Zamilované duše

20. prosince 2013 v 19:09 | Zuzanka |  Jednorázové díly
Tady je moje první yaoi povídka. Tak mě prosím nezabijte. Díky.Jmenuju se Sasuke Uchiha a nejvíc nesnáším Naruta Uzumakiho. Dalo by se říct, že je to můj rival naprosto ve všem. Vždy se mnou soutěží o to, kdo je lepší. Je to naprostej idiot a hyperaktivní ogar, který je na učení naprosté střevo. Nezajímá mně, co si myslí on o mně. K čemu by mi to bylo, stejně bych s tím nic nedělal. Jo zapomněl jsem se zmínit, že jsme ninjové z Konohy, Vesnice ukryté v listí. A právě teď jsme na misi. Náš tým se členy, já, Naruto, Sakura a náš sensei Kakashi, druhý nejhorší úchyl po Jirayovi.
Tým 7 skákal z větve na větev. Vepředu Sasuke, kolem kterého poskakovala Sakura a snažila se ho sbalit. Za nimi Kakashi se svojí knížkou a jako poslední Naruto, ve svých myšlenkách. Ten si ani nevšimnul, že jeho tým odbočil a tak si skákal v klidu dál. Nikdo si ani nevšimnul, že zmizel.
Naruto si asi po hodině všimnul, že není se svým týmem, ale momentálně mu to bylo jedno. Nemusel být v přítomnosti Sasukeho. On sám ho nenáviděl, ale to se nedalo říct o jeho duši, která ho milovala, a on to věděl. Už několikrát se snažil vzbouřit sám proti sobě, ale nešlo to. Proto se už dávno smířil se svými city, ale před ním je nikdy nedal najevo. Rozhodl se, že jednoho dne zmizí a díky tomu už ho nebude mít na očích a bude snazší zapomenout na to, co nikdy nebude moct mít. Sundal si svou čelenku a hodil ji do křoví, které bylo poblíž, věděl, že tu už potřebovat nebude. Na to zmizel, bůh ví kam.
Po hodině a půl si zbytek týmu všimnul, že Naruto chybí. Všichni nadávali, jaký je to debil, že teď kvůli němu budou mít zpoždění. Každý se vydal jedním směrem, aby ho rychleji našli. Ale ještě před tím se domluvili, že do hodiny budou zpátky, a kdyby ho nenašli, tak dál pokračují bez něj. Sasuke běžel po zemi, třeba něco zahlédne, ale nikde nikoho. Pak si všimnul, že v jednom křoví je čelenka Listové. Přiběhl k ní a vzal jí do ruky. Na to si jí začal prohlížet. Byla to Narutova čelenka, tu poznal. Někde uvnitř něho měl divný pocit, ale tím se rozhodl nezabývat. Sevřel čelenku víc ve své dlani a vydal se už po stromech zpátky na místo srazu. Kakashi a Sakura ho tam už čekali.
,,Tak co, našel si ho? My ne." zeptal se Kakashi.
,,Ani já ne, akorát..." odmlčel se ,,Jeho čelenku." a ukázal ji jejich senseiovi.
,,To vypadá zle, jestli se mu něco stalo, tak z toho Hokage nebude zrovna moc nadšená." uvažoval nahlas Kakashi.
,,To si nemyslím, v okolí nebyly žádné stopy po násilí ani toho, že by se bránil." odpověděl mu Sasuke.
,,Třeba mohl jít dobrovolně, co ty víš." ozvala se Sakura.
,,Ty laskavě pomlč, ano?" zavrčel.
,,Proč? Jestli jsi zapomněl je to i můj týmový partner. To ty se tady chováš divně, normálně by ses o něj nezajímal." oplatila mu to stejnou mincí.
,,To má vlastně pravdu." řekl si v duchu, ale jinak se choval stejně jako obvykle.
,,No nic už jsme ztratili dost času tlacháním, tak teď zpátky k misi." řekl Kakashi a začal skákat dál do Vodopádové vesnice.

Mezitím u Naruta

Naruto se procházel v mlze, věděl, že se přemístil kousek od Mlžné vesnice, kde nejde vidět skoro ani na krok, což mu vyhovovalo. Než se tam dostal, změnil si chakru a přeměňovacím jutsu se stal někým jiným. Udělal ze sebe osmnáctiletého kluka s hnědými polodlouhými vlasy a také hnědými kukadly. A měl na sobě naprosto jiné oblečení, které si po cestě koupil. To svoje prostě spálil, možná pár ohořelých kousků zbylo, ale o ty se on už nestaral, nechal je tam, kde ležely.


Rozhodl se, že si najde nějakou práci, která by ho dokázala uživit a přinutila by ho zapomenout na Sasukeho. Což se mu povedlo.
,,Ty hledáš práci?" zeptal se ho jeden černovlásek.
,,Ano." odpověděl.
,,A jak se jmenuješ?" zeptal se ho podezíravě.
,,Na.." zarazil se ,,Nao." vykoktal nakonec ze sebe.
,,Dobře já jsem Zabuza Momochi a toto je můj přítel Haku. Určitě sis už všimnul, že jsme bývalí nukenini." a chtěl vytáhnout svůj popravčí meč.
,,Počkej, já jsem vlastně taky nukenin." snažil se ho zadržet.
,,Opravdu?" nadzvednul jedno obočí Haku.
,,Ano, jestli chcete vědět pravdu, jmenuju se Naruto Uzumaki a odešel jsem ze svojí vesnice, lépe řečeno vypařil jsem se z mise, jelikož jsem se ztratil nechtěně týmu z dohledu, čehož jsem následně využil. Stejně jsem chtěl odejít tak co." pokrčil rameny.
,,Jo ták, ty seš ten ogar s devítiocasou liškou v těle." ušklíbnul se Zabuza.
,,No tak nějak." pokrčil rameny a čekal na svůj rozsudek.
,,Zajímalo by mě, proč ses tedy představil jako Nao?" ozval se znovu Haku.
,,Protože nechci, aby mě našli. Taky jsem kvůli tomu udělal pár opatření, ale to ty sis už určitě všimnul. Hledám práci, abych se uživil a zapomněl na jednu osobu."
,,Hm a co ti ta osoba provedla, že na ni chceš zapomenout?" vysmíval se Zabuza, protože on by tu osobu na jeho místě už dávno zabil.
,,Zamiloval jsem se do ní. Akorát vím, že s ní nikdy v životě nebudu, jelikož mě ta osoba nesnáší z celého srdce a mě nebaví se už před ní přetvařovat a předstírat, že ho taky nenávidím." snažil se to vysvětlit trošku srozumitelněji.
,,Ho?" zněl překvapeně Haku.
,,Co je divného na tom, že jsem se zamiloval, tedy moje duše zamilovala do ogara?" nechápal Naruto a chtěl odejít.
,,Vlastně nic." ozval se Zabuza, čím ho zastavil v jeho počínání, začínal se mu líbit a ještě dodal ,,Já taky miluju tady tohoto blázínka." a pocuchal Hakuovi vlasy.
,,Vážně? Takže se vám nehnusím?" zajásal hnědovlásek.
,,Nám ne, ale jiným se budeš hnusit." obrátil oči v sloup Haku.
,,Nakonec se asi shodnem, že by tady u nás pro tebe práce byla. Vezmeme si tě dočasně pod ochranná křídla. Naučíme tě pár technik a pak tě budeme posílat na mise zabíjet nebezpečné lidi, když teď znovu pracuju pro Mlžnou tady s Hakuem." řekl Momochi.
,,Děkuju." po dlouhé době se usmál.
,,Neděkuj, jen si pak nestěžuj. Budeš si muset zvyknout, že to tady nebudeš mít jako v bavlnce." zamračil se Haku.
,,Já to nikde neměl jako v bavlnce, tak nevím, proč bych nemohl poděkovat za pomoc, kterou jste mi poskytli." řekl Naruto, tedy už Nao.
,,Myslím, že čelenku potřebovat nebudeš, stačí, když lidé z vesnice budou vědět, že pracuješ pro mě. Haku odveď ho prosím na nějaký volný pokoj, no a myslím, že ti budeme říkat Nao, tvým vymyšleným jménem, jelikož nechceš být prozrazen a my nemáme důvod tě prozrazovat." ozval se ještě Zabuza.
,,Ok." řekli oba a na to odešel Nao za Hakuem, který ho vedl do nějakého pokoje.
,,Zítra v pět přijdi na snídani, hned na to tě Zabuza začne učit. A opovaž se přijít pozdě." řekl jen na rozloučenou Haku.
,,Jasně." na to padnul do postele a spal.
Ta přeměna mu obírala docela hodně síly, víc než sám čekal. Ráno z nějakého důvodu byl Nao přesně na snídani, u které se pozdravil s oběma černovlásky.
,,Haku tě nic učit nebude, protože umí asi jen tři zvláštní techniky, které by ti podle mě stejně k ničemu nebyly a navíc by to zabralo spoustu času, no a já tě naučím asi šest technik, které by ti mohly někdy zachránit život." řekl Momochi.
,,Dobře a můžu vědět, co jsou to za techniky?" zajímal se hnědovlásek.
,,Samozřejmě. Jsou to: Kiri Gakure no Jutsu, neboli technika ukrývání v mlze, Muon Satsujin Jutsu (tichá vražedná technika), Mizu Bunshin no Jutsu (umění vodního klonu), Suirou no Jutsu (technika vodního vězení), Suiton: Suiryuudan no Jutsu (Voda: Střela vodního draka) a v neposlední řadě Suiton: Daibakufu no Jutsu (Voda: technika velkého vodopádu). No, a když tě tak sleduju tak budeš trénovat i výdrž chakry, ale to nejspíš přenechám Hakuovi, aby se taky nenudil, protože já toho už tak budu mít moc. A navíc se mi zdá, že on je na tohlensto expert." odpověděl mu Zabuza.
Nao jen pokýval hlavou, že je s tím srozuměn. A jelikož už byl po snídani, vydal se za mladíky do lesa, kde měl s nimi trénovat.

Mezitím u zbytku Kakashiho týmu

Kakashi, Sasuke a Sakura se k večeru dostali do Vodopádové vesnice. Tam si převzali svitek, který měli doručit Hokage a vydali se na zpáteční cestu bez toho, aby se vyspali. Doufali, že při ní budou mít to štěstí a natrefí na Naruta. Ale bohužel k jejich smůle se tak nestalo. Sasuke stále svíral ve svojí kapse jeho čelenku a přemýšlel, co se mu asi tak mohlo stát. Jenže na nic nepřicházel, ale rozhodně se nechtěl smířit s tím, že ho už nikdy neuvidí, bez něj mu bylo tak nějak smutno a sám nechápal proč. Zvlášť to, proč mu chybí jeho přítomnost. Rozhodl se to pustit z hlavy a počká, jak se situace vyvrbí.
Na další den k odpoledni proběhli branou Konohy, kde pozdravili strážné a zeptali se, jestli náhodou tudma neprocházel Naruto. Jediné co dostali, bylo záporné pokývání hlavou. Teď už věděli, že je opravdu zle. Došli loudavým tempem před kancelář Tsunade a zaklepali.
,,Dále." ozvalo se z místnosti.
Ti tři vstoupili dovnitř. Kakashi přišel k Hokage a podal jí svitek.
,,Kde máte Naruta?" zajímala se.
,,No on se po cestě do Vodopádové vesnice nějak ztratil a nám se ho nepodařilo najít. Jenom Sasuke našel jeho čelenku, nic víc po něm nezbylo." objasnil situaci jejich sensei.
,,Aha, dám po něm pátrat. Pokud si dobře vzpomínám, Asuma si stěžoval, že jejich tým nedostal v poslední době žádnou misi, tak se klidně k nim můžete přidat." oznámila jim.
,,Ale tam je Ino." stěžoval si Sasuke.
,,Máš s tím problém?" nadzvedla jedno obočí blondýnka.
,,Ne." řekl rychle, aby od jejich Hokage nedostal po čuni.
Tsunade si nechala zavolat tým Asumy, který se skládal z Ino, Shikamara a Choujiho s jejich senseiem.
,,Jdete na misi." řekla zkráceně.
,,To bude zase nuda." prohlásil Shikamaru.
,,Neříkej. Jdete hledat Naruta i s Kakashim, Sasukem a Sakurou, jelikož se někam zatoulal." prohlásila Tsunade.
,,To je pako, co zas prováděl?" kroutila hlavou Ino, i když něco málo tušila.
,,Nevíme, jediné, co jsme po něm našli, byla jeho čelenka." sklopil hlavu k zemi mladý Uchiha.
,,Hm. To ti ho ale nevrátí." prohlásila a měla se na odchod, ale ještě se otočila na Hokage ,,V kolik je sraz?" zeptala se.
,,Za půl hodiny." dostala odpověď.
Ino jen kývla hlavou a na to tam nebyla.
,,Jak to myslela?" nechápala Sakura.
,,Co já vím, asi jí jen zase něco přelétlo přes nos." stěžoval si Chouji.
,,Hm." na to tam nebyl už i Sasuke.
Po něm se odebrali pryč i ostatní. Sakura se rozhodla nezúčastnit, stejně musela pomáhat v nemocnici a byla opravdu unavená. A Kakashiho zaměstnala Tsunade něčím jiným, takže nakonec s nimi šel jen Sasuke, což mu vyhovovalo. Aspoň pro jednou bude mít od Sakury klid.
Ino si šla pobalit věci, znala důvod proč se k nim Naruto nevrátil. Před pár měsíci ho donutila se jí svěřit. Neměla mu za zlé jeho city, spíš by mu to přála. Byla jediná z Konohy, kdo o tom věděl. A tak Sasukeho svým chováním už jen občas škádlila, než aby to myslela vážně. Blonďákovi slíbila, že to nikomu neřekne a že ho nechá, aby to Sasukemu jednoho dne řekl on sám. Ale to by na to nejdřív musel najít odvahu, která mu bohužel v tomto ohledu chyběla. Dokonce se od něj dozvěděla, že se chystá jednoho dne zmizet, ale nepovedlo se jí mu to rozmluvit. Chtěla ho přivést zpátky a potom mu o samotě vynadat, jak je nerozvážný. Ale to ho nejdřív budou muset najít.
Za půl hodiny se sešli u brány a vyrazili. Sasuke si nestěžoval, že je unavený, protože chtěl co nejdřív najít svého partnera z týmu a pořádně ho seřvat. Na večer se utábořili a než se nadáli Sasuke už spal.
,,Tak to bylo rychlý." prohlásil Shikamaru.
,,Nediv se mu. Je na nohou dva dny v kuse. V noci neměli žádný odpočinek, tak ať se pořádně vyspí." řekl mu Asuma.
,,Aspoň mohl něco říct, zvolnili bychom kvůli němu tempo." kroutil hlavou Chouji.
,,To mohli, ale k ničemu by to nevedlo. Bůh ví, kde je Narutovi konec." prohlásila Ino.
,,Mám pocit jako bys nám něco tajila Ino." zamračil se Shikamaru.
,,Moc přemýšlíš, beru si druhou hlídku." na to už ležela a předstírala, že spí.
,,Ti tak věřím." mrmlal si pod nos.
Ino si oddychla, nesmí prozradit, že důvod proč jejich kamarád odešel, je sám Sasuke Uchiha.
V noci se vystřídali na hlídce Shikamaru, Ino, Chouji a Asuma. Sasukeho nechali, aby se pořádně vyspal, protože věděli, že to bude pořádně potřebovat. Ráno ho probudili, sbalili věci a vyrazili dál hledat Naruta. Uchiha se divil, že má od Ino pokoj, ale radši se rozhodl to neřešit, nebo to ještě zakřikne.
Minuli místo, kde Sasuke našel Narutovu čelenku a rozhodli se co nejvíc prozkoumat okolí. Ale jediné co po dvaceti kilometrech našli, bylo Narutovo ohořelé oblečení.
,,Tak tohle se mi ani za mák nelíbí." mračila se Ino.
On se jim normálně snaží, co nejvíc znepříjemnit hledání. Myslela, že už dál zajít schopný není, ale očividně se zmýlila.
,,Měli bychom se vrátit, dál už žádná stopa nevede. Není tu už ani cítit náznak nějaké chakry." prohlásil Asuma.
Ostatní jen přikývli, až na Sasukeho.
,,Ale já to nevzdám, najdu ho." bránil se.
,,Sasuke, teď nám nezbývá nic jiného než čekat. On se jednoho dne vrátí. Vím to." řekla klidně a vyrovnaně.
Kdysi jí slíbil, že jednoho dne, až najde odvahu, se vrátí zpátky a bude znovu tím Narutem, kterého oni znají. Akorát toto se už nahlas neodvážila říct.
A tak se vydali na zpáteční cestu, kterou všichni mlčeli a věnovali se svým myšlenkám. Shikamarovi pořád vrtalo hlavou, proč si je Ino tak jistá ohledně Naruta. Co před nimi tají? Ví snad, kde je, nebo co se mu stalo? Bohužel ne a ne dostat odpověď, kterou on chtěl, nakonec to radši vzdal, nebo by se z toho ještě zbláznil. Za dva dny se vrátili do Konohy s nepořízenou. Sasuke doufal, že za tu dobu, co ho oni hledali, se třeba vrátil, nebo dal aspoň o sobě vědět. Proto byl velmi zklamaný, když se nic nového nedozvěděl a pořád byli na stejném místě. Radši se přemístil domů a zalehl do postele. Opravdu chtěl vědět, kde Naruto je a zajímalo ho, co s ním udělal jeho odchod. Proč se tak chová, jako by ztratil něco opravdu cenného? Jenže než aby na to přišel, zaspal.

V Mlžné vesnici

,,Přidej!" zavrčel Haku, který hnědovláska momentálně cvičil ve výdrži.
Se Zabuzou se domluvili, že se budou střídat, aby ho moc neunavili. Spíš mu ale dávali víc a víc zabrat, než chtěli. Narutovi to nevadilo, jeho výdrž se ode dne zlepšovala a zvládal toho mnohem víc než normálně. Taky se naučil trochu využívat Kyuubiho energie a usměrňovat ji pro svoji potřebu. Učil se docela rychle, až na to že do postele lezl málem po čtyřech a během sekundy spal. Občas se mu stalo, že spal i na zemi, protože se mu nepovedlo dostat se do postele, ale nikdy nic neřekl. Na Sasukeho přes den nemyslel, to byl až moc zaměstnaný, ale v noci se mu vždy vloudil do snu, což ho docela štvalo. Nakonec se smířil s tím, že na něj asi nikdy nezapomene, ale rozhodl se to neřešit. Pro něj teď bylo hlavní, že je hodně daleko od něj.
Po měsíci se Zabuza s Hakuem rozhodl, že ho začne posílat na mise. Jeho chakra byla na vysoké úrovni, takže v klidu zvládal vydržet celý den ve své přeměně, aniž by se unavil a ty techniky už taky uměl výborně ovládat. Často chodil po vesnici, stýskalo se mu po čerstvém rámenu, protože tady mohl mít tak leda instantní. Ale vždy pomlčel, věděl, že až bude na misi, třeba natrefí na stánek se svým oblíbeným jídlem.
Právě se vrátil z jedné mise, kde zabil jednoho hledaného vraha a přemýšlel, co by mohl provést, když mu zrak padnul na blondýnku s tlusťochem a černovláskem. Poznal v nich Ino, Choujiho a Shikamara. Chtěl na ně zavolat, ale hned v zápětí si to rozmyslel. Za tu dobu, co tam byl, se dokonce naučil používat mozek. Prošel kolem nich, jediné co si neodpustil bylo kývnutí na Ino, která ten malý náznak postřehla. Omluvila se svým kamarádům, že si musí něco zařídit a zmizela za hnědovláskem. Našla ho v jedné části lesa.
,,Naruto." promluvila s úsměvem.
,,Nao." opravil jí ,,Rád tě zase vidím. Jak se daří ostatním v Konoze?" optal se.
,,Jo tak ty ses nám i přejmenoval." řekla s úsměvem.
,,No však víš, nikdy nevíš, co tě může potkat. A na něco jsem se ptal."
,,Jo já vím. No máme se tam fajn, teda až na Sasukeho, kterého jsem od té doby neviděla jinak, než mračícího. A Shikamaru má podezření, že před nimi něco tajím. Zatím se to snažím zamaskovat, se slovy moc přemýšlíš." zasmála se.
,,Aha. A nevíš proč se Sasuke mračí?" vyzvídal.
,,No od té doby, co jsi zmizel, se v celku chová divně. Sakura už neví, čím by zaujala jeho pozornost, protože pořád mluví jen o tobě a stále tě chce najít, ale Hokage ho samotného nepustí. My jsme tě taky hledali, ale vzdali jsme to, když jsme našli zbytky tvého ohořelého oblečení. Po pravdě jsem si nemyslela, že jsi kvůli tomu schopný zajít až tak daleko." pokrčila rameny.
,,Dík jsi hodná, že mě kryješ a prosím neprozraď jim, že se skrývám tady."
,,Neboj, víš, že bude mít Sasuke svátek?"
,,Jo vím. Tady, jestli mu to za mě dáš, byl bych ti vděčný." vyštrachal něco z kapsy.
,,Ok. A co mu mám říct?" chtěla vědět, co mu má k tomu vyřídit.
,,Všechno nejlepší a nehledej mě, stejně mě nenajdeš, a i kdyby, nevrátím se s tebou." pokrčil rameny.
,,To je tedy dárek nade vše." zamračila se.
,,Já vím. Už musím jít. Ještě jsem nenahlásil, jak dopadla mise."
,,Ty pracuješ?" zajímala se.
,,Tak né asi. Jinak by to asi nešlo, ještě štěstí, že nepotřebuju čelenku Mlžné." usmál se.
,,A kdy se vrátíš?" zeptala se s nadějí v hlase.
,,Nevím." pokrčil rameny ,,Možná až Hokage bude hledat nového člena do jejich, tedy i mého, týmu se tam objevím jako Nao. Tak se když tak za mě přimluvíš. Ale musíš mi dát vědět." a mrknul na ni.
,,Ty liško jedna podšitá. Víš, co se stane, až na to přijdou?"
,,Dostanu seřváno a možná si prohlédnu vesnici z výšky. Tak já mizím." na to tam už opravdu nebyl.
A Ino se spokojeně vrátila zpátky ke zbytku týmu, který se na ni zvláštně díval.
,,No co, potkala jsem jednoho známého." pokrčila rameny.
,,Aha a my si říkali, co ti tak dlouho trvá. No nic musíme vyrazit zpátky do Konohy." mračil se na ni Shikamaru.
,,Jasně." řekla s úsměvem.
Vyrazili na cestu, kde se černovlásek bavil s Choujim a Ino přemýšlela, jak to pak udělá, aby dala Narutovi vědět ohledně toho člena. Jen doufala, že Tsunade začne vybírat nového adepta co nejdřív. Na další den dorazili do Konohy. Nahlásili misi a Ino šla do Uchiha čtvrti. Sasuke měl mít zrovna svátek a tak za ním zamířila. Docela jí zajímalo, co že to Naruto posílá Uchihovi, ale rozhodla se to zjistit později. Tak trochu se za tu dobu stala jeho kámoškou, občas mu s něčím pomohla, ale jinak se Sasuke držel stranou. Došla k jeho baráku a zazvonila. Otevřel jí Sasuke a bylo na něm vidět, že právě vylezl z postele. Nad jeho zjevem se ušklíbla.
,,Zdar. Zase divoké sny?"
,,Jo, o Narutovi." odpověděl jí.
,,Hm. Všechno nejlepší k svátku." prohlásila.
,,Dík. Co tě sem vůbec přivádí tak brzo."
Ino pokrčila rameny, no po chvilce to už nevydržela.
,,Víš, já nejsem jediná, kdo si vzpomněl na tvůj svátek." odmlčela se.
,,Pokračuj." pobídl jí.
,,Toto ti posílá Naruto a mám ti vzkázat, cituju "Všechno nejlepší a nehledej mě, stejně mě nenajdeš, a i kdyby, nevrátím se s tebou." tak to by bylo." a krátce na to, co mu dala do ruky tu krabičku, zmizela v obláčku dýmu.
,,Co?" řekl nahlas.
,,O-ona byla s Narutem? Kdy a kde? Hej tohle mi ještě vysvětlíš. Jen počkej Ino." říkal si v duchu.
Zalezl zpátky do domu a šel si sednout do kuchyně. Krabičku položil na stůl a zkoumal jí. Nakonec jí přece jen otevřel a z ní se ozvala písnička, kterou ještě neznal, jelikož byla od interpreta, kterého neposlouchal.


Jakmile dohrála, zaklapnul jí. Z nějakého důvodu mu z očí tekly slzy, tolik se mu po něm stýskalo. Občas mu vrtalo v hlavě, proč pořád nosí jeho čelenku v kapse. Jestli je to kvůli tomu, že chtěl, aby se vrátil, nebo proto, že měl aspoň z části pocit, že je tam s ním. Jen doufal, že se z toho brzy nezblázní.
Odpoledne šel na trénink a samozřejmě, že mu Sakura nemohla dát pokoj. Byl velmi šťastný, když trénink skončil. Zamířil si to za Ino. Našel jí velmi snadno.
,,Hej Ino počkej." křiknul na ni.
,,Potřebuješ něco Sasuke?" dělala překvapenou.
,,Ty víš, kde je Naruto?" vyhrknul.
,,Ne, jen jsem na něj před nedávnem narazila, ale hned zase zmizel." pokrčila rameny.
,,To je škoda." zesmutněl.
,,Co jsi vůbec od něj dostal?" začala se zajímat.
,,Něco jako hrací skříňku, hraje tam fakt divná písnička." a podíval se k nebi.
,,A mohla bych si ji poslechnout? Prosím."
,,Jo ale u mě, stejně se nudím, tak aspoň trochu pokecáme. Proč se mně zdá, že už nejsi, taková jako jsi bývala?"
,,Protože nejsem. Snad sis nemyslel, že to pobláznění do tebe bude trvat navždy." usmála se.
,,To ne, jen jsi mě překvapila, doufám, že se z toho dostane i Sakura." zazubil se.
,,Hm. Snad jo."
Došli k Sasukemu, který blondýnku zavedl do kuchyně a pustil jí písničku. Sám zatím šel udělat čaj. Jakmile skončila, ozval se.
,,Divná, co?"
,,Ani ne." smála se.
Věděla, co to znamená.
,,Hm. Asi máš pravdu. Myslíš, že se někdy Naruto vrátí?" zeptal se.
,,Určitě, a pak už nic nebude stejné jako dřív." tvářila se tajuplně.
,,Co tajíš?" zajímal se.
,,Nic a i kdyby něco, tak tajemství ostatních neprozrazuju. A můžu vědět, proč se v poslední době chováš tak divně?"
,,Naruto. Mám kvůli němu zvláštní pocit tady uvnitř." a ukázal si na srdce.
,,Ty jeden blázne. Snad ses nám nezamiloval." snažila se ho poškádlit, i když to myslela vážně.
,,Možné to je, ale nepřipadá ti to ujeté?" vzal to vážně.
,,Ani ne, ale nevím, jak to budou brát ostatní. Jó holt srdci neporučíš. A myslím, že tvoje duše to věděla už dávno."
,,Hm, tak dík za podporu."
,,Není zač, no nic já už musím." řekla hned, jak dopila čaj a zmizela.
Šla zjistit, jestli už náhodou nezačali vybírat nového člena do Sasukeho týmu a pro její zlepšení nálady začali. Rychle vyslala k Narutovi zprávu, aby se co nejdřív dostal do Konohy. Ten sice moc nadšený nebyl, ale povedlo se mu ukecat Zabuzu, aby ho pustil a všechno mu vysvětlil. Ten mu nakonec popřál jen hodně štěstí a doufal, že mu to vyjde a že u něj nabral dost odvahy, aby to Sasukemu jednou řekl. Hnědovlásek se rovnou přemístil poblíž houpačky, kde kdysi trávil hodně času.
,,Já věděla, že se přemístíš sem." promluvil někdo za ním.
,,Fuj to jsem se lekl. Ino seš normální takhle mě děsit?" dělal ublíženého.
,,Neříkej jo a jsem normální na rozdíl od tebe." ušklíbla se.
,,Na co narážíš?"
,,Na spoustu věcí. Jo Sasuke dostal ten dárek a vyřídila jsem mu tvůj vzkaz, který teď už moc neplatí." uchechtla se.
,,Hm, tak já mizím za bábi Tsunade."
,,Počkej, já jdu s tebou, přece se mám za tebe přimluvit, ne?" zasmála se.
,,Jo vlastně, promiň, já zapomněl." a ukázal své zoubky.
,,Ty ses vůbec nezměnil Nao." poplácala ho po rameni.
Na to se vydali do kanceláře Hokage. Ta po dlouhém přemlouvání svolila. Jen si hnědovlásek musel dávat pozor, aby se neprokecnul.
Další den na tréninku byl Kakashi kupodivu včas a s ním tam byl Nao.
,,Toto je Nao, náhrada za Naruta." řekl hned, jak přišel.
Sasuke nadzvednul jedno obočí a Sakura byla ráda, že zase budou moc chodit na mise.
,,Proč?" zeptal se černovlásek.
,,Proč co?" nechápal jejich sensei.
,,Proč prostě nepočkáme na Naruta, než se vrátí? A navíc, kde má tenhle týpek čelenku?" upozornil na fakt, že žádnou nemá.
,,Ztratil jsem ji." pokrčil rameny hnědovlásek ,,Pokud se počítá to, že jsem jí hodil do křoví." řekl si ještě v duchu.
,,Jo ták, pán ztratil. Nemysli si, že to tady budeš mít jednoduché, Naruta nikdy nenahradíš." zavrčel.
,,Nany? On se zbláznil, nebo jsem se přeslechl?" problesklo mu hlavou.
Trénovali a snažili se sehrát, no moc jim to nešlo, protože Sasuke nehodlal strpět někoho jiného než Naruta.
,,Můžu vědět, co máš proti mně?" zeptal se ho, jakmile skončil trénink.
,,Spoustu věcí, já chci Naruta v týmu né tebe."
,,Aha a můžu vědět proč?" rozhodl se dělat nechápavého.
,,Protože ho miluju, bohužel se někam zatoulal a já nevím kde."
Vůbec netušil, že se mu teď nepřímo vyznal.
,,Hm, to musí být teda šťastný ogar." pokyvoval ze srandy hlavou a tvářil se smrtelně vážně.
,,Byl by, kdyby to věděl. Zmizel dřív, než jsem si to stihnul uvědomit. Mrzí mě, jak jsem se k němu choval a dával mu víc najevo nenávist, než city ukryté uvnitř svého srdce. To jak je pro mě cenný jsem zjistil, až už tady s námi nebyl." zesmutněl a z kapsy vytáhl jeho čelenku, kterou pořád nosil u sebe a víc jí sevřel v dlani.
Naruto ho jen pozoroval a měl co dělat, aby se ovládal. Zatím se rozhodl mlčet.
Po pár dnech i přes Sasukeho protesty dostali misi. Měli doprovodit jednoho muže do Suny. Cesta probíhala hladce, až na cestu zpátky narazili na pár nepřátel, které velmi snadno porazili. Navíc Nao v tom boji uplatnil svoje nově získané schopnosti. Problém byl, když nechtěně použil rasengan. To se na něj začala Sakura s Kakashim dívat trochu jinak. Asi jim něco vrtalo v hlavě, ale zatím nic neříkali. A Sasuke ho ignoroval, jako všechny ostatní.
K večeru se vrátili do Konohy a zamířili si to k Hokage. Jaké to bylo zjištění, když Nao bez přemýšlení rozrazil dveře a vtrhnul Hokage do kanceláře.
,,Tak jsme zpátky bábi Tsunade." prohlásil, až potom se zarazil.
Měl štěstí, že tam byla Ino, ale s ní tam byl i zbytek jejího týmu.
,,Nao, jak jste dopadli?" zeptala se rychle, aby zakecala předchozí událost.
,,Skvěle, dalo by se říct."
,,Chci vysvětlení." podíval se Kakashi směr Ino.
Ta už věděla, že je zle a Nao se tvářil neurčitě.
,,Čeho?" dělala, že jí nic nenapadá.
,,Co je zač? Ne jen, že umí rasengan, ale taky oslovil Hokage-sama "bábi Tsunade", a pokud si dobře vzpomínám, tak takhle oslovoval jen Naruto. Nechcete mi něco vysvětlit vy dva?" nadzvednul jedno obočí.
Nao jen nezúčastněně pokrčil rameny. Najednou se ozvalo puf, a v hnědovláskově oblečení stál Naruto a smál se.
,,Dlouho jsme se neviděli, co? Ale musím říct Ino, že mě ta hra už pomalu přestávala bavit." usmíval se na všechny kolem.
,,Ino tys věděla, že je to Naruto?" vykřiknul Shikamaru.
,,Jo. Toto tvůj mozek stihnul zpracovat až teď? Já ti říkala, že moc přemýšlíš." a taky se dala do smíchu.
,,Může mi to někdo vysvětlit?" zvýšila hlas Hokage.
,,Ale jistě, Naruto začni, já to když tak dopovím, až budeš chtít zmizet před určitou osobou." a smála se dál.
Naruto se podíval po všech a jeho pohled se zastavil na Sasukem, který se stále na něj díval jako na zjevení.
,,No co, potřeboval jsem si provětrat hlavu. Už mě nebavilo předstírat, a neustále soutěžit se Sasukem. A jak byla mise, nechtěně jsem se zapomněl a neodbočil jsem, když jsem si to po hodině uvědomil, rozhodl jsem se, že už se k nim nevrátím. Stejně jsem chtěl jednou zmizet, tak jsem to neřešil. Zahodil jsem čelenku a přemístil o několik kilometrů dál. Koupil jsem si nové oblečení a to staré jsem spálil. Nakonec jsem se dostal do Mlžné, kde mě po měsíci našla Ino. Né že by mně hledala, já jsem se jí rozhodl dobrovolně ukázat." dal si ruce za hlavu.
,,Domluvil jsem se s ní, že až budete hledat nového člena do týmu, tak se vrátím jako Nao, který už jsem delší dobu byl. No a to přišlo dřív, než jsem myslel." dokončil svůj proslov.
,,Ino kolik si toho proboha věděla?" zeptal se Shikamaru.
,,Docela dost. Věděla jsem už dávno o jeho plánech, jen jsem nečekala, že to opravdu udělá, proto jsem nebyla nijak překvapená, jen mě dostalo to s tím oblečením, jinak jsem Naruta v Mlžné poznala jen díky tomu, že na mě kývnul." usmívala se.
,,To vysvětluje to tvoje divné chování." pokýval hlavou Chouji.
,,Stále to nechápu." ozvala se Sakura.
,,Co přesně?" zeptal se Naruto.
,,Co s tím měl společného Sasuke?" upřesnila otázku.
,,Ach jo, musím vysvětlovat?"
,,To víš, že ano." ozvala se Hokage.
,,Moje duše se pomátla a zamilovala se do něho a já si ty city přiznal, takže pro mě bylo velmi těžké dělat, že ho nenávidím. Chtěl jsem odejít, abych na něj mohl zapomenout, jenže se mi to nějak nepovedlo. I když jsem měl moc práce přes den a nemyslel na něj, stejně se mi vloudil do snů." snažil se to zkrátit.
Teď už na něj opravdu všichni třeštili oči, akorát Ino se stále tvářila normálně.
,,Neříkej, že si věděla i tohle?" díval se na ni zvláštně Shikamaru.
,,Věděla, jelikož jsem z něho před pár měsíci dostala úplně všechno. Tak se nediv, že jsem si v jistých věcech byla jistá."
,,Můžu už jít?" přešlápl nervózně Naruto.
,,A kam?" zeptal se rychle Sasuke.
,,Domů, kam jinam." nechápal, na co naráží.
Na Sasukem bylo vidět, že si oddychnul. Vytáhl z kapsy čelenku a podal jí Narutovi.
,,Fakt nechápu, jak jsi ji mohl mít neustále u sebe. A jo vlastně, už si vzpomínám na ten důvod." zazubil se, na to hned zmizel, protože viděl, jak se Sasuke napřahuje, že mu jednu vrazí.
,,Takže abychom to shrnuli, ty si už o mě nestála, protože jsi věděla, že mě Naruto miluje a chovala si se divně protože si věděla celou tu dobu, co se děje?" zeptal se Sasuke.
,,Jo no, chápat to takhle můžeš. A myslím, že by si měl jít za ním, než se zase rozhodne zdrhnout." pokrčila rameny, že jí to moc nezajímá.
,,Co?" na to tam už taky nebyl.
,,Blbec." smála se nahlas.
Sasuke se objevil ani ne metr od Narutova baráku a pořádně, aby jeho příchod blonďák slyšel, zabouchal na dveře.
,,Potřebuješ něco Sasuke?" otevřel mu.
,,Jsi snad jasnovidec, jak jsi věděl, že jsem to já?" usmál se.
,,Naprosto normálně, nikdo jiný by se mi nechtěl dobýt do baráku a nechtěl by mě tak strašně moc vidět." pokrčil rameny.
,,Aha. A toto jsi čekal taky?" zeptal se a na to ho políbil.
,,Jo." zazubil se a vrátil mu to.
Než se nadál Sasuke mu vrátil do vlasů jeho čelenku, kterou si v tom spěchu, před několika minutami nevzal a vetřel se mu do domu.
Ino to všechno sledovala z povzdálí a opravdu se hodně nasmála jejich chování, ale taky byla šťastná, že to všechno dobře dopadlo. A naše Sakura se musela smířit s tím, že u Sasukeho opravdu nikdy šanci mít nebude.

THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 minaky minaky | Web | 21. prosince 2013 v 21:43 | Reagovat

uf, to bolo ale dlhé :). Bolo to krásne :) !

2 Zuzanka Zuzanka | Web | 22. prosince 2013 v 10:04 | Reagovat

[1]: díky...

3 Misha Misha | E-mail | Web | 22. prosince 2013 v 21:58 | Reagovat

docela pěkné :-)

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 22. prosince 2013 v 22:41 | Reagovat

[3]: díks...

5 Janča-san Janča-san | Web | 25. prosince 2013 v 11:44 | Reagovat

celkom pekné :) a zaujímavé :)  a ideš pokračovať v yaoi poviedkach? :)

6 ainokio ainokio | Web | 25. prosince 2013 v 22:50 | Reagovat

hezký :).. ale na tvoje sasusaku to nemá :)

7 naruto109 naruto109 | Web | 26. prosince 2013 v 16:04 | Reagovat

ahoj máš rád/a Fairy Tail?chtěl/a bys do tohoto světa?být ve svém vysněném cechu?tak neváhej a přidej se http://rpg-fairy-tail-hra.blog.cz/

8 Aki-chan Aki-chan | Web | 27. prosince 2013 v 11:41 | Reagovat

Mne sa to veľmi páčilo..pridaj ešte niekedy nejaké yaoi.

9 Zuzanka Zuzanka | Web | 27. prosince 2013 v 11:42 | Reagovat

[7]: díky.. a myslím, že občas něco napíšu... :D

10 Ady-chan Ady-chan | 1. ledna 2014 v 19:06 | Reagovat

Háleluja :D Zuzanka nám napsala moc krááááásný shounen-ai.Určitě ho piš častěji, jde ti to :D

11 Zuzanka Zuzanka | Web | 1. ledna 2014 v 23:39 | Reagovat

[10]: děkuju Ady-chan...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama