Kdo vyhraje

22. února 2014 v 19:15 | Zuzanka |  Jednorázové dílyJmenuju se Sasuke Uchiha a jsem... nebo spíš tak, můžu se nazvat idolem všech dívek. Ale žádná se mi nelíbí, až na Sakuru, moji týmovou partnerku. Ta je taky do mě blázen, jenže já si vždy na tváři udržuju ledovou masku, takže si myslí, že jí nemám rád. Ale i přes to, zájem o mně nikdy neztratila. Problém je v tom, že má o ni zájem Naruto. ten ani neví, že se líbí Hinatě, a že ho miluje. Je tak zaslepený Sakurou, že si toho snad nikdy nevšimne. Proto se stal mým rivalem. Sakura si myslí, že se neustále předháníme kvůli tomu, abychom zjistili, kdo je z nás lepší. Kdyby jen věděla, jak se mýlí. Když není v dosahu, většinou se s Narutem hádám. Já věčně tichý a zamlklý typ člověka se hádám. Blonďák ze mě musí mít srandu. Ale teď zpátky do reality, přec jen máme trénink. Sakura má jako vždy rozpuštěné vlasy, které ve větru tvoří nádherný závoj. Co to tady zase třepu. Kakashi už tu dávno je a zadal nám, že se máme naučit koncentrovat chakru. Je to vážně nuda a otrava. Myslím, že by přesně tohle řekl Shikamaru. Najednou dostal Naruto po hlavě od Hatakeho, protože ten blbec totiž usnul.
,,Tak pro dnešek by to stačilo. Sasuke, Sakuro můžete jít domů a ty Naruto si ještě hodíš kolečko okolo Konohy." řekl Kakashi.
,,Naný?" vykřiknul.
,,Neprotestuj nebo jich budeš mít deset." zavrčel jeho sensei.
,,Jo to máš z toho, že usínáš při tréninzích." rýpnul si černovlásek.
,,A Sasuke tobě aby to nebylo líto, si dáš taky jedno. A jestli to odbudete, budete měsíc v týmu s Leem." řekl Hatake a radši hned zmizel.
Sasukeho výraz byl vražedný. To zas dopadnul, příště bude jazyk radši držet za zuby. Když se pak porozhlédl, zjistil, že Sakura je už dávno pryč.
,,Tak jdem ne? Nechci být měsíc v týmu s Leem." řekl mladý Uchiha.
,,Jo, běžíme, ani mě ta představa není příjemná." na to se oba rozeběhli.
Za hodinu to měli splněné. Ani jeden z nich neměl náladu se hádat ohledně Sakury. Byli tak unavení, že byli rádi, když došli domů a praštili sebou do postele, nebo na nejbližší volné místo, kde se dalo spát.

Mezitím za sídlem Hokage

,,No makáme Sakuro, s takovou se z tebe nestane skvělá kunoichi a medic ninja." snažila se jí popohnat Tsunade.
,,Vždyť já se snažím." řekla udýchaně a znovu zaútočila na blondýnku.
Ta jí ale uhnula a ona to pěstí napálila do stromu, po kterém pomalu nic nezbylo.
,,No vidíš. Zlepšuješ se, ještě chvíli a budeš schopná zbourat barák, jako domeček z karet a zem roztrhnout, jako při zemětřesení." Hokage se jí snažila aspoň trochu podpořit, když už z ní udělala svoji žačku.
Sakura se jen usmála a dál se soustředila na techniky, které se v poslední době naučila. Nechtěla být pořád tou slabou, kterou musí Sasuke s Narutem pořád ochraňovat a být na obtíž. Doufala, že si jí pak aspoň trochu bude mladý Uchiha všímat.
Trénovala až do setmění, než ji Tsunade pustila domů, aby si odpočinula. Stejně další den měli mít misi, a co by tam dělala bez chakry? Takže měla naordinováno umýt se, zalehnout a spát, aby ráno vstala.
Další den čekala jako první před branou Konohy. Za necelých pět minut se na obzoru objevil i Naruto, který se jako vždy hádal se Sasukem. Ale než k ní ti dva došli, umlkli, takže nezjistila, o čem to bylo tentokrát.
,,Kde vězí Kakashi-sensei? Už tady měl dávno být." stěžoval si blonďák.
,,To sis ještě za tu dobu nezvyknul, že chodí neustále pozdě?" povzdechla si růžovláska.
,,To musí být neustále tak hyperaktivní?" ptala se sama sebe v duchu.
,,Jo." řekl najednou Sasuke a ti dva se na něj nechápavě podívali.
,,Ty mi čteš myšlenky nebo co?" usmála se Sakura.
,,Ne. Já jsem jen právě něco vymyslel." tvářil se dost záhadně.
Ani jeden z jeho týmových partnerů netušil, co ho právě teď napadlo tak osvíceného, že mu oči září jako hvězdy na noční obloze.
,,Beztak to má něco dočinění se Sakurou." vrtalo Narutovi hlavou.
Po pár minutách se tam objevil i Kakashi, a tak už konečně mohli vyrazit. Měli po cestě vyzvednout určitou osobu a doprovodit jí do Vodopádové. Tu osobu měli vyzvednout v Suně, a cesta tam zabere minimálně tři dny. Takže měl černovlásek dost času na to, aby uskutečnil svůj plán. V té době ještě nikdo z nich ale netušil, jak se ta mise zvrtne.
Skákali po stromech, aby jejich cesta byla rychlejší. Zastavovali se jen na chvilkový odpočinek a jídlo s pitím. K večeru se utábořili. Naruto a Sasuke měli na starost ulovení pár ryb z nedaleké řeky a Sakura dřevo na oheň. Kakashi, ten jen hlídal věci a četl si svoji oblíbenou knížku Icha Icha. Když byli všichni tři zpátky, začala připravovat večeři, ala opečené ryby na ohni.
Rozdělili si hlídky a po jídle zalehli ti, co právě neměli hlídku. První byla Sakura, potom Naruto, Kakashi a Sasuke. Strážení těch prvních třech uběhlo dost pomalu. Ale černovláskovi to ubíhalo rychle.
Sedl si vedle spící Sakury a začal si hrát se spodní částí jejích dlouhých vlasů, aby jí nevzbudil. Když už začalo svítat, tak toho nechal a přesedl si jinam. Hodně daleko od ní, aby neměla nějaké podezření, že je něco jinak.
Za chvilku se probudil Hatake a tak museli i zbylí dva členové vstávat. Nasnídali se a vyrazili dál na cestu. Skákali po stromech až do oběda, kdy si dali pauzu a doplnili energii. Počítali, že jestli budou dál pokračovat tímto tempem, budou zítra na oběd v Suně. Doplní zásoby a i s tou osobou budou dál pokračovat do Vodopádové.
Jakmile si odpočinuli, vydali se dál po stromech do Suny. K večeru udělali to samé, co předchozí den, akorát si prohodili hlídky. Na další den, v odpoledne, opravdu dorazili do Suny. Došli si na oběd a pak vyrazili za Kazekagem, tedy Gaarou, u kterého měla být ta osoba.
Došli před jeho kancelář a zaklepali.
,,Dále." na to vstoupili do místnosti.
,,Ahoj Gaaro." ozval se jako první Naruto.
,,Vítám vás tady." usmál se.
Naruto se mu zdál stále stejně ztřeštěný, jako když ho viděl naposledy.
,,Tak, kde je ta osoba?" zajímal se Kakashi.
,,Přijde až ráno. Objednal jsem vám hotel na přespání, abyste si pořádně odpočinuli. Říká se, že kdo doprovázel tu osobu, tak to potřeboval." řekl červenovlásek.
,,Proč?" zeptal se Sasuke.
,,Protože se pokaždé při těch doprovodech děly zvláštní věci, které si doposud nedokáže nikdo vysvětlit. Tak si dávejte pozor a hlídejte si záda." varoval je.
,,Díky za rady a my se jdeme ubytovat." prohlásil Kakashi a na to odešli do hotelu, do kterého je poslal Kazekage.
Měli pokoje po dvou, čehož chtěl využít jak Naruto, tak Sasuke. Ale oba dva měli smůlu, protože jejich sensei prohlásil, že na tohle ještě nejsou zralí a tak Saky skončila na pokoji s Kakashim, který si jí nevšímal a četl si na posteli svoji oblíbenou knížku. Sakura ta si zalezla pod peřinu a za pár minut nevěděla o světě. Uchiha s Uzumakim se na pokoji zase hádali ohledně Sakury. Ta neměla ani ponětí, že by s ní chtěl být černovlásek na pokoji, protože než by to zjistila, Hatake už rozhodl.
Další den už za rozbřesku vstávali, kvůli tomu, že Kakashi tak rozkázal. Zamířili si to po snídani za Gaarou, kde vyzvedli tu osobu, rozloučili se s ním a odešli. Tentokrát šli směr Vodopádová.
,,Jak se jmenujete?"zeptala se růžovláska.
,,Koi a vy?" a podíval se po všech.
,,Já jsem Sakura, toto je Naruto, Sasuke a Kakashi." odpověděla mu, ale tím, že mu řekla jejich skutečná jména, byli ztraceni v jeho hře, kterou si kdysi vymyslel, aby se nenudil.
Po pár minutách už zahájil svůj plán. Do jejich těl umístil kousek svojí chakry, aby je mohl ovládat.
Jak pokračovali po cestě, díky tomu kousku pomalu zjišťoval, na čem jim záleží, co mají rádi a spoustu dalších věcí. Usmyslel si, že když černovlásek s blonďákem mají tajné rozepře ohledně Sakury, tak ji donutí proti sobě bojovat. Kakashimu nechá zmiznout jeho úchylnou knížku, ale u Sakury si nevěděl rady, jelikož zatím u ní nenašel žádnou slabinu.
Růžovláska přemýšlela nad tím, co říkal Gaara, páč se jí ten člověk zdál naprosto normální. Jenže si to přestala myslet, když jí její druhé já upozornilo, že se jí něco dostalo do těla. Zablokovala si svoji mysl, aby ten dotyčný nedostal to, co chce. Docela se začala bát o ostatní, protože ti takové štěstí mít nemuseli.
Najednou se Hatake leknul, nikde nemohl najít svou knížku. Přemýšlel, jestli jí po cestě ztratil, ale to se mu zdálo nepravděpodobné. Sasuke s Narutem se z ničeho nic začali hádat a Sakura nevěděla, jak je má uklidnit. Netušila, že to má něco společného s Koiem. Z hádky ti dva přešli do soutěžení, zbytečně plýtvali a spotřebovávali svoji chakru. Což té osobě vyhovovalo. Pak ho napadla šílenost, že by mohl Sakuru přinutit být jeho. Začal střádat plány, jak to udělá. Vnutit se jí nechtěl a navíc ještě musel kontrolovat, jestli mu vychází i jeho ostatní plány.
,,Už toho vy dva nechte." zavrčela Sakura a praštila je oba současně po hlavě.
Ale né moc, aby jim neublížila.
,,Ale Saky, Sasuke si začal." bránil se blonďák.
,,Jo jasně." řekl naštvaně černovlásek a šel napřed.
,,Co se to děje? Proč mám najednou takovou náladu a chování? Tady je něco špatně. I Kakashi se chová divně." přemýšlel, jak Sasuke, tak Naruto.
Ale z nějakého důvodu se jim pak ta myšlenka vytratila z hlavy. A během pár minut zase byli v sobě. Sakura si jen povzdechla.
K večeru se utábořili, jenže ani Naruto, Sasuke a Kakashi nemohli spát. Koi se divil, že Sakura usnula, ale prozatím se to rozhodl neřešit. Však ona se mu podvolí. Chce to jen čas. Přes noc Kakashi hledal svojí knížku a černovlásek s blonďákem se hádali. Koi dumal nad růžovláskou, jakým způsobem ji dostane a proč mu u ní nic nevychází.
,,Však ona je tady nějaká cesta." říkal si v duchu Koi.
Další den ráno se vydali dál na cestu. Ještě jim zbývalo asi sto kilometrů, než dorazí do cíle. Kakashi byl úplně mimo a tak se Haruno strachovala, jestli budou v pořádku, kdyby na ně někdo zaútočil. Koi se tvářil, jako by se nic nedělo, jen z nich měl občas velkou legraci. K odpoledni Sakura rozhodla, že si odpočinou a nají se, aby jim za chvíli nedošly síly. Protože podle původního plánu, měli dneska ujít padesát kilometrů a zatím měli za sebou ani ne dvacet.
Sotva ale byli po jídle, se do sebe pustili Sasuke s Narutem, o to koho bude růžovláska. Prý ten kdo vyhraje, tomu bude patřit. Koi se začal šíleně smát a Sakura si toho všimnula. Kakashi ten zasáhnout nemohl, protože stále hledal svoji knížku a ta osoba je měla v plánu, aspoň někoho připravit o život.
Nakonec, když už ti dva byli na pokraji sil, Haruno zasáhla. Všimla si, že je Koi ovládá a už jí došlo, kdo se předtím v ní chtěl šťourat.
Naštvala se a rozešla se proti němu se sladkým úsměvem. Koi už se začínal radovat, že mu to vyjde, ale růžovláska ho překvapila. Těsně před ním se zastavila a probodla ho pohledem.
,,Shanaroo." zařvala s chakrou nashromážděnou v ruce.
Pořádně ho praštila, až se zastavil o nejbližší strom. Bohužel ho praštila tak sině, že skončil v bezvědomí.
,,Hups." řekla si pro sebe.
Naruto, Sasuke a Kakashi se začali kolem sebe nechápavě rozhlížet. Viděli Sakuru se usmívat a Koie na zemi v bezvědomí. Vůbec nepobrali, co dělali, nebo proč jsou na pokraji sil. Na nic z toho, co se stalo, si nepamatovali.
,,Co se stalo?" zeptal se jako první černovlásek.
,,Ále." protáhla růžovláska ,,Koi vás už nějak od včerejška ovládal. Udělal si z vás hračky, s kterými se bavil." vysvětlila zkráceně.
,,V tom případě nechápu, jak to že se mu to nepovedlo u tebe." řekl Naruto.
,,Protože mě varovalo moje druhé já před nějakým šťouralem a tak jsem si blokla mysl, tak aby se do ní nedostal."pokrčila rameny.
,,A proč jsme my dva tak zřízení?" ukázal na sebe a Naruta Sasuke.
,,Protože jste bojovali o jednu dívku." odpověděla mu.
,,A kdo vyhrál?" zajímal se Naruto.
,,Jelikož než jste se stihli navzájem zabít, jsem vás z toho dostala, tak asi já." usmála se.
,,Hm." řekl Uchiha a podíval se na Koie.
,,Jen nechápu, jak jsi tohle udělala." dodal po chvilce a ukázal na osobu na zemi.
Sakura pokrčila rameny a zamířila si to k nejbližšímu stromu. Nashromáždila chakru a praštila do něj. Strom se skácel k zemi. Uchiha, Uzumaki a Hatake se na ni dívali s otevřenou pusou.
,,No co. Trénink s Tsunade-sama." řekla nezaujatě.
,,Aha." řekli ti tři naráz.
,,Myslím, že bude lepší Koie přemístit do Vodopádové a pak jít konečně domů. Protože si nemyslím, že je dobrý nápad s ním i nadále cestovat." řekla Sakura.
,,To není špatný nápad." pochválil jí její sensei a vzal jejich svěřence.
Na to s ním zmizel. Objevil se ve Vodopádové, donesl ho do nemocnice, kde jim všechno řekl a přemístil se zpátky k jeho týmu.
,,Hotovo, jde se domů." oznámil jim.
,,Hai." řekli naráz.
Cesta jim měla trvat přibližně čtyři dny, jelikož toho moc neušli. Hatake si četl po cestě svoji knížku a zbytek mlčel. Sasuke s Narutem přemýšleli, o kterou dívku bojovali. A Sakuře se honilo hlavou proč o ni. K večeru se utábořili, rozdělili hlídky a konečně si šli pořádně odpočinout. K ránu po snídani znovu vyrazili na cestu.
Nakonec se po nějaké době dostali do Konohy. Podali hlášení a rozešli se domu. Naruto po cestě potkal Hinatu, která sebrala odvahu a vyznala se mu. Naruto na ni třeštil oči.
,,Promiň já si nikdy nevšimnul." omluvil se jí.
Ti dva to spolu dali dohromady a už jenom přáli Sasukemu a Sakuře ať se jim to povede.

,,Počkej." zavolala růžovláska na mladého Uchihu.
,,Potřebuješ něco?" řekl jí chladně, i když si chtěl nafackovat.
,,Jasně, náš pán mraznička." ušklíbla se a dál pokračovala ,,Ty k sobě nejsi moc upřímný, že?"
,,Proč myslíš?" nechápal, na co naráží.
Povzdechla si ,,Vím, že to jak se ka mně chováš, nemyslíš vážně."
,,Jak jsi na to přišla?" díval se na ni jako na zjevení.
,,Protože jinak by si o mně s Narutem nebojoval."
,,Hm. A co chceš tedy slyšet." zavrčel.
,,To co ke mně doopravdy cítíš. Protože já tě miluju." řekla naprosto klidně.
Chvíli bylo naprosté ticho. Černovlásek přemýšlel, jestli jí to má už říct anebo stále mlčet a chovat se, že se nic neděje.
,,No nic, asi se to nedozvím. Až budeš mít jasno, tak si mě najdeš." na to složila jednoduchou pečeť a zmizela.
,,Co myslela s tím hledáním?" přemýšlel.
Další den měli volno, takže se ti dva neviděli. Sasuke potkal jen Naruta s Hin. Docela se divil, že se ti dva dali dohromady, ale zároveň byl rád, že mu Naruto nebude stát v cestě.
Jenže když měli mít trénink, Haruno se nedostavila.
,,Jak to že tady není Saky?" ptal se Sasuke právě příchozího Hatakeho.
,,Asi tě zklamu Sasuke, ale Sakura ode dneška s námi už netrénuje." odpověděl mu Kakashi.
,,Proč?" podivil se Naruto.
,,Protože se Hokage-sama rozhodla, že jí bude mít ode dneška na starost." to oba dva velmi překvapilo.
,,Sakura tady už nebude? A to jako budeme jak chodit na mise?" honilo se klukům hlavou.
,,Na mise bude ale chodit s námi." řekl jejich sensei, jakoby jim četl myšlenky.
,,Jinak další mise je za týden." řekl ještě po chvilce.
Pak začali trénovat.
Sasuke musel čekat celý týden, než jí konečně zase viděl.
,,Sakuro." zašeptal jí ze zadu do ucha a obejmul jí.
,,Potřebuješ něco Sasuke?" zeptala se překvapeně.
Tohle od něj nečekala.
,,Ani ne. Jen to byla bez tebe hrozně dlouhá doba." stále šeptal do jejího ramene, protože si na něj položil hlavu.
,,A?"
,,Miluju tě a chci, abys mi dala šanci." řekl na jeden výdech.
,,Neslyšela jsem." škádlila ho s úsměvem.
,,Miluju tě." řekl mnohem víc hlasitěji.
,,Myslím, že ti tu šanci nakonec dám." otočila se na něj a políbila ho.
A tak se i ti dva dali konečně dohromady.

THE END
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 22. února 2014 v 20:10 | Reagovat

perfektná poviedka vážne úžas.

2 Zuzanka Zuzanka | Web | 22. února 2014 v 20:17 | Reagovat

[1]: děkuju... :D

3 Janča-san Janča-san | Web | 24. února 2014 v 20:03 | Reagovat

táto poviedka mala taký zvláštny nádych, neviem to poriadne vysvetliť....:) strašne sa mi páčila, čítala som si ju 2krát po sebe ;)

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 25. února 2014 v 7:38 | Reagovat

[3]: díky...

5 Misha Misha | E-mail | Web | 25. února 2014 v 19:48 | Reagovat

hned ten začátek mě rozesmál, jak Kakashi řek Narutovi, ať si dá kolečko kolem Konohy...a Sasuke se mu výsmál, tak musel běžet taky...z toho jsem fakt nemohla :-D...jinak krásné zakončení...vůbec jsem nečekala takový úžasný děj...měla bys psát jednorázovky častěji :-) ;-)

6 Zuzanka Zuzanka | Web | 25. února 2014 v 21:56 | Reagovat

[5]: díks... :D

7 Ady-chan Ady-chan | 26. února 2014 v 10:54 | Reagovat

Moc se ti to povedlo.Promiň že to komentuju tak pozdě :D Souhlasím s Mishou..ten začátek byl bombastickej :D Moc hezká povídka :3

8 Zuzanka Zuzanka | Web | 27. února 2014 v 16:50 | Reagovat

[7]: díkes...

9 Hin Hin | E-mail | Web | 28. února 2014 v 22:04 | Reagovat

Ahoj, veľmi rada by som spriatelila, ale neviem, kde sa mám zapísať. :/ :)

10 Zuzanka Zuzanka | Web | 1. března 2014 v 18:12 | Reagovat

[9]: jo klidně.. :D budu ráda...

11 Adik Adik | Web | 14. března 2014 v 13:24 | Reagovat

tak to se ti povedlo =D

12 Zuzanka Zuzanka | Web | 18. března 2014 v 15:03 | Reagovat

[11]: dík...

13 Sayuri Sayuri | Web | 22. března 2014 v 12:45 | Reagovat

ne ni zač  [12]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama