Valentýn

27. října 2013 v 0:24 | Zuzanka |  Jednorázové díly


Jmenuju se Sakura Haruno a momentálně nemám žádného kluka. Ale to neznamená, že nikoho nemiluju. Ten komu patří moje srdce, se jmenuje Sasuke Uchiha. Bohužel ten ani neví, že existuju. Mým nejlepším kámošem je Naruto Uzumaki, kterému se před nedávnem vyznala Hinata Hyuuga. Naruto s ní začal chodit, proč by taky ne, když už se mu nějakou tu dobu líbila. A tak se stala moji nejlepší kámoškou spolu s Ino Yamanaka, takže se se mnou začal kámošit taky Sai, který je její kluk. Nikdo krom Naruta neví, kdo se mně líbí, i když tuším, že to určitě prozradil Hin, nebo na to přišla sama, neboť to jde na mně někdy vidět. A tak mi vždy něco šeptá do ucha. Například ať se podívám napravo, kde se samozřejmě nachází Sasuke. Občas žárlím na Karin, která se ho snaží neustále sbalit, no on ji pokaždé ignoruje a baví se se svými kámoši. Já se k němu zatím nikdy nepřiblížila, tak aby on o mně věděl. Nikdy jsem s ním nemluvila, ale přesto vím, jaký má hlas. Copak já můžu za to, že jsem tichý člověk, který se radši schová a předčasně vzdá, než abych zkusila bojovat? Teď se blíží svátek Svatého Valentýna. A co dělám já? No samozřejmě domácí čokoládu pro Sasukeho. Nejsem jako většina holek, které jí jen koupí v obchodě. To jsem se asi zapomněla zmínit, že je Sasuke velmi populární a má o něj zájem skoro každá dívka. No vraťme se k mojí čokoládě. Ona totiž není obyčejná, ráda experimentuju v kuchyni, vymýšlím nová jídla a kdysi se mi povedla udělat čokoláda s rajčaty. Je velmi dobrá a právě tuto čokoládu dělám Sasukemu, protože on rajčata zbožňuje. Hodlám mu jí dát osobně, konečně se mu ukázat, jenže naprosto netuším, jak to zvládnu. A navíc Valentýn je už zítra. Snad se mi to nějak povede.
Další den ve škole byl masakr, k Sasukemu se nedalo pomalu dostat. Takže jsem to vzdala, ještě dřív, než jsem k tomu davu přišla. Byl se mnou Naruto, který mě jen poplácal po rameni, aby mi aspoň trochu zvednul náladu. Což se mu úspěšně podařilo. Škola ubíhala dost pomalu a Sasuke se radši zdekoval, už tak dostal dost čokolád, zajímalo by mě, co s nimi pokaždé dělá. Protože pochybuju, že by je všechny snědl. To by se mu asi pokazil žaludek. A tak mi nezbývalo nic jiného, než doufat, že na něj možná natrefím. Jen by mě zajímalo, jak přetrpím ještě ty dvě hodiny. Protože když tu není Sasuke, nemá Karin nic lepšího na práci, než do mě rýt a ubližovat mi. Před ním si hraje, jak je skvělá, že je to nejmilejší stvoření na světě, jenže v jejím případě je opak pravdou. A navíc nemám s kým sedět v lavici, od té doby, co Naruto chodí s Hin, sedí s ní. Nemám mu to za zlé. Moc jim to spolu sluší.
A hurá škola skončila a já jdu domů. Po cestě musím natrefit na partičku Karin, ta tam naštěstí není. Myslím, že Sasuke ani neví, že patří k takové partě. No a nebyly by to ony, aby hned do mě nezačaly rýt a mlátit mě. To byl totiž příkaz od Karin, takže když tam nebyla, skončila jsem sice stejně, ale s míň modřinami. Akorát tentokrát to dopadlo mnohem líp, než jsem si myslela. Sotva totiž do mě začaly mlátit, šel kolem Sasuke, a ten je vyloženě zastánce dobra. Když viděl, co se děje rozběhl se k nám a ty dívky odehnal. Takže nechci vědět, jak dopadnu příště, ale co mě nejvíc zarazilo a mile překvapilo, že na mě promluvil.
,,Můžu vědět, co jsi jim udělala?" zeptal se s takovým divným výrazem ve tváři.
,,Nic. To je pro tebe." rychle jsem vytáhla dárek, který jsem mu strčila do ruk a utekla, ale ještě jsem na něj stihla zavolat, děkuju za záchranu Sasuke a pak zmizela.
On tam stál jako by zapomněl, co chtěl udělat. Nakonec se radši sebral a šel domů. Asi si řekl, že nebyl dobrý nápad se ukazovat venku. Já šla taky domů, udělat si úkoly a pak hurá na brigádu do kuchyně jedné restaurace.

U Sasukeho doma

,,Zdar brácho, tady ať si taky smlsneš, já už těch čokolád mám po krk." a hodil mu tu od Sakury.
,,Jé dík." a rozbalil si ji.
Na to se zarazil.
,,Hej Sasuke, viděl jsi někdy čokoládu s rajčaty?" zeptal se.
,,Ne, proč?"
,,V tom případě jsem první člověk, který ji viděl. Jen doufám, že bude chutnat stejně dobře jako vypadá." a to už u něj by černovlásek, kterého náhle začalo zajímat, co to vlastně dostal.
,,A můžu aspoň ochutnat, ono to vypadá velmi dobře. A navíc víš, jak mám rajčata rád."
,,Na prosimtě. Příště si radši zjisti, co jsi dostal, než to někomu dáš. Stejně nemám tolik odvahy to okusit." usmál se jeho starší bratr.
,,Díky. Neboj, dám ti jinou." na to zmizel ve svém pokoji.
,,Tak ale nepočítej s tím, že ti ji pak už vrátím." křiknul na něj ještě.
,,S tím se počítá, stejně ostatní čokolády daruju do dětského domova, jako to dělám každý rok."
,,Myslím, že kdyby to věděly ty dívky, asi by tě uškrtily."
,,Tak ať, aspoň bych měl od nich pokoj." a dál už svého bratra ignoroval.
Opatrně zkusil kousek čokolády, která mu hned zachutnala, takže si do pusy strčil mnohem větší kousek. Než se nadál měl ji snězenou.
,,A to čokolády nejím." říkal si v duchu.
Vzal jednu, která byla kousek od něho, a šel jí dát bratrovi. Ten si jí vzal už bez jediného slova.
,,Jo, málem bych ti zapomněl vyřídit, že jsem s rodiči na večeři do restaurace. Tak se pěkně obleč. Alespoň po cestě vememe ty čokolády dětem."
,,Ok, i když mě se nikam jít nechce." zamumlal si ještě pod nos.
,,Já to slyšel brácha." zasmál se Itachi.
,,Jasně. Ty máš uši všude, to my víme už dávno." vrátil mu to.
,,Hm, ale já za to přece nemůžu." snažil se bránit.
,,No to víš, že jo, to ti tak budu věřit."
Sasuke se šel převléknout do lepšího oblečení, než jsou tepláky a skrčené tričko, pak pobalil ty čokolády, sešel dolů a už jen se svým bratrem čekali na příjezd jejich rodičů. Když přijeli, přivítali se s nimi, naložili čokoládu do auta a vyjeli.
,,Našli jsme jednu výbornou restauraci, tak jako tam vaří, nevaří nikde." promluvila jejich matka Mikoto.
,,Tak doufám, že tam budou mít rajčatový salát. Proč už ho skoro nikde nedělají?" zeptal se Sasuke.
,,Asi si ho kupuje málo lidí." řekl si sám pro sebe Itachi.
,,Hej Itachi neštvi mě. Jo mami, tati, tady máte od nás menší sladkost." a podal jim dopředu dvě čokolády.
,,Tobě se to říká, když je nemusíš kupovat." smál se jeho otec.
,,Náhodou dneska Sasuke jednu čokoládu snědl." práskl ho jeho brácha.
,,Fakt? Co se stalo? Vždyť Sasuke čokolády nejí?" ptala se Mikoto.
,,No ona byla taková zvláštní." řekl mladší Uchiha a díval se vražedně na Itachiho.
Itachi vybuchl smíchy.
,,Takovou jste opravdu ještě neviděli, protože byla s rajčaty, radši ani nechci vědět, jak chutnala." řekl, když se trošku uklidnil.
,,Náhodou. Byla výborná." bránil se Sasuke.
,,Však mi ti to nevyvracíme." promluvil jeho otec.
Zastavili před budovou, kde Sasuke donesl chovatelkám čokolády pro děti a pak se vrátil zpátky do auta. Pak vyjeli do té restaurace. Sasuke po cestě už dál mlčel. Přemýšlel nad tou zvláštní dívkou, od které ani neznal jméno, ale byl si jistý, že už ji někde viděl.
Vešli do restaurace, kde měli rezervé. Za minutu u nich byla servírka. Sasuke v ní poznal Hinatu, jeho spolužačku.
,,Přejete si?" zeptala se a k tomu jim podávala jídelní lístky.
,,Dvě piva, vodu a kofolu." řekl pan Uchiha.
Hinata jen kývnula a šla jim přichystat a donést pití. Ti čtyři si zatím vybrali, co si dají k jídlu. Když si vybrali, už u nich znovu byla modrovláska a dávala jim na stůl pití.
,,Děkujem. Tak my bysme si dali palačinky, rajčatový salát, dvakrát kuřecí maso s hranolkama." Hin si to zapsala a zase zmizela, tentokrát do kuchyně za Sakurou.
,,Konečně aspoň někde mají rajčatový salát." usmíval se Sasuke.
,,To bys nebyl ty, aby sis ho nedal." smál se Itachi.
,,No co no. Však víš, že mám rád rajčata.
Mezitím Hinata vyřídila objednávku, s tím, že musela hned Sakuře říct, kdo si to objednal. Sakura jen pokrčila rameny, teď za ním nemohla, byla radši v kuchyni, než v místnosti plné lidí.
Za půl hodiny jim Hinata donesla jejich objednávku. Sasuke se hned do toho s radostí pustil. Takže ho ostatní napodobili. Velmi moc jim to chutnalo, a tak když platili, poprosili Hinatu, aby došla pro toho, kdo to jídlo vařil. Chtěli mu říct osobně, jak vynikajícně umí vařit. A proto nezbývalo nakonec Sakuře nic jiného, než se tam ukázat po boku Hinaty. Když ji Sasuke uviděl, hleděl na ni, jak na zjevení.
,,Dobrý den." pozdravila slušně.
,,Dobrý, chtěli jsme Vám pochválit jídlo. Bylo opravdu vynikající." řekla Mikoto.
,,Děkuju, jestli mě teď omluvíte, musím zpátky do kuchyně." řekla trošku nervózně.
Nelíbilo se jí, jak se na ni dívá Sasuke a další lidé. Asi mu neměla dávat tu čokoládu. Jenže než stihnul něco říct, ona byla už pryč. Takže mu nezbývalo nic jiného, akorát čekat na školu, aby mohl zjistit, kdo to je. Protože Hin byla už taky pryč.
Další den ve škole čekal u vchodu, aby se nemohl minout s tou dívkou. Jeho zjištění bylo překvapivé. Krátce před zvoněním jí viděl s Narutem. Začal přemýšlet, jestli mezi sebou něco nemají, ale to už se ze školy vyřítila Hinata.
,,Naruto." vykřikla a vrhla se mu do náruče.
Blonďák s ní zatočil ve vzduchu a dal jí pusu.
,,Já jsem tady taky Hin." zasmála se Sakura.
,,Vždyť já vím. Podívej, kdo čeká před vchodem." vrátila jí usměv.
Sakura se podívala tím směrem a ztuhnula. Sasuke jí propaloval pohledem. Nezbývalo jí nic jiného, než sklopit hlavu a projít kolem něho v doprovodu Hin a Naruta. A černovlásek si jí nemohl odchytit, protože šla uprostřed nich. Jelikož se rozhodli jí udělat před ním menší štít.
Sasuke se tedy potom vrátil do třídy. Jeho zjištění bylo překvapivé. Ona chodila do úplně stejné třídy jako on. Tak proč do háje nezná její jméno? A neseděla předtím náhodou s Narutem?
Hlavou se mu honilo spoustu nezodpovězených otázek, které se rozhodně hodlal dozvědět. A tak si řekl, že si sedne s ní, aspoň o ní něco zjistí.
,,Ahoj. Můžu s tebou dneska sedět?" zeptal se.
Sakura pozvedla jedno obočí, no nakonec přikývla v souhlas.
,,Dík za tu včerejší čokoládu, byla opravdu moc dobrá." pochválil jí to.
,,Není zač."
,,Ty toho asi moc nenamluvíš, co?"
,,Asi tak nějak." dala mu odpověď.
,,Ještě si mi neodpověděla na to, co jsi těm holkám udělala, že byly na tebe tak hnusné." vrátil se k události ze včerejška.
,,Vždyť sem řekla, že nic."
,,Tak mi řekni důvod, proč se tak k tobě chovaly." vyzvídal.
,,To je jedno. Vědět to nemusíš, není to nic zajímavého." a dál se radši dívala z okna, neboť kdyby se mu dívala do očí, určitě by mu to prozradilo, což by znamenalo, že by to schytala mnohem víc.
,,Když myslíš." a zkoumal jí pohledem.
Rozhodně chtěl zjistit, co se děje. A proč se k ní tak chovají. Škola nakonec uběhla dost rychle. Během přestávek se od Saie, se kterým se kámoší, dozvěděl její jméno a příjmení. Takže byl velmi spokojený. Dokonce se rozhodl, že ji bude sledovat, aby zjistil, kde bydlí. A co viděl, ho nemile překvapilo, protože tentokrát tam byla i Karin.
,,Tak takhle to je. A já si mohl říkat, proč mi nic říct nechce, i tak to vypadá, jako by měla schytat mnohem víc, jen kvůli tomu, že byla se mnou." na to zamířil k té partičce.
,,Karin, můžu s tebou mluvit." řekl chladně.
,,S-sasuke. J-jo." vykoktala zaskočeně ze sebe.
,,Tak fajn. Za prvé nech Sakuru na pokoji. Za druhé jsem si toto o tobě nemyslel a za třetí zamysli se nad sebou. Jo a za čtvrté s tou svou partičkou teď vypadni."
Sakura se velmi divila, že zná její jméno. Nejspíš se na něj někoho zeptal. No než se nadála, byla tam sama se Sasukem.
,,Díky." a chtěla rychle domů, jenže jí černovlásek zadržel.
,,Počkej. Proč si mi neřekla, že je za tím Karin?"
,,A ty bys mi to snad věřil?"
,,To nevím." přiznal.
,,Tak vidíš a navíc, kdybych ti to řekla, měla bych to ještě horší."
,,To neříkej. Mohl jsem tě ochránit."
,,Kdybych potřebovala pomoc, řekla bych Narutovi, je jako můj brácha. Známe se už od školky."
,,Aha." trošku posmutněl.
,,Musím jít. Mám úkoly a pak musím na brigádu." snažila se vymluvit, nemohla být v jeho blízkosti.
Nebo by mu řekla i tu poslední věc, kterou už má tak dlouho na jazyku.
,,A můžu tě aspoň doprovodit?" zeptal se s nadějí v hlase.
,,Vidím, že toto ti asi nerozmluvím. Tak pojď." na to se Sasuke usmál.
Konečně se dozví, kde bydlí, aniž by jí potajnu sledoval.
Po cestě si s ní povídal, no pokud se počítá, že mluvil převážně on. Ale aspoň se jeho průpovídkám smála. Podle něho měla nádherný smích.
,,Víš, že když se směješ, vypadáš ještě víc rozkošněji?" vylítlo mu z úst.
V tu chvíli si chtěl nafackovat.
,,Opravdu? To je zvláštní, mě to tak nepřijde."
,,Ale mě jo. Proč mám pořád pocit, že přede mnou něco tajíš?"
,,Kdo ví? Třeba tajím." usmála se.
,,No ták, řekni mi to." prosil a dělal psí oči.
Takže ze Sakury to nakonec vypadlo.
,,Miluju tě. Už hodně dlouhou dobu. Stačí?" začervenala se.
,,Jo. Asi jsem se do tebe taky zamiloval."
,,Asi?" nadzvedla jedno obočí.
,,Určitě. Navíc málokdo umí udělat čokoládu s rajčaty. Zvlášť když já sladké moc nemusím. Takže typuju, že ten svátek Svatého Valentýna přece k něčemu je." a věnoval jí polibek.
V ten den spolu dokonce začali i chodit a její kamarádi byli velmi rádi, že se konečně s ním dala dohromady.

THE END
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ady-chan Ady-chan | Web | 27. října 2013 v 12:16 | Reagovat

Moc pěkně napsané :D Asi bych se měla inspirovat a taky napsat nějakou jednorázovku na Valentýna :D

2 Misha Misha | E-mail | Web | 27. října 2013 v 12:37 | Reagovat

[1]: jn máš pravdu...možná že by nějaká jednorázovečka neuškodila...jinak moc pěkné Zuzko :-)

3 Aki-chan Aki-chan | Web | 27. října 2013 v 12:58 | Reagovat

Velmi pekne

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 27. října 2013 v 13:10 | Reagovat

[3]: děkuju vám... :D

5 DarkyaShi Denny Manson DarkyaShi Denny Manson | Web | 30. října 2013 v 13:11 | Reagovat

ahoj chceš vyrobit layout?

6 Janča-san Janča-san | Web | 30. října 2013 v 19:32 | Reagovat

také krásne a zlaté <3 a chcela by som ochutnať takú čokoládu :D

7 Zuzanka Zuzanka | Web | 31. října 2013 v 21:01 | Reagovat

[6]: diks...

8 Michyseji Michyseji | Web | 3. listopadu 2013 v 14:24 | Reagovat

ach niečo takéto som ešte nečítala ale bola to skvelá jednorazovka a tá čokoláda s rajčinami fúúú no neviem neviem jak by to chutilo heheh :D

9 Zuzanka Zuzanka | Web | 3. listopadu 2013 v 19:44 | Reagovat

[8]: díks.. taky nwm jak by to chutnalo.. a radši ani vědět nechci.. no ae nic lepšího mě nenapadlo :D

10 Kajka-chan Kajka-chan | Web | 4. listopadu 2013 v 19:58 | Reagovat

Súhlasím s Michyseji :D .. Zvláštne.. paradajky a čokoláda.. HM! Ale hlavne že to chutilo Sasukemu a že táto poviedka dopadla dobre :D!
Arigato za ňu!^^
P.S. Nič lepšie ťa nenapadlo? Si normálna?! Toto je veľmi dobre! A originálne! :)

11 Zuzanka Zuzanka | Web | 4. listopadu 2013 v 21:56 | Reagovat

[10]: díky... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama