Where are you?: 4 - Chybíš mi Usuratonkachi

23. června 2017 v 0:21 | Zuzanka |  Where are you?


Daiki padl do postele a hned spal jako dřevo a ve snu se mu zdálo, že je se Sasukem, takže se docela usmíval. Ino ho šla ještě zkontrolovat, aby měla jistotu, že je v pořádku, ale když ho viděla křenit se ze spaní, tak se musela holt usmát. Byl to pořád celý on, i přes to všechno, co se stalo. Teď musela ještě něco vyřešit. A tak sešla dolů do kuchyně, kde už na ni čekali její rodiče, kvůli vysvětlení, co je zač a proč ta hra.
,,Tak sem tady." řekla Ino.
,,No konečně, tak už nám to vysvětlíš? Proč to divadlo? Je pěkné, že nám na oplátku bude pomáhat. Ale pořád je tu otázka, kdo to je, a jestli mu můžeme věřit." řekla Inina matka.
,,Věřit mu můžete. Já jen chci, aby byl v bezpečí. Je to vážně složité, ale pokusím se to vysvětlit." povzdechla si.
,,Tak můžeš začít." řekl její otec.
,,Před pár měsíci zmizel Naruto, ale nezmizel bezdůvodně." odmlčela se. "Sakuře se nelíbilo, že bydlel se Sasukem po tom, co si vyhodil nechtěně dům do povětří. To ona chtěla být se Sasukem, ale Naruto jí stál v cestě. A tak se rozhodla mu začít vyhrožovat. Tím, že vyhrožovala jemu, tak s tím nic nedělal do doby, než začala vyhrožovat, že ublíží Sasukemu." na to se zastavila, nevěděla, jestli má dál pokračovat.
,,No pokračuj, my pak budeme ticho a možná vám i s něčím pomůžeme, když bude třeba, ale dokud nebudeme vědět, o co tady jde, tak s tím nebudeme moct nic udělat." pobídl jí její otec.
,,Takže Naruto se rozhodl odejít od Sasukeho a najít si nějaké jiné bydlení. Ale to už nestihnul. Sakura si najala nějaké ninji, aby se ho zbavili. Aby jí už nepřekážel, protože chtěla Sasukeho. Kvůli Narutově nepozornosti ho odtáhli za vesnici a Naruto neměl jinou možnost, než s nimi bojovat. Ale kvůli tomu, že ho poranili otráveným kunaiem, tak po chvíli upadl do bezvědomí. Sebrali mu čelenku, co měla později Sakuře sloužit jako důkaz, že je mrtvý." dokončila svoje vyprávění.
,,A ty o tom víš jak?" zeptala se její matka, se zamračeným výrazem.
,,Protože v té době jsem byla s Kibou a kvůli tomu, že se jeho pes začal chovat divně a rozeběhl se do neznáma a my museli za ním, tak jsme Naruta našli." vysvětlila.
,,A Naruto je teď kde?" zeptal se pro změnu Yamanaka.
,,No momentálně spí nahoře v pokoji." uškíbla se.
,,To je Naruto?" nejen že byli oba překvapeni, ale taky nechápali, jak to že je ještě naživu.
,,Ano je. Pomocí Akamara jsme ho s Kibou dostali do jedné chatrče, o které vím asi jen já a já sem ho tam vyléčila. Neříkám, že nemá jizvy, to má. S léčením mi pomohl Kyuubi, takže to měl přežít. Dokonce sem našla i protilék na ten jed. Takže jsme měli jistotu, že se probere, ale něvěděli sme kdy. Byli sme tam s ním asi měsíc a starali se o něho. Tady za nás byli naši kloni. Když se probudil, tak nám řekl, co se stalo. No a taky nevidí na levé oko, kvůli tomu co se stalo. Pak jsme se museli ale vrátit, a tak jsme mu tam nechali klony a jídlo. No a čas od času sme za ním přišli se podívat, jak se mu daří. No, a když se Sakura rozhodla udělat další krok, my se rozhodli, že by bylo fajn, kdyby se vrátil. Sice jako někdo jiný, ale byl by tu a mohl by zabránit dalšímu Sakuřinému plánu. O tom ví totiž asi jen on, čeho je ještě schopná." dokončila to blondýnka.
,,Takže abychom to shrnuli. Ty a Kiba jste tu měsíc nebyli, za jedinou věc, za kterou tě si můžu pochválit, je, že nikdo nepřišel na fakt, že tu nejste" usmála se její mamka, protože byla hrdá, že zvládla složitější jutsu a ještě ho udržet přes měsíc v provozu a dál pak pokračovala.
,,Za Narutovo zmizení může Sakura, která má nějaký plán, který se vám nelíbí. Uzumaki je naživu a chce tomu nějak zabránit. Možná zatím jen přihlížet, jak se situace dál vyvrbí. A tím, aby jste ho ochránili a nemuseli pořád mizet, tak jste ho přivedli zpátky do vesnice, kde aby nezjistili kdo je, tak jste ho představili jako tvého bratránka." dokončila to.
Ino jen kývla na souhlas.
,,V tom případě, proč o tom už neví Hokage-sama?" zeptal se její otec.
,,I kdyby jsme jí to řekli, tak by nám neuvěřila. Pro zatím bude lepší, když si budou myslet, že je mrtvý a uvidíme, jak se to dál vyvine. Co dál Sakura podnikne, protože kdyby zjistila, že jí nevyšlo zabití Naruta, tak by se situace ještě zhoršila." odpověděla Ino.
,,V tom případě uděláme všechno proto, abychom jí její plány překazili a ochránili Daikiho." usmála se její mamka.
,,Děkuju." teď už se usmála i blondýnka.
Ještě chvíli si tam povídali, než se všichni potom vydali na kutě. Ino byla ráda, že jí její rodiče pomůžou ho ochránit. A nejen to, dokonce mu pomůžou zesílit, aby až přijde ten správný čas, byl schopný ochránit ty, na kterých mu záleží.

V Uchiha sídle

Sasuke zase seděl na parapetu a koukal na nebe. Teď už mohl, protože byla tma. Když byl den, tak se na oblohu nedíval, protože její modrá barva mu připomínala oči blonďáčka. Tím pádem, byl i více mrzutej. Tak moc mu chyběl. Teď mu ale vyvstala jedna otázka a pak další. Kdo ho zabil a proč? Co komu udělal, že musel zemřít?
,,Hej Naruto? Kdybys mě teď viděl, tak bys asi nevěřil svým očím." řekl nahlas a uchechtlul se.
On sám už ani nechápal své chování, i když jistým věcem už začínal přicházet na kloub. Už věděl, že blonďákova existence pro něho byla důležitá. Že on byl součástí jeho života. Teď už to věděl, i když furt nechápal ten cit, co právě teď k němu choval. Co to přesně k němu cítí? Když už mělo pomalu svítat, tak se rozhodl jít spát. Protože přemýšlet nad Narutem a tím novým Daikim se mu už nechtělo.

Ráno

Daiki vstal brzo ráno, sešel dolů do kuchyně, kde viděl Ininy rodiče, jak už pomalu snídají.
,,Dobré ráno." řekl s úsměvem.
,,Dobré Daiki. Dáš si snídani?" zeptala se paní Yamanaka.
,,Moc rád. Děkuji." byla jen jeho odpověď.
Divil se, že jsou najednou tak přátelští. Ale věděl, že za tím nejspíš stojí Ino.
,,Tak si pojď k nám přisednout." pobídl ho Yamanaka.
Naruto jen přikývnul. Za chvíli dostal snídani, kterou s chutí snědl.
,,S čím budete dneska chtít pomoct? Rád bych už začal, ať se do toho brzy dostanu." usmál se.
,,Neboj s Ino tě dobře zaučíme, jak pracovat v květinářství." řekla zvesela matka Ino.
Byla ráda, že jí tam bude konečně někdo pomáhat. Takže nebude muset všechny těžké věci nosit sama.
Jakmile se nasnídali, tak vyrazili. Ještě předtím se hnědovlásek domluvil, jak bude probíhat jeho trénink u Anbu a jak pak bude chodit na mise. Měl být pod Ininým otcem, což se mu líbilo.

V kětinářství

,,A tyhle květiny mám dát kam?" zeptal se s úsměvem.
,,Vystav je venku na sluníčko." dostal odpověď, na kterou jen kývnul.
Když byl venku, tak potkal Sasukeho. Přemýšlel, jak se k němu chovat, aby se neprozradil. Nakonec to černovlásek, trošku vyřešil za něho. Když ho uviděl, neudržel se a musel mu říct, co si myslí o jeho včerejším výstupu.
,,Kdo si myslíš, že seš? Zpívat na jeho pohřbu!" řekl mu naštvaně.
Naruto na něho trošku překvapeně hleděl, ale potom promluvil.
,,Jsem Daiki Yamanaka a jsem naprosto normální ogar." dal mu odpověď.
Sasuke pěnil. Neměl ho rád, už teď ho neměl rád. Nakonec si povzdechl.
,,Prodal by si mi prosím kytici bílých lilií?" zeptal se.
,,Jistě, jestli je máme. Promiň, ještě se tu moc nevyznám. Přec sem tady prvně." zasmál se.
,,Díky." víc ze sebe nedostal.
,,Teto, jednu kytici bílých lilií, jestli můžu poprosit tady pro?" schválně to nedořekl.
Bylo by přece divné, kdyby znal jeho jméno ne? I když měl hodně divný pocit, takhle si s ním hrát moc nechtěl.
,,Sasukeho." dokončil černovlásek.
,,Tady pro Sasukeho." usmál se.
,,Dej mi chviličku Daiki a pojď se podívat, jak se to dělá. Ať to pak můžeš zvládnout sám, kdybych tu nebyla." řekla paní Yamanaka.
Docela se smála představě, že jí říká teto, ale nevadilo jí to, byla ráda, že i po tom všem se stále usmívá. Daiki se vydal k Ininé matce, ale málem se přerazil. Nevšiml si, že je tam stojan. Uchiha měl co dělat, aby se nerozesmál, čemu se hodně divil, že mu je právě teď do smíchu.
,,Promiň teto. Asi si pak budu muset dojít do té nemocnice přece jen." zesmutněl.
,,To nevadí Daiki, nemůžeš za to, že nevidíš na levé oko. A tu nemocnici ještě pro jistotu nech být." dostal odpověď.
Sasukemu už do smíchu nebylo.
Daiki se pečlivě díval jak paní Yamanaka váže tu kytici a pak jí dala hnědovláskovi, aby jí dal Sasukemu a řekla mu kolik za ní zaplatit.
,,Tady, dělá to 60 yenů. A můžu vědět pro koho tak krásnou kytici? Pro tvoji přítelkyni?" zeptal se zvědavě.
,,Pro mého kamaráda na hrob. Ani neví, jak se mi po něm stýská. Vážně co ten Usuratonkachi vyváděl?" řekl smutně, když mu dával peníze.
,,Tak to já nevím." odpověděl mu.
Sasuke už chtěl jít, jen se ještě zarazil.
,,Ty nevidíš na levé oko?" zeptal se.
,,Ne, oslepl jsem na něj při tréninku, ještě si zvykám." odpověděl mu s menší lží.
,,Aha. To je mi líto. Ale když si zajdeš za Tsunade-sama, tak se ti na něj určitě podívá." dal mu radu.
,,Jo možná si tam někdy dojdu. Zatím mě to moc netrápí, i když mám někdy menší bolesti, ale ty brzo přejdou." usmál se na něj.
Nechtěl aby někdo, kdo neměl přijít na to kdo je, na to přišel.
,,No nic já musím zpátky do práce, tak se měj." řekl a pak radši odešel se slovy ,,Teto nechej to já to tam donesu, je to těžké."
,,Ty taky." řekl si Sasuke už jen pro sebe a zamířil na hřbitov.
Hnědovlásek se divil, že ty květiny jsou pro něho a né pro Sakuru, ale teď to řešit nemohl, musel pracovat.
Sasuke došel na hřbitov k Narutovu hrobu, na který položil květiny.
,,Chybíš mi Usuratonkachi ani nevíš jak. Chybí mi naše hádky, to jak jsme se spolu smáli, i když do teď nevím, jak se ti dařilo mně neustále rozesmívat." na to se pousmál.
,,Sakura mně štve, ani nevíš, co všechno dělá teď, když tu nejsi. Někdy mám sto chutí jí zabít. A mám pocit, že je tu něco špatně, ale ještě sem nepřišel na to co. A až přijdu na to, kdo ti to udělal, tak se neznám, říkám ti to rovnou. Možná si mi rozmluvil moji pomstu vůči bratrovi, ale todle mi už nerozmluvíš." řekl smutně.
Pak se s ním rozloučil a odešel. Už musel jít na trénink.

Další díl: Where are you?: 5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama