, že kdyby něco řekla, měla by obrovský průšvih. Takže jestli chcete vědět víc, ptejte se Saky."
,,Díkes za to, že si nám toho tolik řekla. Muselo to být pro vás těžké, ale my už se postaráme, aby se vám nic nestalo." zazubil se Naruto."
,,Spíš bychom měly děkovat my, za to, že nás ochraňujete." usmála se na ně.
,,No nic my už budeme muset jít. Naruto tě doprovodí domů a já budu, však Naruto víš kde." a po těchhle slovech ho už nebylo.
,,Jasně." řekl jen do vzduchu.
,,Tak pojď Hin. Ať si co nejdřív v bezpečí."
,,A co Saky? Neměli byste spíš ochraňovat ji?"
,,Však ochraňujem, kam myslíš, že mířil Sasuke. Bude jí stále nablízku, ten jí už z očí nepustí, po tom, co slyšel." záhadně se usmál.
,,Je něco, co já nevím?"
,,Jo, ale to se týká jen Sasukeho. Na to si časem zvykneš, že my jsme tak nějak divní. Jo a měl bych na tebe prosbu. Naučila by si nás potom chovat se jako normální středoškoláci. Protože podle Saky zaváníme něčím divným."
,,Jak to myslíš?"
,,No včera jsme ji viděli jít pozdě, tak jsme ji sledovali a pak po jejím zuření, z toho, že ji sledujeme, sme ji doprovodili domů. Tam nás nechtěla pustit, tak jsme zamířili.. ee.. jak to nazvat, skrýše." usmál se.
,,Aha. Saky je hrozně vnímavý člověk. Přijde skoro na všechno."
,,Toho už jsme si stihli všimnout. Po jejím proslovu našich divných věcí. Jaksi nás dokázala geniálně odhadnout. Z toho, co nám řekla, jsme s Sasuke dostali závrať. Nikdy by nás nenapadlo, že je na nás tolik divných věcí."
Hin dostala záchvat smíchu. Nepočítala s tím, že jim už Sakura stihla dát přednášku jejich zvláštností.
,,Jo Sakura vás odhadla velmi dobře. Tu nikdo nenahradí. V tomto je ona mistr." a smála se dál.
Sasuke byl už u Sakuřiného baráku a schoval se tak, aby o něm nikdo nevěděl a pozoroval okolí, jestli se náhodou něco neděje. A kdyby se něco dělo, tak aby mohl zasáhnout. Nechtěl, aby ten bělovlásek ublížil dívce, kterou miluje, i když ona to neví.

Další díl: Já tě ochráním
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | Web | 3. července 2013 v 3:58 | Reagovat

Výborní dielik už sa teším  na pokračko.

2 Ady-chan Ady-chan | 3. července 2013 v 6:38 | Reagovat

:DD Pěkné...

3 Janča-san Janča-san | Web | 3. července 2013 v 6:44 | Reagovat

krásne :)už sa teším na ďalší diel :) :)

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 3. července 2013 v 11:04 | Reagovat

[3]: díkes...

5 Michyseji Michyseji | Web | 3. července 2013 v 17:07 | Reagovat

skvelá kapitola , len tak ďalej :D

6 Zuzanka Zuzanka | Web | 3. července 2013 v 20:24 | Reagovat

[5]: díky..

7 Misha Misha | E-mail | Web | 4. července 2013 v 17:29 | Reagovat

pěkné

8 Zuzanka Zuzanka | Web | 4. července 2013 v 20:21 | Reagovat

[7]: děkuju...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama