Liška mi ukázala někoho, na koho nemůžu zapomenout

18. září 2013 v 0:02 | Zuzanka |  Jednorázové díly


Jmenuju se Sasuke Uchiha a chodím na střední školu v Konoze, kdo by nevěděl, jmenuje se Konožská střední. Mám jen jednoho kamaráda a tím je bílá devítiocasá liška, která má na jednom boku nějaký znak a chodí navštěvovat náš dům. Naše rodina si ji oblíbila, protože byla něčím zvláštní. Obklopovaly jí tajemství a pokaždé vyváděla skopičiny. Člověk se s ní nikdy nenudil. Jednou si s sebou dokonce přivedla kamarádku, byla šedá a taky měla devět ocasů. Ale teď se už několik dnů můj kamarád neukázal a já si nemám s kým povídat, protože jsem mu vždy svěřoval svoje tajemství, které nikdy nevyšly najevo. Dnes k nám má přijít nový spolužák s nějakou dívkou. Už vidím, jak bude jako další slintat, až mě uvidí.
Pomalu začínala hodina a černovlásek se usadil do svojí lavice u okna. Nevnímal ostatní spolužáky, neměl důvod, jelikož si s nimi neměl co říct. Do třídy vešla jejich třídní učitelka Shizune, která byla taky zástupkyní ředitelky.
,,Tak děti, dnes k nám přestupuje zde přítomný Naruto Uzumaki a Sakura Haruno. Doufám, že s nimi budete vycházet." promluvila.
,,Hai." ozvalo se třídou.
,,Tak řekli byste něco o sobě?" zeptala se učitelka.
Oba přikývli.
,,Já jsem Naruto Uzumaki, mám rád rámen a to je asi vše." řekl, když si všimnul, jak se na něj Sakura dívá.
,,Sakura Haruno. Zbytek není podstatný."
Sasuke je chvilku pozoroval, ale nakonec otočil hlavu a díval se ven z okna. Jenže to netušil, že si to Naruto zamířil k němu. Sakura se vydala k Hin, která měla taky menší starosti. Protože její kamarádky, taky devítiocasá liška, ale šedé barvy, se taky několik dnů neukázala.
,,Ahoj Sasuke, můžu si přisednout?" zeptal se blonďák.
Černovlásek se na něj udiveně podíval. Jak to že znal jeho jméno? Tady mu něco nesedělo.
,,Čao Hinato. Můžu si k tobě sednout?" zeptala se růžovláska.
,,Jasně, budu jen ráda." a usmála se na ni.
Ona jí to oplatila a přisedla si za ní.
Sasuke stále koukal na Naruta a toho to začalo štvát, nevěděl, co si myslí a tak zopakoval svou otázku.
,,Můžu si přisednout?"
,,J-o." a radši se dál díval z okna.
,,To je divné, nepamatuju se, že bych se někdy s někým kamarádil, tak proč znal moje jméno?" přemýšlel.
Hodina ubíhala pomalu a Naruto se nudil. Byl zvyklý poslouchat Sasukeho, jak se mu svěřuje. Vůbec se mu nelíbilo, že se musel stát z části člověkem a z části být stále liškou, aby mu pomohl se otevřít, stejně tak jako Sakura Hinatě.
A tak si usmyslel, že když se Sakuře podařilo navázat konverzaci s Hinatou, tak jemu se podaří navázat se Sasukem.
,,Jak se máš?" zeptal se takovou nejčastější otázkou.
,,Hm." vydal jen ze sebe černovlásek.
,,Jak vidím, tak stále hodně výřečný, když se jedná o nějaké lidi." a ušklíbnul se.
Na to se mladý Uchiha na něj otočil, jak to myslel? On přece o něm nic neví, nemůže. Nikdy nikomu nic neřekl.
,,Jak si to myslel?" dostal ze sebe.
,,No hurá, konečně si začal mluvit. Už jsem si říkal, že se unudím."
,,Hej odpověz mi na otázku."
,,Poslouchám." upozornil na sebe, když stále mlčel.
,,Tak že se s nikým nebavíš a nikomu se nesvěřuješ. Je kolem tebe spousty spekulací." odpověděl mu po chvilce, co našel vhodné slova.
,,C-co? Jak to víš, si tu první den a už něco takového víš, aniž bych ti něco řekl."
,,Vím, ale neptej se mě proč."
,Hm." a dál se radši díval z okna.
Další hodinu měli mít kluci tělocvik spojený s holkami. Na ten se černovlásek obzvlášť netěšil. Když se v šatně převlékali, všiml si na Narutově levé noze znamení, které bylo stejné jako té lišky a navíc bylo i na stejném místě. To se Sasukemu vůbec nezamlouvalo a nai nelíbilo.
,,Naruto, kde si přišel k tomu znamení?" a poukázal na jeho znak.
,,Mám ho už od narození." řekl, ale pak se kousnul do jazyka.
Jeho lidský kamarád se nesměl dozvědět, o tom, že on je jeho liščí kamarád.
,,Hm." Narutovi spadl kámen ze srdce, nejspíš na to nepřišel.
Holky se taky převlékaly a Hin sledovala Sakuru, stále jí vrtalo v hlavě z kama jí zná. I ta vůně jí byla hodně povědomá. Až teď si všimla, že má znamení kruhu na pravé paži. Hinatě hned došlo, kdo to je. Jen nechápala, proč m její liščí kamarádka lidskou podobu. Věděla, že se jí na to musí zeptat.
Pak všichni šli do tělocvičny. Holky se hned shromáždily kolem Sasukeho až na Sakuru a Hinatu, které si v koutku povídaly.
,,Sakuro, můžu se tě na něco zeptat?" optala se váhavě.
,,Jasně."
,,Já vím, že si ta devítiocasá liška, která bývala se mnou, ale proč si se před tím nikdy takhle neukázala?"
,,C-co?" dostala jen ze sebe.
,,Nemíním to opakovat, nechci, aby se to někdo dozvěděl. A navíc nejsem blbá. To znamení na paži odpovídá tomu, co měla moje lištička."
,,Aha. Takže už se z toho asi nevyvléknu. Po pravdě se můžeme proměnit až od jistého věku. A to od šestnácti. Můžeme mezi lidi a naučit se jejich způsobům, ale taky jsme s Narutem dostali za úkol vás přimět se začít přátelit i s jinými lidmi a né jen s námi. Chápeš to aspoň trošku? Ty ani nevíš, jak jsem ráda, že si s tebou konečně můžu popovídat." usmála se na ni.
,,Aha. No já jsem taky ráda, že s tebou můžu mluvit." a úsměv jí oplatila.
Tak tam ještě kecaly do doby, než přišel Gai-sensei. Pak začal tělocvik. Sakura se za celou tu dobu nestarala o nikoho jiného, než o její kamarádku Hinatu, což Sasukeho udivovalo, protože si ho zatím ani raz nevšimla.
Prostě o něj nejevila žádný zájem. Všimnul si, že má velmi pěknou postavu a že běhá velmi rychle, stejně tak jako Naruto, i když ten byl o něco málo rychlejší a majjí stejně dobrý postřeh.
Měli hrát basket. V jednom týmu byl Naruto, Hinata, Sakura, Temari, Shikamaru a Kiba. V tom druhém byl Sasuke Gaara, Ino, Lee, Karin a Tenten.
Černovlásek se divil, že blonďák s růžovlsoukou jsou tak dobře sehraní, jako by už spolu nějakou hru hráli. Ani si nevšiml kdy a Sakura ho obehrála a tak se pustil za ní. Jenže ta ho doběhla.
,,Naruto." zavolala a za chvilku měl balón Uzumaki a střílel ze trojky na koš.
Trefil se přesně.
,,Saky pěkná přihrávka. Málem jsem ani nepostřehl, že mi nahráváš, kdybys nezavolala." zazubil se na ni.
,,Právě proto jsem se ozvala." a úsměv mu oplatila.
A tak tam blbli až do konce hodiny, která utekla opravdu velmi rychle. Pak následovaly další a další, až nakonec byl konec školy a každý se vydal svým směrem, až na Naruta, Sakuru a Hinatu, kteří měli stejný směr, jelikož šli k Hin. Ale Naruto plánoval, že se pak vytratí, přemění se v bílou lišku a půjde navštívit Sasukeho. Nechtěl vědět, co by dělal, kdyby zjistil, že dokonce ví, kde bydlí.
Den utíkal a Naruto si začal hodně rozumět s modrovláskou. Nakonec se ale vymluvil a vypadnul. Zamířil si to do lesa, kde se změnil do své liščí podoby a zamířil si to k Uchihům.
Sasuke byl jako vždy na verandě a opíral se o sloup. Vypadalo to, že někoho vyhlíží, ale díval se úplně jiným směrem, než přišel Naruto.
Ten si vyskočil na zábradlí a začal se protahovat. Jakmile vydal menší zvuk, Sasuke se podíval tím směrem. Tvář se mu hned rozzářila štěstím.
,,Už jsem si říkal, že se se mnou nebaví a že je naštvaný, že jsem se tady celou tu dobu neukázal, ale já fakt nemohl." říkal si v duchu Naruto.
,,Začínal jsem se bát, že se ti něco stalo anebo tě to k nám už netáhlo." promluvil na něj.
Liška jen zakroutila v nesouhlase hlavou.
,,Věřila bys tomu, že je v naší škole kluk, který má úplně stejné znamení jako ty a i na stejném místě?" zeptal se.
Jenom pokýval hlavou na souhlas.
,,A zajímalo by mě, jak to že věděl, kdo jsem? Nevíš náhodou o tom něco?" a podíval se na něho zkoumavým pohledem.
Naruto rychle zakroutil hlavou v nesouhlas a nadával, že ho stále oslovuje v ženském rodě.
,,Hmmm. Ale musím uznat, že je stejně jako ty bláznivý a rád vyvádí skopičiny. Až na to, že neustále něco říká, jako by se potřeboval vypovídat. Zajímalo by mě, jestli se vůbec někdy kromě mě s někým bavil. I když to vypadá, že jo, protože se zná se Sakurou. Ta je taky hodně zvláštní."
Na to se jeho kamarád zvednul, seskočil ze zábradlí a začal utíkat jedním směrem. A ohlížel se, jestli jde Sasuke za ním. Ten se nakonec sebral a následoval ho, i když nechápal, kam ho vede.
Došli k jednomu rozcestí z poza něho vyšla růžovlasá dívka. Když si všimla Sasukeho a kousek od něho lišky, kterou velmi dobře znala, naštvala se, popadla ji a odcházela s ním. Naruto se jen smutně za Sasukem otáčel.
Seděl jí na rameně, takže měl i lepší výhled. Sasukeho tam nechali zaraženě stát.
,,Jak věděla, o kom jsem mluvil? A proč Sakura jí jen sebrala a odešla s ní? Mají ty dvě něco mezi sebou společného?" přemýšlel a vybral se zpátky domů ve svých myšlenkách.

O kousek dál

,,Naruto ty ses zbláznil nebo co?" mluvila Sakura už na svého kamaráda v lidské podobě.
,,Ne." řekl jako by se nic nedělo.
,,Já bych řekla, že jo, protože takhle chodit mezi lidi, chceš, aby tě chytili a začali zkoumat?" snažila se mluvit trošku tišeji, aby je nikdo neslyšel.
,,Ne." a poraženecky svěsil hlavu.
,,To jsem ráda, že sis konečně uvědomil následky, které to mohlo mít. Moc dobře víš, že se musíme držet co nejblíže u lesa. A chodit, jen k těm lidem, kteří mají u baráku cestičku k lesu."
,,Jo vím, ale já mu chtěl pomoct. Přece se taky znáte."
,,To je možné, ale viděli jsme se jen raz, což znamená, že spolu nemáme vůbec nic společného."
,,To se pleteš. Víš moc dobře, že ses tenkrát do něj zamilovala. Proč mu to neřekneš?"
,,Viděl jsi, jaký byl k dívkám? Nemá o ně zájem, to jsem pochopila už z prvního pohledu, tak nač se snažit."
,,Já ti to vyvracet nebudu. Mysli si, co chceš." řekl a vydal se směr jejich domov.
Sakura se ušklíbla.
,,A nezalíbila se ti náhodou Hinata?"
,,J-jak to víš?" vylezlo z něj.
,,Normálně. Mám oči ne?" a začala se smát.
,,To je fakt, ty snad vidíš i lidem do duše." a přidal se k ní.
To ale netušili, že je pozoruje Karin. Ta si usmyslela, že je znemožní před celou třídou, oni pak zmizí a přestanou se motat kolem jejího Sasánka, ale to se hodně přepočetla.
Další den ve škole ti dva přišli až na poslední chvíli, takže zatím nebyl čas to před celou třídou a před nimi vybalit. Ale co bylo divnější, oni každou přestávku někam šli, buď s Hinatou anebo i se Sasukem. Ten se k nim přidal, protože se chtěl Sakury zeptat na tu lišku, a jestli jí taky zná. Ale ještě se mu nějak nenaskytla příležitost.
Nakonec jim z ničeho nic odpadla jedna hodina, čehož červenovláska využila, získala si pozornost spolužáků a každý čekal, co z ní vyleze.
,,Ráda bych vám něco řekla. Týká se to těch dvou nových. Jistě si každý z vás všiml, že na nich není něco normální."
,,Jo Naruto má na noze divný znak." ozval se jeden z kluků.
,,Taktéž Sakura, ale ta ho má na paži." ozvala se jedna z dívek.
,,Včera jsem slyšela jejich rozhovor, z kterého jsem pochopila, že oni nejsou lidi. A viděla něco neuvěřitelného. Na rameně Haruno seděla devítiocasá liška, která jakmile z jejího ramene seskakoval, proměnila se v Uzumakiho. Jak nám tohle vysvětlíte?" a podívala se vražedně na ně.
,,My ti nemáme co vysvětlovat a ani nevíme, kde jsi k takovému nesmyslu přišla." odpověděla jí růžovláska.
Sasuke se tak trošku divně díval po Narutovi a Sakuře, že by přeci jen? Hin se za to tvářila naprosto klidně.
,,Takže přiznáváte, že je to pravda?" zatvářila se kysele.
,,Ne. Protože tady mluvíš nesmysly, kdo kdy viděl devítiocasou lišku a ještě k tomu aby se měnila v člověka. Musím uznat, že jsi zralá do blázince." opáčila jí na to Sakura.
,,C-cosi to dovoluješ! Víš vůbec, s kým mluvíš?!" začala pištět.
,,Ne a je mi to jedno, jelikož ty mě ale vůbec nezajímáš. A nepišti tady, nebo z tebe ohluchneme."
,,Tss, ty.. jen počkej, však já dokážu, že to co jsem viděla, je pravda."
,,Tak to jsem zvědavý." ozval se Naruto.
Sakura by byla radši, kdyby dál mlčel.
,,Ale, ale kdopak se nám to ozval?" začala ho škádlit.
Jejím cílem bylo ho vyprovokovat, aby potom v záchvatu zlosti řekl pravdu, aniž by si to uvědomil. Jenže to netušila, že má dobré sebeovládání.
,,Kdo by, je jeden blázen, který je na učení naprosté jelito." na to se Sakura usmála.
Už se bála, že zas řekne nějakou pitomost, ale tentokrát jí potěšil, nic nezvyklého z něj nevylezlo.
,,Co?" nechápala Karin.
Na to se začala celá třída smát. Jedině z koho tady tak měli srandu, byla Karin a né ti dva. Ale všechno teprve jen začínalo. Karin věděla, že jí lhali a tím pádem až se ukáže pravda, budou to mít ještě horší. Už se na to opravdu těšila, až uvidí Sasukeho a Hinatin výraz. Ale zase nevěděla, že Hin dávno pravdu zná.
A tak uplynul týden a Karin neměla zatím žádné důkazy o tom, že by ti dva mohli být někým jiným, než se vydávali. A navíc teď měli výlet do lesů, takže byli rozdělení do skupinek a červenovláska vyloženě nadávala, protože nebyla se Sasukem. Ten byl totiž se Sakurou, Narutem a Hinatou. Jenže vyrazili do lesů, kde bylo velmi nebezpečno, potulovalo se tam spousty divokých zvířat, jako medvědů a vlků. Naruto a Sakura si toho byli vědomi, atak se rozhodli, že v případě nouze je zachrání, i za cenu že se prozradí.
Jak procházeli lesem, slyšeli divné zvuky. Hinata se bála a tak jí Naruto uklidňoval. Nakonec se dostali na místo, kde měli mít sraz. Jenže tam je čekalo nemilé překvapení. Většinu třídy obklopovali vlci a byli opravdu dost naštvaní. Jedna malá skupinka je dohnala k ostatním spolužákům a tak Naruto se Sakurou na sebe kývli a vystartovali po nich zatím ve své lidské podobě. Všichni ostatní byli zatím dost vyděšení a v šoku.
,,Běžte odtud co nejdál." zakřičel na ně blonďák.
,,Ne, nenecháme vás tu." protestoval Sasuke.
,,Padejte, my to tu s Narutem nějak zvládneme, ale nemůžeme bojovat a při tom vás chránit." zakřičela růžovláska.
Všichni se tedy dali na útěk, ale zase jim byla zatarasena cesta. Tentokrát vlci zaútočili i na ně. Saky s Narutem neměli na výběr, bylo na čase s pravdou ven. Než se jejich spolužáci nadáli, stály před nimi dvě devítiocasé lišky, které po chvilce nabraly stejného rozměru, jako měli ti vlci.
,,Já vám to říkala." ozvala se Karin, když viděla pohledy ostatních.
Ti se jen za ní ohlédli. Nevěděli, jestli mají být naštvaní anebo rádi. Sasuke byl ale rozhodně naštvaný. Teď už chápal určité souvislosti a některé věci mu do sebe začaly zapadat.
Než se nadáli, všichni vlci byli pryč a Naruto se Sakurou před nimi stáli znovu v lidské podobě. Jenže nikdo z nich netušil, co udělají.
,,Sbohem všeci." řekli společně a na to zmizeli v lesích.
Zbytek třídy tam jen tak stál a snažili se pobrat, to co se právě odehrálo. Od toho dne je už nikdo neviděl ani Hinata se Sasukem. Sasuke přemýšlel, co se asi tak mohlo stát a tak se rozhodl, že navštíví Hinatu. Třeba by něco věděla, když si tak dobře rozuměla se Sakurou.

Mezitím v lesích

Naruto se Sakurou stáli před radou starších, kteří se mračili. Věděli, že budou potrestáni.
,,Porušili jste jedno ze zásadních pravidel našeho rodu. Doufám, že jste si vědomi, jaké ponesete následky." promluvil jeden ze starších.
,,Ano." řekli dvojhlasně.
Na to následovali jednoho z rady starších, který je vedl k malé jeskyňce. Tam měli strávit několik měsíců uvězněni a potom už nikdy nesměli jít mezi lidi. Jakmile tam došli, vlezli do ní a starší jí zatarasili obrovským balvanem, takže nešli vidět, že tam byl někdy nějaký vstup. Aspoň že tam měli zásobu jídla, takže nebyli o hladu, ale museli s ní dobře vynaložit, aby jim vyšla na čtyři měsíce.
,,Saky, co myslíš, jsou na nás hodně naštvaní ti z toho lidského světa?" promluvil Naruto.
,,To nevím, ale jedním jsem si jistá, Hinata není. Jen mi je líto, že už jí nikdy neuvidím." posmutněla.
,,mě taky, doufám, že to tam bez nás ti dva nějak zvládnou. Taky mě mrzí, že nemůžeš být se Sasukem, tak jako já s Hin." a najednou měl na tváři protáhlý obličej.
,,Proč já a Sasuke?" nechápala Sakura.
,,Protože ho máš ráda a víš to moc dobře, i když to třeba popíráš."
,,No dobrá přiznávám, ale to já už nezměním. Stejně ho už nikdy neuvidím, možná tak z dálky, ale to je vše. Stejně tak jako ty Hinatu. Mezi lidi už nesmíme, na to nezapomínej."
,,Jo pořád. A asi bychom si měli vzít naše liščí podoby. V nich vydržíme mnohem víc než v těch lidských." promluvil po chvilce.
,,To je dobrý nápad."
Najednou tam byli dvě lišky, které se stočily do klubíčka a po chvíli zaspaly.

Zpátky u Sasukeho

Černovlásek si to kráčel k Hinatě. Jakmile došel k jejímu domku, zazvonil. Po chvilce mu otevřela ospalá modrovláska.
,,Sasuke, co tady děláš?" protírala si oči.
,,Potřebuju s tebou mluvit." prohodil jenom.
,,Tak pojď dál." a odstoupila od dveří, které potom zavřela, když vešel dovnitř.
Zavedla ho do obýváku a pokynula mu hlavou, aby spustil.
,,Tys věděla, že je Sakura s Narutem devítiocasá liška?" byla jeho první otázka.
,,Ano. Zjistila jsem to, když jsem uviděla Sakuřin znak na rameně. Byl stejný jako té lišky, která mě chodívala navštěvovat. Prostě jsem si dala dvě a dvě dohromady a Sakura pak musela s pravdou ven." dala mu odpověď.
,,Hm. Takže víš, proč se nám tenkrát neukázali ve své lidské podobě?"
,,Jo. Měnit se můžou až od určitého věku. A ten nastal teď, no a dostali za úkol nám pomoct navázat kontakty i s někým jiným, než jen s nimi."
,,Aha a pak se můžu divit, proč toho tolik Naruto věděl. Po pravdě mi teď v hlavě leží i Sakura. Pamatuju si, jak jí jednou s sebou přivedl a... no to je jedno." radši to zamluvil a trochu se začal červenat.
O tomhle ani Naruto nevěděl, že mu Sakura ve své liščí podobě dala pusu. Tak tam ještě chvíli spolu mluvili a pak se Sasuke pobral domů s hlavou zase ve svých myšlenkách.
Už uplynu měsíc, co je ti dva neviděli. Spolu si tak trochu začali rozumět a skamarádili se. Karin začínala být ím dál tím víc otravnější, až to jednoho dne už Sasuke nevydržel.
,,Nech mě na pokoji Karin. Já miluju Sakuru a né tebe." zařval přes celou třídu, takže se divila i Hinata, že něco takového dokázal vypustit z úst.
,,C-co?" dostala po chvilce ze sebe.
,,Slyšela jsi."
,,Ale vždyť ona není člověk. Nebyl bys s ní šťastný." snažila se ho přesvědčit.
,,To se pleteš. S kým budu a nebudu šťastný, si rozhoduju sám a nikdo jiný. Tak mě už konečně nechej na pokoji." s tím odešel ze třídy.
Celá třída se za ním dívala zvláštními pohledy, až na Hinatu, která byla spíš jen překvapená. Ale jako jediná mu to nebrala za zlé, protože taky milovala Naruta.
A tak plynuly dny, až nakonec uběhly čtyři měsíce a Naruto a Sakura byli konečně venku z té jeskyňky. Chvíli se rozkoukávali a přivykali na světlo, protože tam byli neustále jen v tmě. Byli znovu navštívit radu starších, kteří jim už jen zopakovali zákaz opouštět lesy a chodit mezi lidi. Ti dva jenom přikývli. Za tu dobu pomalu zapomněli na své lidské přátele, takže jim to bylo jedno, kde budou.
Už to byl rok a Sasuke se s Hinatou dohodli, že půjdou do lesa, aby je našli. Stýskalo se jim po nich a bylo jim líto, že oni už za nimi nechodí. Nechápali proč, zvlášť Hinata, když už dávno věděla pravdu a nezlobila se na ně.
Jak procházeli lesem, narazili na vyvýšenou skálu. Ani neměli potuchy, že u nich v lese něco takového je. Začali se tam rozhlížet, až nakonec našli menší doupě lišek. Ale to bylo prázdné a už nějakou dobu opuštěné. Přemýšleli, co se tady stalo, že je to v tak hrozném stavu a kam se všichni poděli. Začali se bát, že se jejich kamarádům něco stalo. A tak se vydali dál prohledávat les, že třeba něco najdou.
Už jím bloudili dvě hodiny, když konečně našli, to co hledali. Na jedné louce si hrály devítiocasé lišky. Během vteřiny našli ty svoje a zavolaly na ně. Ony zvedly hlavy, ale jakmile zpozorovaly lidi, rozutekly se do všech stran, až na Naruta a Sakuru, kteří na ně hleděli s dost zvláštním výrazem. Tak trochu přemýšleli, z kama ty dva znají. Nakonec si rozpomněli. Přeměnili se do své lidské podoby a usmáli se na ně, ale jakmile uviděli radu starších, otočili se a mířili si to pryč za ostatními.
,,Sakuro." zakřičel na ni Sasuke.
,,Naruto." zase se ozvala Hinata.
Ti se jen smutně za nimi ohlédli a pokračovali dál svou cestou.
,,Hej, co to má znamenat? Proč se s námi nebavíte?" křičel dál černovlásek.
,,Protože to máme zakázané od rady starších. Už nikdy nemůžeme mezi lidi." oznámil jim Naruto a na to tam se Sakurou už nebyl.
Ti dva tam jen tak zůstali stát. Jakmile se vzchopili, zamířili smutně domů. Bylo jim líto, že to takhle dopadlo, bohužel s tím nic neudělali.
A tak léta běžely, ani jeden z nich na ně nezapomněl. Po 5 letech se z Naruta a Sakury stali lidské bytosti, takže se mohli vrátit mezi lidi, takže oba byli šťastní. Naruto hned běžel za Hinatou a Sakura se potulovala po městě. Prošla kolem černovláska, který jí byl povědomý, ale nemohla si vzpomenout, odkud ho zná a tak to nechala plavat. Hinata velmi jásala, zvlášť když se dozvěděla, že Sakura je tady taky někde. Pak si to spolu zamířili za Sasukem, mu oznámit tu velkou novinu.
,,Sasuke, Sasuke." volala z dálky na něj Hinata a mávala na něj.
Černovlásek se před chvilkou vrátil, byl jako vždy na verandě a tak se podíval tím směrem, odkud přicházela Hin. Ztuhnul, když po jejím boku uviděl Naruta zářícího jako sluníčko, který na něho mával.
Sasukemu se hned vrátil úsměv na tvář a rozeběhl se k nim. Naruta málem udusil a hned na to spustil.
,,Jak to že si tu a kde je Sakura?"
,,No teď jsou z nás lidé, takže je přirozené, že se pohybujeme v lidském světě a Saky je někde ve městě. Potuluje se a hledá si nějakou práci." pokrčil rameny.
,,Aha. Tak já mizím." na to se hned rozeběhl do města, odkud před chvilkou přišel.
Právě procházel kolem jedné kavárny, kde zahlédl růžovlasou dívku. Tak tam zamířil. Když otevřel dveře, rozzářila se mu tvář, protože to byla ona.
,,Saky." na to jí skočil kolem krku.
,,S-asuke?" podívala se na něj zvláštním výrazem.
,,Ani nevíš, jak si mi chyběla." řekl a na to jí políbil.
,,Proč si to udělal?" zeptala se nechápavě.
,,Protože tě miluju." a znovu jí políbil.
,,Já tebe taky." řekla po tom, co neměla jeho rty na těch svých.
A tak žili všichni šťastně a měli spoustu dětí.

THE END
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 18. září 2013 v 9:22 | Reagovat

Veľmi krásne ..už som sa zľakla,že nakoniec tí štyria nebudú spolu,ale som rada,že to malo taký krásni koniec.

2 Misha Misha | E-mail | Web | 18. září 2013 v 17:37 | Reagovat

pěkné...hodně povedené

3 Zuzanka Zuzanka | Web | 18. září 2013 v 18:28 | Reagovat

[2]: díkes...

4 Ady-chan Ady-chan | E-mail | Web | 19. září 2013 v 18:05 | Reagovat

Krása :)

5 Zuzanka Zuzanka | Web | 19. září 2013 v 23:02 | Reagovat

[4]: díky...

6 michychan michychan | 21. září 2013 v 14:59 | Reagovat

krásna jednorázovka :D

7 Zuzanka Zuzanka | Web | 21. září 2013 v 20:22 | Reagovat

[6]: děkuju...

8 minaky minaky | Web | 17. listopadu 2013 v 10:48 | Reagovat

moc pekné :)

9 Zuzanka Zuzanka | Web | 18. listopadu 2013 v 13:00 | Reagovat

[8]: dík...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama