He´s gone

24. prosince 2014 v 12:00 | Zuzanka |  Jednorázové díly


Konečně jsem vykonal svou pomstu a vracím se zpátky do Konohy. Jmenuju se Sasuke Uchiha a zabil jsem jak Orochimrada, tak Itachiho. Právě teď lituju toho, že jsem zabil svého bratra, protože jsem se dozvěděl pravdu, jak to tenkrát bylo. Vběhnu do své rodné vesnice a mířím si to k Hokage. Ta budova se za celou tu dobu nezměnila. Dojdu ke kanceláři a zaklepu. Ozve se hlasité dále a já vstoupím.
,,Dobrý den Hokage-sama." pozdraví Sasuke.
,,Koho nám tu čerti nesou. Není to náhodou ten slavný Sasuke Uchiha." ušklíbla se pátá.
,,Rád bych se vrátil zpátky do vesnice a připojil jsem se ke svému týmu." poprosil slušně, i když mu cukal koutek.
,,Tak dobrá, když je to co si přeješ." pokrčila rameny a pokračovala ,,Nechám je zavolat."
Zavolala si Shizune, která začala shánět členy Týmu 7. Za nedlouho se tam vřítila Sakura celá šťastná, že je Sasuke zpátky. Černovláska málem kleplo, když se mu zavěsila za krk. Jak bylo vidět, vůbec se nezměnila. Pak přišel Kakashi, jako vždy se svojí knížkou. Uchiha vyčkával už jen na posledního člena, na kterého se těšil asi nejvíce ze všech. Jenže místo něho tam přišel nějaký černovlasý klučina, kterého neznal.
,,Tak Kakashi vrací se zpátky k vašemu týmu Sasuke, takže v nejbližší době můžete očekávat nějakou misi." řekla Hokage.
,,Počkat a kde je Naruto?" vyhrkl Sasuke.
Nelíbilo se mu, že tam není.
,,Naruto? Kdo je Naruto?" nechápala Sakura.
A ostatní na něj hleděli nechápavě.
,,Naruto Uzumaki, ten co s námi byl v týmu. Toho černovláska ani neznám. Kde ten věží?" bránil se Sasuke.
,,Toto je Sai, je ve vašem týmu už dva roky. A jestli myslíš toho blonďáka, co s vámi býval, ten tady není. Asi před dvěma lety zmizel. Někteří už na něj zapomněli, jako například tady Sakura. Vlastně ta je jediná, která na něj zapomněla." odpověděla mu Tsunade.
,,M-moment, jak zmizel?" Sasuke potřeboval znát odpovědi.
Tsunade jen pokrčila rameny.
,,Nikdo do teď neví, proč odešel, nebo kam. Prostě se jednoho krásného dne sebral a zmizel." ozval se po dlouhé době mlčení Kakashi.
,,Myslím, že ho nejdřív najdu, než se vrátím k týmu." prohlásil Sasuke.
,,To nepůjde, stejně ho nenajdeš. My už ho hledali a jediné co jsme našli, bylo jeho roztrhané oblečení od krve. On je už nejspíš mrtvý Sasuke. Nikdo ho už nikdy od té doby neviděl." zavrhla jeho přání Tsunade.
Ve skutečnosti tušila, že jedna nebo spíše dvě osoby ví, kde se Naruto nachází, ale ty mlčely. Slíbili mu, že to nikomu neřeknou. Pátá jen věděla, že byl vážně zraněný. Svoji ninjovskou pásku nosí stáhlou přes pravé oko, aby zakryl ten šrám, který se táhnul přes jeho oko. Ve skutečnosti dokonce znala i důvod proč odešel. Chtěl totiž ochránit vesnici před Akatsuki, která po něm šla kvůli Kyuubimu a chtěla na vesnici zaútočit.
,,Naruto je prohlášen za mrtvého. On se už nevrátí." dořekla Tsunade to co nakousla.
Sasuke čím dál víc blednul. Začal si vyčítat, že vůbec odešel, kdyby totiž zůstal, byl by tu i Naruto, jeho Naruto. I když Uzumaki vůbec netušil, co Sasuke ve skutečnosti k němu cítí. Protože blonďáček si myslel že ho Uchiha nenávidí, ale opak byl pravdou. Sasuke Naruta miloval, ale nikdy mu to neřekl. Teď toho litoval.
Tsunade je nakonec z tama slušně vyhodila a povzdechla si. Moc jim Naruto chyběl. Černovlásek si to zamířil k sobě domů a přitom musel snášet Sakuřiny neustálé řeči. Ta mu prostě nemohla dát pokoj.

Někde jinde, uprostřed hlubokého lesa

,,Ahoj Naruto, neseme ti jídlo." pozdravil ho Kiba a Akamaru jen štěknul.
Kiba ho za pomocí Akamara našel, tenkrát s ním byla i Ino, díky které Naruto ještě stále žil.
,,Zdar Kibo, ahoj Akamaru." oplatil mu to blonďák a psa podrbal za ušima.
,,A mně nepozdravíš? Přišla jsem se na tebe podívat a zkontrolovat tvůj stav." ozvala se Ino.
,,Ahoj Ino, taky tě rád vidím." usmál se.
Nikdy netušil, že se zrovna s těma dvěma tak moc skamarádí. Dokonce díky tomuhle se Kiba s Ino dali dohromady. Tvořily podle Naruta nádherný pár.
,,Tak co je nového ve vesnici?" zeptal se zvědavě Naruto.
Oni byli jediní, kdo mu mohl říct novinky z jeho milované vesnice, po které se mu tak moc stýskalo, ale nemohl se vrátit. Zatím ještě ne. Až nastane podle něho správný čas, tak se vrátí. Ale to bude muset ještě hodně zesílit.
,,Co je nového?" zamyslela se Ino.
,,No Sasuke se vrátil a Sakura se kvůli tomu může zbláznit." pokrčila rameny.
,,S-sasuke je zpět?" vytřeštil oči Naruto.
Už ani nedoufal, že ten se někdy vrátí.
,,Je jen stále nechápu, proč se vrátil. Zatím se jen přidal zpátky k týmu a..." odmlčela se.
,,A?" zajímal se Uzumaki.
,,A ptal se na tebe. Hrozně moc se diví, že tam nejsi. Prej byl smutnej a chtěl tě začít hledat. Naštěstí mu to Tsunade zatrhla." doplnil Ino Kiba.
,,Hmm." řekl zamyšleně Naruto.
Proč se o něj najednou zajímá? Vždyť ho přece nenávidí, a nebo že by se až tam moc seknul?
Z přemýšlení nad Sasukem ho vyrušila Ino.
,,Vyhrň si tričko, ať se na tebe můžu podívat a ty se pak můžeš jít zatrénovat s Kibou." usmála se na něj blondýnka.
Tušila nad čím asi přemýšlel.
Naruto je přikývl a sundal si tričko. Ino si prohlédla jeho jizvy, byly příšerné, ale s nimi už nic udělat nemohla. Ona potřebovala zkontrolovat jeho hrudník, kvůli zlámaným žebrům, které si před nedávnem zlomil, kvůli tomu, že spadl ze stromu, když vyváděl voloviny. Holt celý Naruto, ten se nepoučí. Ino ho prohlédla.
,,Vypadá to dobře, hojí se to rychleji, než jsem si myslela." prohlásila.
,,Ještě aby ne, když mi rány pomáhá hojit Kyuubi." usmál se blonďáček.
To byl asi jeden z mála důvodů, proč měl Kyuubiho rád. Jelikož mu začal pomáhat a Naruto už dokázal ovládat i jeho chakru, kterou mu občas propůjčil.
Když prohlídka Naruta skončila, šel si zatrénovat s Kibou, aby nevyšel ze cviku. Jakmile měli ti dva namířeno pryč, Ino si vzpomněla, že chtěla Uzukamimu ještě něco říct.
,,Naruto nechtěl by ses už vrátit do vesnice? Byl bys u Kiby. Nikdo by nemusel vědět, že jsi zpátky. Stejně pro ně už jsi dávno mrtvý." zkusila to znovu, i když už dávno znala Narutovu odpověď.
,,Díky Ino, ale to nejde. Ještě ne. Vím, že je to pro vás těžké. Zvlášť propašovat jídlo a podobně, ale já se vrátím, až mně bude vesnice doopravdy potřebovat. Nebojte, vše bude jednou tak jako dřív. Aspoň doufám." usmál se a rozloučil se s nimi obětím. Pak ti dva zmizeli v obláčku dýmu.
Naruto si povzdechl, zase sám, ale už si za ty dva roky zvyknul. Pro něj bylo normální kecat s Kyuubim. Kdyby ne, asi by se zbláznil.

V Konoze

Sasuke začal chodit na tréninky. Nesnášel Sakuru, štvala ho a to festovně. Divil se, že mu Ino dala pokoj, když jí poprvé uviděl, jediné co udělala, bylo, že ho objala na přivítanou a pak prohlásila, že už musí jít. Divná reakce na ni. Ale pustil to z hlavy. Když potkal Nejiho, zjistil, že Ino začala chodit před rokem a půl s Kibou. Už chápal proč mu dala pokoj, ale byl za to rád. O jednu střeštěnou holku méně. Stále myslel na Naruta. Přemýšlel, jestli je opravdu mrtvý a nebo Tsunade něco ví, ale nechce to povědět. Ale byl rozhodnut to zjistit, jen zjistit jak to z Hokage dostat. Zatím se bude snažit ji nenaštvat, jako by nestačilo, že ho nesnášela.
Už uběhlo půl roku, co tam Sasuke byl. Občas se mu zdálo, že se Ino a Kiba chovají divně, ale je neřešil. Pro něj byl hlavní Naruto, který tam bohužel pro něj nebyl. Už se pomalu blížily Vánoce a Sasuke byl hodně zoufalý. Zvlášť, když se dozvěděl, že Vánoce nestráví zrovna moc klidně. Tsunade totiž oznámila, že Akatsuki na ně chystají útok. A to rovnou na Štědrý den. Jaká to smůla. Ale netušil, že o tom útoku ví i někdo jiný. Tím někým byl Naruto, který se to dozvěděl díky Ino a Kibovi. Ti měli vyhlášenou pohotovost, takže za ním teď nemohli, proto Naruto svolil, že se s nimi vrátí do vesnice.
Naruto si před vstupem zablokoval chakru, aby o něm nikdo nevěděl. Na hlavě měl kapuci, aby ho nikdo nepoznal.
S Kibou a Ino vešel do Hokage budovy a zamířili si to za Tsunade. Zaklepali a po vyzvání vstoupili.
,,Dobrý den Hokage-sama vedeme posilu." promluvil s klidem Kiba.
,,Kibo, Ino, co to má znamenat? Kdo to je?" nechápala Tsunade jejich počínání a úsměvy na tvářích.
,,Neříkejte, že jste na mně zapomněla, a nebo ste mně pouze nepoznala bábi Tsunade?" promluvil někdo a sundal si kapuci.
Na blondýnku se zubil Naruto.
,,N-naruto?" Tsunade na něj udiveně hleděla a neměla slov.
Prohlížela si ho, jak moc se změnil. Měl delší vlasy, čelenku stáhnutou přes pravé oko, černé třištvrťáky a oranžové tričko.
,,Hai, přišel jsem vám pomoct ochránit vesnici. Asi jste tušila, že tito dva ví, kde jsem. Divím se, že jste to z nich nedostala." stále se křenil.
,,Vypadáš pomalu jako Kakashi. Taky má pásku přes oko." konečně se na něj usmála.
,,Je o mně řeč?" najednou tam stál jejich sensei.
,,Zdravím Kakashi-sensei a kdyby se někdo ptal, tak tady nejsem." pozdravil Naruto.
Kakashi na něj hleděl jako na zjevení.
,,To není možné, vždyť..." nedopověděl, pátá ho přerušila.
,,Jak vidíš, tak je to možné. Já jsem taky ráda, že je zpátky. Jen zůstává otázka, kam ho schováme do útoku." přemýšlela při tom.
,,Budu u Kiby. Už jsme tak dávno domluvení." odpověděl jí na to blonďák.
,,Fajn tak můžete jít. Já mám ještě spoustu práce. A Kakashi, ty mlč. Kdyby se to dozvěděl Sasuke, nechci vědět, co by udělal." řekla Tsunade a Ino, Kiba a Naruto z tama vypadli.
Jen Kakashi tam ještě zůstal.
,,A můžu vědět, proč to jeho týmu nemůžu říct? Stejně to v blízké době zjistí." nechápal Kakashi.
,,Prostě mlč. Naruto je mrtvý, pamatuješ ne?" usmála se.
Kakashi nakonec pokýval hlavou, že rozumí a na to zmizel.

A byly tu Vánoce. Padal sníh a nijové z vesnice stáli před ní, aby jí mohli ochránit před Akatsuki. Vesničané byli schovaní a doufali, že to brzy skončí. Akatsuki už nebylo mnoho, ale stále byli nebezpeční.
Všichni co tam byli, přemýšleli, jak to asi dopadne. Ale to netušili, že Naruto má v plánu něco jiného.
Bez svých přátel zamířil naproti Akatsuki. Potkal se s nimi asi pět kilometrů od vesnice. Nebo spíš je tam čekal. Za pomocí Kyuubiho tam na ně nastražil past, do které se chytli. Každého z nich zasáhl rasengan a vážně je zranil. Ani jeden z organizace to nechápal.
,,Překvapeni, že stále žiju?" vylezl zpoza stromu Uzumaki.
,,Ty..." pěnil Pein, ale svíral se v bolesti.
,,Co já, jen vám oplácím laskavost. Já zemřít nechci a svoji vesnici taky ohrozit nechci. Jestli chcete žít, tak vypadněte a nechte nás na pokoji, nebo vás opravdu zabiju." řekl jim s klidem.
,,Je vidět, že si opravdu zesílil." prohlásil Hidan.
,,Ani bych neřekl. Tak jaké je vaše rozhodnutí?" zeptal se znovu blonďák.
,,Až naprší a uschne." řekli.
Naruto jen pokrčil rameny a složil několik pečetí. Nato to místo vybuchlo. Všichni z Konohy se lekli. Jen Ino s Kibou tušili, co to byl za výbuch. Věděli, že to nezpůsobil Deidara, ale jejich kamarád. Proto se tam rozeběhli.
,,Kibo, Ino stůjte." okřikla je Tsunade, která nevěděla, proč mají takový vyděšený výraz.
,,Ten debil jedná zase na vlastní pěst. Použil tu techniku." řekl naštvaně Kiba.
Tsunade pochopila, o kom to mluví.
,,Jdeme." prohlásila a všichni se za nimi vydali.
Když dorazili na místo, byl tam jen samý prach, který pomalu sedal zpátky na zem. Jakmile sednul, začali se rozhlížet. To místo vypadalo katastrofálně. Občas zahlédli malé pozůstatky po Akatsuki, ale to bylo všechno.
,,Ty idiote vylez. Ono to není vtipný." rozkřičel se Kiba.
,,Ale mně to vtipný připadá." ozvalo se odněkud a krátce na to se před nimi objevil Naruto, který dostal od Iny, za to že je vyděsil.
,,Au tak to bolelo. A snad sis nemyslel Kibo, že se vlastní technikou nechám zabít. Na to mi to raz už stačilo. A to jsem neumíral kvůli technice." poškrábal se na hlavě.
,,Naruto, já myslela, že nám pomůžeš normálně a né že zdevastuješ půlku lesa. Byla jsem vážně ráda, když ses před pár dny vrátil a pomyšlení, že bychom tě opravdu ztratili, je příšerná." řekla Tsunade.
,,Klid bábi Tsunade. Ještě jsem se nestal šestým Hokagem. Ještě umřít nemůžu." zazubil se na ni a vyhnul se její ráně.
Ostatní jeho kamarádi na něj hleděli dost zvláštně. Nejvíc si ho prohlíželi, aby zjistili, jak moc se změnil. Vzhledově opravdu hodně, ale povahově vůbec. Nejvíc v šoku byl ale Sasuke.
,,Naruto." zašeptal nakonec.
,,Zdár Sasuke, slyšel jsem, že ses vrátil. Ino a Kiba říkali, že vyvádíš blbosti." stále se usmíval.
,,Jak Kiba a Ino?" nechápal Sasuke.
,,Kiba a Ino celou tu dobu věděli, kde jsem, páč mě tenkrát našli pomocí Akamara a Ino mi zachránila život, když jsem umíral. A pak mi nosili jídlo a říkali novinky z vesnice. Nemohl jsem se vrátit, nebo bych vesnici ohrozil a to jsem nechtěl. Tak jsem žil chvíli v ústraní, s tím že se vrátím, až mě bude vesnice potřebovat. A vrátil jsem se asi před třemi dny. Bábi Tsunade byla taky hodně v šoku, když mě viděla po dlouhé době. Akorát o tom, že jsem zpátky musela mlčet a Kakashi, který to zjistil taky." vysvětlil.
Jakmile černovlásek vstřebal všechny nové informace, vydal se k vyčkávajícímu Narutovi.
,,Chyběl si mi Usuratonkachi." usmál se a políbil ho.
Konečně cítil jeho rty.
,,Ty mně taky. Ale musím uznat, že toto jsou ty nejlepší Vánoce vůbec. A proč tady ještě stojíme? Jdeme zpátky do vesnice." řekl Naruto, když se jejich rty rozpojily.
Všichni kroutili hlavou. Byl to opravdu ten jejich střeštěný Naruto. Vrátili se do vesnice a Naruta si Sasuke odtáhl k sobě domů. Sakura ta pěnila, ale co mohla dělat. Nic.
,,Naruto?" oslovil jmenovaného černovlásek.
,,Copak Sasuke." otočil se na něj, když zaklaply dveře od Sasukeho bytu a on byl před ním.
,,Miluju tě." řekl a znovu ho políbil.
,,Vždyť já tebe taky. Jinak bych tady už nebyl." usmál se a zamířil si to s ním do Uchihovic ložnice.
Co tam se dělo, vědět už nemusíte a jestli chcete, tak si to domyslete.
A žili spolu velmi šťastně a spokojeně.

THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 25. prosince 2014 v 19:11 | Reagovat

pěkné...moc se ti to povedlo, ale Zuzko ten konec myslela jsem že chcípnu smíchy...úplně si umím představit jak to říkáš ty :-D  :-)

2 Zuzanka Zuzanka | Web | 26. prosince 2014 v 11:55 | Reagovat

[1]: díky Míši... :D

3 Aki Aki | Web | 28. prosince 2014 v 10:18 | Reagovat

Zuzanka velmi krasni dielik...viem si velmi živo predstaviť čo Sasuke s Narutom vystrajali v izbičke :-)

4 Zuzanka Zuzanka | Web | 31. prosince 2014 v 18:19 | Reagovat

[3]: děkuju...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama